Prethodnog vikenda odigrano je 34 utakmica u okviru Prvenstva studenata Beograda u basketu 3×3.Utakmice su se igrale u sali SC Žarkovo.

Tabela - studenti
Рбр. ЕКИПА УО П И Пос. кош Прим. кош. КР БОД
1 Факултет организационих наука 1 11 11 0 214 142 72 22
2 Пољопривредни факултет 10 8 2 151 103 48 18
3 Факултет организационих наука 2 10 7 3 123 100 23 17
4 Универзитет Сингидунум 8 8 0 124 71 53 16
5 Војна академија 9 7 2 106 86 20 16
6 Машински факултет 10 5 5 129 104 25 15
7 Факултет спорта и физичког васпитања 8 6 2 101 70 31 14
8 Фармацеутски факултет 9 5 4 77 78 -1 14
9 С.Д. „Слободан Пенезић“ 7 6 1 78 38 40 13
10 ФАСПЕР 6 5 1 79 59 20 11
11 Висока школа електро. и рач. 7 4 3 83 68 15 11
12 Биолошки факултет 8 3 5 75 75 0 11
13 Рачунарски факултет 1 9 2 7 62 106 -44 11
14 Београдска политехника 8 2 6 91 106 -15 10
15 Рачунарски факултет 2 9 1 8 71 112 -41 10
16 МЕФ факултет 7 2 5 67 86 -19 9
17 Саобраћајни факултет 7 2 5 70 96 -26 9
18 Висока школа за И.К.Т. 8 1 7 84 125 -41 9
19 Универзитет Мегатренд 7 1 6 42 84 -42 8
20 С.Д. „Студентски град“ блок 4 8 0 8 31 111 -80 8
21 Стоматолошки факултет 6 0 6 49 87 -38 6
Kompletni rezultati:

Nedelja, 08.03.2020. godine:

Teren A
18:00 (m) Studentski dom „Penezić“ – Saobraćajni fakultet 16:05
18:15 (m) Biološki fakultet – Studentski dom „Penezić“ 05:12
18:35 (m) Saobraćajni fakultet – Mašinski fakultet 13:20
18:50 (m) Studentski grad blok 4 – Studentski dom „Penezić“ 0-w
19:10 (m) Mašinski fakultet – Studentski grad blok 4 w-0
19:25 (m) Farmaceutski fakultet – Mašinski fakultet 11:13
19:45 (m) Biološki fakultet – Studentski grad blok 4 w-0
20:00 (m)MEF – Studentski grad 4 blok w-0
20:20 (m) Univerzitet Megatrend – Farmaceutski fakultet 0-w
20:35 (m) VIŠER – Vojna akademija 11:15
20:55 (m) Fakultet organizacionih nauka 1 – Visoka škola IKT 21:16
21:10 (m) Računarski fakultet 2 – VIŠER 05:10
21:30 (m) Poljoprivredni fakultet – Beogradska politehnika21:11
21:45 (m) Vojna akademija – Fakultet organizacionih nauka 1 09:15
22:05 (m) Visoka škola IKT – Poljoprivredni fakultet 12:22
22:20 (m) Računarski fakultet 1 – VIŠER 0-w
22:40 (m) Visoka škola IKT – Vojna akademija 06:11

Teren B

18:00 (m) Univerzitet Singidunum – Mašinski fakultet 11:10
18:15 (m) Univerzitet Megatrend – MEF 0-w
18:35 (m) MEF – Univerzitet Singidunum 09:19
18:50 (m) Farmaceutski fakultet – Biološki fakultet 06:04
19:10 (m) MEF – Biološki fakultet 06:13
19:25 (m) Univerzitet Singidunum – Studentski dom „Penezić“ 12:08
19:45 (m) Univerzitet Megatrend – Saobraćajni fakultet 0-w
20:00 (m) Saobraćajni fakultet – Univerzitet Singidunum 08:17
20:20(m) Poljoprivredni fakultet – Računarski fakultet 1 w-o
20:35 (m) Fakultet organizacionih nauka 2 – Računarski fakultet 2 10:06
20:55 (m) Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja – Poljoprivredni fakultet 14:20
21:10 (m)Fakultet organizacionih nauka 2 – Fakultet organizacionih nauka 1 14:21
21:30 (m) Računarski fakultet 1 – Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja 0-w
21:45 (m) VIŠER – Fakultet organizacionih nauka 2 10:14
22:05 (m)Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja – Računarski fakultet 2 14:04
22:20 (m) Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja – Beogradska politehnika 13:09
22:40 (m) Fakultet organizacionih nauka 1 – Beogradska politehnika 21:09

 

FOTO: Maja Nastić