Prethodnog vikenda počelo je Prvenstvo studenata i studentkinja Beograda u basketu 3×3. Na programu je bilo 32 utakmice, 25 u konkurenciji basketaša i sedam u konkurenciji basketašica.

Utakmice su se igrale u sali Sportskog centra KK Žarkovo.

Kompletni rezultati: 

Nedelja, 23.02.2020. godine:

Teren A

19:00 (m) Mašinski fakultet – Stomatološki fakultet 22:13
19:15 (m) Studentski dom Penezić – Stomatološki fakultet 13:03
19:30 (m) Studentski dom Penezić – FASPER 11:07
19:45 (m) MEF – FASPER 08:19
20:00 (m) Mašinski fakultet – Studentski dom Penezić 06:07
20:15 (ž) Pravni fakultet UB 2 – Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja 07:05
20:30 (ž) Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja – Fakultet organizacionih nauka 01:06
20:45 (ž) Fakultet organizacionih nauka – Pravni fakultet UB 1 10:07
21:00 (m) Računarski fakultet 1 – Vojna akademija 08:16
21:15 (m) Poljoprivredni fakultet – Fakultet organizacionih nauka 2 11:06
21:30 (m) Biološki fakultet – Računarski fakultet 1 09:07
21:45 (m) Saobraćajni fakultet – Fakultet organizacionih nauka 1 14:19
22:00 (m) Visoka škola IKT – Beogradska politehnika 09:11
22:15 (m) Računarski fakultet 1 – Fakultet organizacionih nauka 1 15:22
22:30 (m) Poljoprivredni fakultet – Fakultet organizacionih nauka 1 14:21
22:45 (m) Saobraćajni fakultet – Biološki fakultet 14:13

 

Teren B

19:00 (m) Farmaceutski fakultet – MEF 14:10
19:15 (m) FASPER – Farmaceutski fakultet 10:08
19:30 (m) MEF – Mašinski fakultet 12:21
19:45 (m) Stomatološki fakultet – Farmaceutski fakultet 05:06
20:00 (ž) Fakultet organizacionih nauka – Farmaceutski fakultet 06:10
20:15 (ž) Medicinski fakultet – Pravni fakultet UB 1 13:11
20:30 (ž) Farmaceutski fakultet – Medicinski fakultet 07:05
20:45 (ž) Farmaceutski fakultet – Pravni fakultet UB 2 05:07
21:00 (m) Beogradska politehnika – Biološki fakultet 15:09
21:15 (m) Fakultet organizacionih nauka 1 – Računarski fakultet 2 21:13
21:30 (m) Vojna akademija – Beogradska politehnika 12:09
21:45 (m) Računarski fakultet 2 – Poljoprivredni fakultet 11:16
22:00 (m) Fakultet organizacionih nauka 2 – Biološki fakultet 15:11
22:15 (m) Vojna akademija – Saobraćajni fakultet 11:05
22:30 (m) Visoka škola IKT – Računarski fakultet 2 11:09
22:45 (m) Fakultet organizacionih nauka 2 – Visoka škola IKT 18:11

 

FOTO: Maja Nastić