U nedelju 01. marta u Sportskom centru Žarkovo odigrano je 36 utakmica u okviru Prvenstva studenata i studentkinja Beograda u basketu 3×3.

Na programu je bilo 28 utakmica u konkurenciji basketaša i 8 u konkurenciji basketašica.

Tabela - studenti
Рбр. ЕКИПА УО П И Пос. кош Прим. кош. КР БОД
1 Факултет организационих наука 1 7 7 0 136 84 52 14
2 Факултет организационих наука 2 7 5 2 85 63 22 12
3 ФАСПЕР 6 5 1 79 59 20 11
4 Војна академија 6 5 1 71 54 17 11
5 Пољопривредни факултет 6 4 2 77 66 11 10
6 Фармацеутски факултет 6 3 3 49 61 -12 9
7 Универзитет Сингидунум 4 4 0 65 36 29 8
8 Машински факултет 6 2 4 75 69 6 8
9 Рачунарски факултет 1 6 2 4 62 73 -11 8
10 Факултет спорта и физичког васпитања 4 3 1 49 37 12 7
11 Београдска политехника 5 2 3 52 51 1 7
12 Рачунарски факултет 2 6 1 5 56 78 -22 7
13 С.Д. „Слободан Пенезић“ 3 3 0 31 16 15 6
14 Висока школа за И.К.Т. 5 1 4 50 71 -21 6
15 Стоматолошки факултет 6 0 6 49 87 -38 6
16 Висока школа електро. и рач. 3 2 1 41 34 7 5
17 Универзитет Мегатренд 4 1 3 42 51 -9 5
18 Биолошки факултет 4 1 3 42 51 -9 5
19 Саобраћајни факултет 3 1 2 33 43 -10 4
20 С.Д. „Студентски град“ блок 4 4 0 4 31 67 -36 4
21 МЕФ факултет 3 0 3 30 54 -24 3
Tabela - studentkinje
Рбр. ЕКИПА УО П И Пос. кош Прим. кош. КР БОД
1 Фармацеутски факултет 5 3 2 40 35 5 8
2 Медицински факултет 5 3 2 42 38 4 8
3 Факултет организационих наука 5 3 2 36 35 1 8
4 Правни факултет 2 4 3 1 30 21 9 7
5 Учитељски факултет 3 2 1 23 25 -2 5
6 Факултет спорта и физичког васпитања 4 1 3 20 28 -8 5
7 Правни факултет 1 4 0 4 34 43 -9 4
Kompletni rezultati:

Nedelja, 01.03.2020. godine:

Teren A
18:00 (m) Univerzitet Megatrend – Univerzitet Singidunum 10:18
18:15 (m) Poljoprivredni fakultet – Stomatološki fakultet 08:06
18:35 (m) Univerzitet Megatrend – Fakultet organizacionih nauka 2 07:09
18:50 (m) Farmaceutski fakultet – Poljoprivredni fakultet 11:07
19:10 (m) Univerzitet Singidunum – Fakultet organizacionih nauka 2 12:07
19:25 (m) Stomatološki fakultet – Univerzitet Singidunum 09:20
19:40 (m) Fakultet organizacionih nauka 1 – Univerzitet Megatrend 21:09
20:00 (ž) Medicinski fakultet – Pravni fakultet 2 07:05
20:15 (ž) Farmaceutski fakultet – Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja 06:08
20:30 (ž) Medicinski fakultet – Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja 09:06
20:45 (ž) Učiteljski fakultet – Medicinski fakultet 09:08
21:00 (m) VIŠER – Mašinski fakultet 13:10
21:15 (m) Beogradska politehnika – Računarski fakultet 1 07:09
21:35 (m) Mašinski fakultet – Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja 06:11
21:50 (m) FASPER – Vojna akademija 16:11
22:10 (m) FASPER – Računarski fakultet 1 14:11
22:25 (m) Visoka škola IKT – Beogradska politehnika 14:13
22:45 (m) Računarski fakultet 2 – Računarski fakultet 1 05:12

Teren B
18:00 (m) Fakultet organizacionih nauka 2 – Studenski grad blok 4 15:07
18:15 (m) Fakultet organizacionih nauka 1- Farmaceutski fakultet 14:06
18:35 (m) Univerzitet Singidunum – Studenski grad blok 4 15:10
18:50 (m) Stomatološki fakultet – Fakultet organizacionih nauka 1 13:18
19:10 (m) Studenski grad blok 4 – Univerzitet Megatrend 03:16
19:25 (m) Poljoprivredni fakultet – Studenski grad blok 4 21:11
19:40 (m) Farmaceutski fakultet – Fakultet organizacionih nauka 2 04:15
20:00 (ž) Učiteljski fakultet – Fakultet organizacionih nauka 06:10
20:15 (ž) Pravni fakultet 1 – Učiteljski fakultet 07:08
20:30 (ž) Pravni fakultet 2 – Fakultet organizacionih nauka 11:04
20:45 (ž) Pravni fakultet 1 – Farmaceutski fakultet 09:12
21:00 (m) Visoka škola IKT – Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja 08:15
21:15 (m) Vojna akademija – Računarski fakultet 2 08:06
21:35 (m) VIŠER – Visoka škola IKT 18:11
21:50 (m) Beogradska politehnika – Računarski fakultet 2 10:12
22:10 (m) Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja – VIŠER 13:10
22:25 (m) Mašinski fakultet – Vojna akademija 10:13
22:45 (m) Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja – FASPER 10:13