grb   grb    logo_bgd                

ВЕЧЕ ШАМПИОНА

ВЕЧЕ ШАМПИОНА

- у години јубилеја 62 година постојања и рада УССБ и КСТ -

У среду 29. јуна 2016 године са почетком у 18:30 часова у Клубу Студената Технике,
одржаће се „Вече Шампиона“ – промоција најуспешнијих студенткиња и студената и екипа у шампионе
за школску 2015/2016 годину.

plakat1

plakat3

СВИМ ЧЛАНОВИМА И ЧЛАНИЦАМА УНИВЕРЗИТЕТСКОГ СПОРТСКОГ САВЕЗА БЕОГРАДА, ПОЈЕДИНЦИМА, ОРГАНИМА И ОРГАНИЗАЦИЈАМА КОЈИ СУ ПОМОГЛИ РАД САВЕЗА И ОМОГУЋИЛИ РЕАЛИЗАЦИЈУ ПРОГРАМСКИХ САДРЖАЈА ЗАХВАЉУЈЕМО И ЧЕСТИТАМО – 62 ГОДИНУ ПОСТОЈАЊА И УСПЕШНОГ РАДА

УПРАВНИ ОДБОР
УСС БЕОГРАДА

Преглед шампиона спортских такмичења у организацији Универзитетског спортског савеза Београда у школској 2015/2016  години

Футсал – студенткиње
Првенство Лига   
1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Криминалистичко – полицијска академија
3. Факултет за специјалну едукацију и рехабилитацију
Футсал – студенти
Првенство I лига      
1. Висока школа за пословну економију и предузетништво
2. Факултет организационих наука
3. Правни факултет
Првенство II лига   
1.-2. Војна академија
1.-2. Универзитет „Сингидунум“
3.-4. Математички факултет
3.-4. Пољопривредни факултет
Кошарка – студенткиње   
Првенство Лига   
1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Машински факултет
3. Пољопривредни факултет
Кошарка – студенти   
Првенство I лига   
1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Пољопривредни факултет
3. Технолошко – металуршки факултет
Првенство II  лига   
1.-4. Биолошки факултет
1.-4. Војна академија
1.-4. Филозофски факултет
1.-4. Висока школа за И.К.Т.
Одбојка – студенткиње
Првенство I лига   
1. Филолошки факултет
2. Факултет спорта и физичког васпитања
3. Фармацеутски факултет
Првенство II лига     
1.-2. Факултет политичких наука
1.-2. Саобраћајни факултет
3.-4. Универзитет Сингидунум
3.-4. Филозофски факултет
Куп         
1. Факултет организационих наука
2. Правни факултет
3.-4. Саобраћајни факултет
3.-4. Факултет спорта и физичког васпитања              
Одбојка – студенти
      Првенство I лига        
1. Машински факултет
2. Факултет спорта и физичког васпитања
3. Правни факултет
Првенство II лига      
1.-2. Висока школа електротехнике и рачунарства
1.-2. Београдска пословна школа 
3.-4. Грађевински факултет
3.-4. Пољопривредни факултет
Куп         
1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Електротехнички факултет
3.-4. Рударско - геолошки факултет
3.-4. Грађевински факултет
Шах – Девети шаховски меч на даљину између Универзитета у Београду /Србија/ и Универзитета у Даласу /Тексас С А Д/ 7:9
- Несторовић Никола (2457)
- Ненезић Марко (2478)
- Станковић Милош (2424)
- Драшковић Лука (2454)
- Луковић Владимир (2439)
- Шаренац Иван (2410)
- Лапчевић Милош (2368)
- Потпара Никола (2404)
- Ратковић Милоје (2388)
- Ратковић Милован (2378)
- Крстић Петар (2333)
- Радушиновић Лазар (2370)
- Несторовић Лазар (2354)
- Ракић Марија (2349)
- Шаренац Давид (2312)
- Елез Никола (2215)
Шах – Светосавски шаховски турнир
- Радусиновић Лазар (ПЕП)
- Шаренац Давид (Правни факултет)
- Елез Никола (ПЕП)
- Николић Милош (Саобраћајни факултет)
- Паштар Славен (Факултет организационих наука)
- Ковачевић Радмила (Гост)
- Милин Драган (Православно богословски факултет)
- Окиљ Тигран (Графичка технологија)
- Микичић Душан (Електротехнички факултет)
- Миклуц Даворин (Војна академија)
- Бркић Зоран (Православно богословски факултет)
- Станимировић Милош (Пољопривредни факултет)
- Миладиновић Лена (Факултет политичких наука)
- Булатовић Илија (Војна академија)
- Полексић Душан (Факултет спорта и физичког васпитања)
- Шарић Мирослав (Студентски центар)
- Илић Стефан (Математички факултет)
- Полексић Петар (Факултет спорта и физичког васпитања)
- Миленковић Александар (Сингидунум)
- Николић Марко (Војна академија)
- Радовић Никола (Математички факултет)
- Драшковић Давор (Висока школа ИТС)
- Стаменковић Слободан (Математички факултет)
- Крстин Петар (Војна академија)
- Јандрић Дамјан (Правни факултет)
- Милановић Маја (Машински факултет)
- Грујичић Мићун (Хемијски факултет)
- Драшковић Милан (Православно богословски факултет)
- Николић Александар (Филозофски факултет)
- Јовановић Момчило (Гост)
- Ивић Милан (Физичка хемија)
- Милановић Бојан (Војна академија)
- Милин Сава (Православно богословски факултет)
- Миловановић Милан (Физичка хемија)
- Ђогатовић Небојша (Православно богословски факултет)
- Малучковић Никола (Православно богословски факултет)
- Мутавџић Милош (Хотелијерство)
- Јовичић Снежана (Биолошки факултет)
- др Јовановић Александар (Саобраћајни факултет)
- Крајовић Константин (Физичка хемија)
- Илић Радован (Студентски центар)
- Митић Јован (Студентски центар)
- Шурлан Мирослав (Пољопривредни факултет)
- Радоњић Стефан (Војна академија)
- Дамјановић Вук (Гост)
- Милосављевић Милан (Православно богословски факултет)
Шах – 4. Куп Ректора – Четвртоаприлски шаховски турнир
- Паштар Славен (Факултет организационих наука)
- Потпара Никола (Физички факултет)
- Драшковић Давор (Висока школа ИТС)
- Миклуц Даворин (Војна академија)
- Андрејић Владица (Математички факултет)
- Миладиновић Лена (Факултет политичких наука)
- Полексић Душан (Математички факултет)
- Милин Драган (Православно богословски факултет)
- Булатовић Илија (Војна академија)
- Обрадовић Марко (Математички факултет)
- Попов Јован (Филолошки факултет)
- Шарић Мирослав (Студентски центар)
- Жарковић Мила (Факултет организационих наука)
- Милутиновић Стефана (Физички факултет)
- Елез Никола (ПЕП)
- Милошевић Јована (Филолошки факултет)
- Крстин Петар (Војна академија)
- Милин Сава (Православно богословски факултет)
- Илић Милоје (Рударско-геолошки факултет)
Шах – "Трофеј Верице и Срећка Недељковића" - Појединачно првенство
студенткиња Београда у шаху
 
- Ракић Марија
                           - Миладиновић Лена                           
- Милутиновић Стефана
- Томин Ксенија
 - Војводић Сања
  - Милановић Маја
                 - Живановић Наталија               
Шах – "Трофеј Верице и Срећка Недељковића" - Појединачно првенство 
студената Београда у шаху

- Богосављевић Бобан
- Несторовић Никола
                                            - Ратковић Милоје                                             
- Радушиновић Лазар
- Станковић Милош
- Ненезић Марко
- Ратковић Милован
- Шаренац Иван
- Потпара Никола
- Паштар Славен
Оријентиринг – 19. Првенство студената Београда у оријентирингу
Студенткиње        
1. Нађа Илић (Факултет спорта и физичког васпитања)
2. Аница Радуловић (Факултет спорта и физичког васпитања)
3. Сара Пејчић (Факултет спорта и физичког васпитања)
Студенти        
1. Сава Лазић (Економски факултет)
2. Страхиња Стрелић (Факултет спорта и физичког васпитања)
3. Александар Јоцић (Електротехнички факултет)
    Екипа – студенткиње    
            1. Факултет спорта и физичког васпитања           
       Екипа – студенти        
1. Војна академија
2. Факултет спорта и физичког васпитања
3. Економски факултет
Рукомет –студенткиње
Првенство I лига     
1. Факултет организационих наука
2. Факултет безбедности
3.-4. Факултет спорта и физичког васпитања
3.-4. Економски факултет
Рукомет – студенти
I лига       
1. Факултет организационих наука
2. Рударско-геолошки факултет
3.-4. Факултет спорта и физичког васпитања
3.-4. Правни факултет
II лига     
1.-2. Криминалистичко – полицијска академија
1.-2. Саобраћајни факултет
3.-4. Фармацеутски факултет
3.-4. Пољопривредни факултет
Спортска гимнастика – Четврто Првенство студенткиња Београда у спортској  Гимнастици – гимнастички вишебој
Појединачно   
1. Киковић Сека
2. Крсмановић Тијана
3. Зечевић Круна
Екипно    
1. „Динамик“
- Киковић Сека
- Радовановић Вања
- Манић Наталија
- Стајић Миљана   
Четврто Првенство студената Београда у спортско Гимнастици – гимнастички вишебој
Појединачно   
1. Невистић Стефан
2. Цветковић Стефан
3. Рајковић Марко
Екипно    
1. „Метан Јунајтед“
- Пијанец Иван
- Лучић Ненад
- Радојчић Стефан
- Гавриловић Лазар
31. Меморијални турнир „Милић Рашовић-Миго“ - студенткиње
Појединачно   
31. Меморијални турнир „Милић Рашовић-Миго“ - студенти
Појединачно   
21. Церски полумаратон – студенти
Појединачно   
1. Старчевић Милан
2. Ђуричић Никола
3. Старчевић Јован
21. Церски полумаратон – студенткиње
Појединачно   
1. Савић Стана
2. Бошњак Дамњана
3. Јоксимовић Милица
Тенис – турнир студената „Спортиндекс Опен у Београду“
Појединачно   
1. Андрија Граовац – Економски факултет
2. Алекса Барбарез – Грађевински факултет
Тенис – турнир студенткиња „Спортиндекс Опен у Београду“
Појединачно   
1. Сања Алексић – Криминалистичко – полицијска академија
2. Бојана Миловановић – Електротехнички факултет
Тенис – турнир микс дубл „Спортиндекс Опен у Београду“
Микс дубл   
1. Сања Алексић и Лука Илић
2. Тамара Крстић и Милан Костић

Штампа Ел. пошта

<