grb   grb    logo_bgd                

ОРИЈЕНТИРИНГ - 18. УНИВЕРЗИТЕТСКО ПРВЕНСТВО - 2014/2015

САВА ЛАЗИЋ И СЕНКА ГРОМОВИЋ НАЈБОЉИ У ПОЈЕДИНАЧНОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ

18. УНИВЕРЗИТЕТСКО ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У ОРИЈЕНТИРИНГУ

Нови Београд, 19.04. 2015 године

ЕКИПНИ ПЛАСМАН – р е з у л т а т и

СТУДЕНТИ:

1. Факултет спорта и физичког васпитања  70:29
    (Марко Стевановић, Страхиња Стрелић, Ненад Вукадиновић)
2. Војна академија  73:34
    (Миљан Ћирић, Дарко Тодоровски, Александар Васић)
3. Електротехнички факултет  80:30
    (Александар Јоцић, Дамјан Бабић, Александар Калајџић)

СТУДЕНТКИЊЕ:

1. Војна академија
    (Сенка Громовић, Ивана Илић)
2. Електротехнички факултет
    (Бојана Нанезић)
3. Економски факултет
    (Александра Јелић)

ПОЈЕДИНАЧНИ ПЛАСМАН – р е з у л т а т и

М 21 С – студенти

1. Лазић Сава Економски факултет 18:35
2. Марко Стевановић Факултет спорта и физичког васпитања 20:30
3. Страхиња Стрелић Факултет спорта и физичког васпитања 21:52
4. Миљан Ћирић Војна академија 23:28
5. Дарко Тодоровски Војна академија 24:48
6. Александар Јоцић Електротехнички факултет 24:53
7. Александар Васић Војна академија 25:18
8. Дарко Граховац Војна академија 25:30
9. Дамјан Бабић Електротехнички факултет 25:49
10. Ненад Росуљаш Војна академија 26:35
11. Душан Ранђеловић Војна академија 27:49
12. Драгољуб Перковић Војна академија 27:53
13. Ненад Вукадиновић Факултет спорта и физичког васпитања 28:07
14. Бранко Буквић Војна академија 28:23
15. Михајло Михајловић Војна академија 29:07
16. Александар Калајџић Електротехнички факултет 29:48
17. Филип Драгановић Војна академија 30:59
18. Драгиша Лишанин Војна академија 31:01
19. Милоје Цицвара Војна академија 32:52
20. Стефан Стојановић Војна академија 33:05
21. Милош Алексић Војна академија 33:07
22. Небојша Букара Војна академија 34:34
23. Стефан Рашић Војна академија 36:01
24. Младен Живковић Војна академија 36:50
25. Огњен Златић Војна академија 37:32
26. Блажа Богдановић Војна академија 39:53
27. Давид Персић Војна академија 40:42
28. Милија Тешић Војна академија 42:01
29. Саша Зорнић Факултет спорта и физичког васпитања 42:29
30. Немања Марић Војна академија 43:56
31. Марко Павићевић Војна академија 45:58
32. Дарко Бошњак Војна академија 46:21
33. Јанко Благојевић Војна академија 47:02
34. Александар Пиљак Факултет спорта и физичког васпитања 48:00
35. Лазар Бранковић Факултет спорта и физичког васпитања 48:07
36. Бојан Шаповић Војна академија 56:17
37. Младен Станковић Факултет спорта и физичког васпитања 56:32
38. Вукашин Гроздић Војна академија 58:30

Ж 21 С – студенткиње

1. Сенка Громовић Војна академија 21:28
2. Бојана Ненезић Електротехнички факултет 22:20
3. Александра Јелић Економски факултет 24:20
4. Ивана Илић Војна академија 28:27
5. Слађана Ракоњац Војна академија 33:52
6. Милијана Митровић Војна академија 35:10
7. Катарина Маричић Војна академија 38:40
8. Маја Јовановић Војна академија 40:54
9. Јелена Ђурђевић Војна академија 49:53
10. Милица Поповић Војна академија 50:37
11. Марија Станковић Војна академија 57:51


Штампа Ел. пошта