grb   grb    logo_bgd                

СТОНИ ТЕНИС - ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СТУДЕНТКИЊА И СТУДЕНАТА - 2010/2011

МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студенткиња и студената Београда у стоном тенису за школску 2010/2011. годину

Коначни пласман 

1. Машински факултет
2. Математички факултет
3. Електротехнички факултет
4. Грађевински факултет

Група А

1. Машински факултет
2. Православни богословски факултет
3. Факултет ветеринарске медицине

Група Б

1. Електротехнички факултет
2. Шумарски факултет
3. Географски факултет

Група В

1. Математички факултет
2. Филозофски факултет
3. Висока школа електротехнике и рачунарства

Група Г

1. Грађевински факултет
2. Рударско - геолошки факултет
3. Универзитет Метрополитан

Одлуком одбора за стони тенис, одређено је да су учесници завршног дела такмичења за пласман од 5. до 8. места екипе које су у групама након основног дела такмичења заузеле друга места. Екипе које су у групама, након основног дела такмичења, заузеле трећа места не учествују у завршном делу такмичења за пласман од 9. до 12. места.

Екипе које се такмиче за пласман од 5. до 8. места

Православни-богословски факултет

1. Милан Милановић
2. Марко Тојачић
3. Стеван Живић
4. Никола Шапић
5. -

Шумарски факултет

1. Василије Милетић
2. Владислав Вејновић
3. Велибор Шука
4. Никола Милић
5. -

Филозофски факултет

1. Јован Марковић
2. Петар Стефановић
3. Суад Хусовић
4. -
5. -

Рударско-геолошки факултет

1. Дејан Наумов
2. Ивана Ишић
3. Данијел Ђорђевић
4. Петар Петковић
5. Марко Силадић

Учесници завршног дела такмичења за пласман од 1. до 4. места су екипе које су у групама након основног дела такмичења заузеле прва места.

Састави екипа:

Машински факултет

1. Александар Добрић
2. Марко Орозовић
3. Марко Стојановић
4. Бојан Ђорђев
5. Златко Миловановић

Електротехнички факултет

1. Александар Стојадиновић
2. Стеван Бракуза
3. Урош Марковић
4. Александар Миленковић
5. -

Математички факултет

1. Душан Ристовски
2. Милош Стјепановић
3. Александар Стефановић
4. Андреја Миљковић
5. Јелена Јаковљевић

Грађевински факултет

1. Данко Николић
2. Младен Вребец
3. Михаило Гавриловић
4. Милица Гавриловић
5. -

Група А

1 коло

Факултет ветеринарске медицине - -
Машински факултет 4:2 Православни богословски факултет

2 коло

Православни богословски факултет - -
Факултет ветеринарске медицине 0:4 Машински факултет

3 коло

Машински факултет - -
Православни богословски факултет 4:0 Факултет ветеринарске медицине

Група Б

1 коло

Географски факултет - -
Електротехнички факултет 4:0 Шумарски факултет

2 коло

Шумарски факултет - -
Географски факултет 0:4 Електротехнички факултет

3 коло

Електротехнички факултет - -
Шумарски факултет 4:0 Географски факултет

Група В

1 коло

Висока шк. електро. и рачунарства - -
Математички факултет 4:0 Филозофски факултет

2 коло

Филозофски факултет - -
Висока шк. електро. и рачунарства 0:4 Математички факултет

3 коло

Математички факултет - -
Филозофски факултет 4:0 Висока шк. електро. и рачунарства

Група Г

1 коло

Универзитет Метрополитан - -
Грађевински факултет 4:0 Рударско - геолошки факултет

2 коло

Рударско - геолошки факултет - -
Универзитет Метрополитан 0:4 Грађевински факултет

3 коло

Грађевински факултет - -
Рударско - геолошки факултет 4:0 Универзитет Метрополитан

 Пласман екипа у основном делу такмичења:

Група А

1. Машински факултет 2 2 0 8:2 4
2. Православни богословски факултет 2 1 1 6:4 2
3. Факултет ветеринарске медицине 2 0 2 0:8 0

Група Б

1. Електротехнички факултет 2 2 0 8:0 4
2. Шумарски факултет 2 1 1 4:4 2
3. Географски факултет 2 0 2 0:8 0

Група В

1. Математички факултет 2 2 0 8:0 4
2. Филозофски факултет 2 1 1 4:4 2
3. Висока школа електротехнике и рачунарства 2 0 2 0:8 0

Група Г

1. Грађевински факултет 2 2 0 8:0 4
2. Рударско - геолошки факултет 2 1 1 4:4 4
3. Универзитет Метрополитан 2 0 2 0:8 0

 Распоред мечева у завршном делу такмичења за пласман од 5. до 8. места:

Православни богословски факултет 4:0 Шумарски факултет
Филозофски факултет 1:4 Рударско - геолошки факултет

Утакмица за 7.-8. место

Филозофски факултет 4:0 Шумарски факултет

Утакмица за 5.-6. место

Православни богословски факултет 4:0 Рударско - геолошки факултет

 Распоред мечева у завршном делу такмичења за пласман од 1. до 4. места:

Машински факултет 4:1 Електротехнички факултет
Математички факултет 4:1 Грађевински факултет

Утакмица за 3.-4. место

Електротехнички факултет 4:3 Грађевински факултет

Утакмица за 1.-2. место

Машински факултет 4:1 Математички факултет

Коначни пласман екипа у завршном делу такмичења:

1. Машински факултет
2. Математички факултет
3. Електротехнички факултет
4. Грађевински факултет
5.-8. Православни богословни факултет
5.-8. Рударско - геолошки факултет
5.-8. Филозофски факултет
5.-8. Шумарски факултет

Штампа Ел. пошта