grb   grb    logo_bgd                

ПРОЛЕЋНО ОТВОРЕНО СТУДЕНТСКО ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У ТЕНИСУ - 2010/2011

ПРОЛЕЋНО ОТВОРЕНО ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У ТЕНИСУ ЗА СТУДЕНТЕ 2010/2011

16.-21. април 2011 године

Мешовити парови

Осмина финала

Ђурић/Скалаушевић bye -
Милошевић/Милићевић 9:0 Дхаран/Косановић
Милошевић/Вићентић 6:9 Павловић/Гвозденов
Јовановић/Сундаћ 4:9 Михаиловић/Кос
Милуновић/Цонић wo - Варничић/Стојановић
- bye Вучковић/Белић
Краиновић/Стојановић ret 6:6 Папић/Телебановић
- bye Мехмедбеговић/Плавшић

Четвртина финала

Ђурић/Скалаушевић 3:9 Милошевић/Милићевић
Павловић/Гвозденов 4:9 Михаиловић/Кос
Милуновић/Цонић 9:2 Вучковић/Белић
Краиновић/Стојановић 0:9 Мехмедбеговић/Плавшић

Полуфинале

Милошевић/Милићевић - Михаиловић/Кос wo
Милуновић/Цонић 6:4, 1:6, 6:2 Мехмедбеговић/Плавшић

Финале

Михаиловић/Кос 6:0, 6:0 Милуновић/Цонић

Мушкарци дубл

Осмина финала

Солунац/Мишић bye -
Галиот/Мирковић 6:9 Ђурић/Вучковић
Милошевић/Михајловић 9:0 Ивановић/Тишановић
Баста/Дхаран 7:9 Албахари/Јовановић
Ферос/Тони - Милошевић/Краиновић wo
Мехмедбеговић/Томашевић 2:9 Павловић/Просеница
Михаиловић/Трифуновић 9:4 Дабић/Андрејић
Херцог/Симић 0:9 Петровић/Бороцки

Четвртина финала

Солунац/Мишић 9:6 Ђурић/Вучковић
Милошевић/Михајловић 9:4 Албахари/Јовановић
Милошевић/Краиновић 5:9 Павловић/Просеница
Михаиловић/Трифуновић 9:2 Петровић/Бороцки

Полуфинале

Солунац/Мишић 6:0, 6:2 Милошевић/Михајловић
Павловић/Просеница 4:6, 0:6 Михаиловић/Трифуновић

Финале

Солунац/Мишић 3:6, 6:4, 4:6 Михаиловић/Трифуновић

Мушкарци сингл

Група А

Шеснаестина финала

Томашевић Душан bye -
Тешић Никола bye -
Мирковић Огњен bye -
- bye Цвркота Игор
Милошевић Милутин bye -
Тасић Душан bye -
Ивановић Мирко 9:3 Ферос
- bye Милуновић Милош
Петровић Александар
bye -
Шидо Душан bye -
Драгановић Марко 4:9 Галиот Давид
- bye Лукић Алекса
Мичић Петар bye -
Вучковић Стефан bye -
- bye Симић Димитрије
- bye Стефановић Стефан

Осмина финала

Томашевић Душан 9:0 Тешић Никола
Мирковић Огњен 9:1 Цвркота Игор
Милошевић Милутин 9:0 Тасић Душан
Ивановић Мирко 4:9 Милуновић Милош
Петровић Александар 9:0 Шидо Душан
Галиот Давид wo - Лукић Алекса
Мичић Петар 9:1 Вучковић Стефан
Стефановић Стефан 9:3 Симић Димитрије

Четвртина финала

Томашевић Душан 9:1 Мирковић Огњен
Милошевић Милутин 0:9 Милуновић Милош
Петровић Александар 9:5 Галиот Давид
Мичић Петар 9:2 Стефановић Стефан

Полуфинале

Томашевић Душан 9:5 Милуновић Милош
Петровић Александар 9:3 Мичић Петар

Финале

Томашевић Душан 1:6, 2:6 Петровић Александар

Група Б

Осмина финала

Варничић Славко 9:3 Радисављевић Симон
Јовановски Игор 9:8 (7:5) Шурић Славомир
Албахари Александар 4:9 Мехмедовић Златко
Крајновић Иван wo - Солунац Стефан
Михајловић Милош 9:3 Папић Никола
Херцог Давид 9:8 (7:1) Дхаран Денис
Павловић Немања 9:0 Јоцић Марко
Јовановић Станоје 4:9 Жарков Борислав

Четвртина финала

Варничић Славко 5:9 Јовановски Игор
Мехмедовић Златко 9:1 Крајновић Иван
Михајловић Милош 9:0 Херцог Давид
Павловић Немања 3:9 Жарков Борислав

Полуфинале

Јовановски Игор 9:2 Мехмедовић Златко
Михајловић Милош 2:9 Жарков Борислав

Финале

Јовановски Игор 6:7, (6:8), 0:6 Жарков Борислав

Финале - Група А и Б

Петровић Александар 6:3, 6:4 Жарков Борислав

Жене дубл

Четвртина финала

Скалаушевић/Вићентић wo - Латиновић/Мајкаловић
Сундаћ/Кос 9:5 Милићевић/Гвозденов
Стојановић/Талебановић 4:9 Белић/Цонић
Дугалић/Стојановић - Плавић/Косановић wo

Полуфинале

Скалаушевић/Вићентић 3:6, 2:6 Сундаћ/Кос
Белић/Цонић 4:6, 2:6 Плавић/Косановић

Финале

Сундаћ/Кос 6:0, 6:0 Плавић/Косановић

Жене сингл

Осмина финала

Скалаушевић Тијана bye -
Стојановић Љубица 3:9 Сунадаћ Маја
Савић Милица - Зарев Софија wo
Вићентић Тања 3:9 Милићевић Анђела
Цонић Ружица 9:2 Косановић Соња
- bye Белић Ивана
Гвозденов Ива wo - Дугалић Мина
- bye Плавшић Јадранка

Четвртина финала

Скалаушевић Тијана 4:9 Сунадаћ Маја
Милићевић Анђела - Зарев Софија wo
Цонић Ружица 4:9 Белић Ивана
Гвозденов Ива 9:2 Плавшић Јадранка

 Полуфинале

Сунадаћ Маја 6:2, 6:0 Зарев Софија
Белић Ивана 3:6, 2:6 Гвозденов Ива

Финале

Сунадаћ Маја 7:5, 6:4 Гвозденов Ива

Штампа Ел. пошта