grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2010/2011

05_rukomet_2ligaРУДАРСКО-ГЕОЛОШКИ И ПОЉОПРИВРЕДНИ У ПРВОЈ ЛИГИ

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2010/2011. годину

Друга лига - студенти

1. Рударско-геолошки факултет
2. Пољопривредни факултет
3. Грађевински факултет
4. Биолошки факултет

Група А

•  Стоматолошки факултет
•  Биолошки факултет
•  Висока железничка школа
•  Факултет безбедности
•  Факултет политичких наука
•  Грађевински факултет  

Група Б 

•  Фармацеутски факултет
•  Пољопривредни факултет
•  Географски факултет
•  Војна академија
•  Рударско-геолошки факултет
•  Стоматолошки факултет/Панчево  

Група А 

1. коло

Стоматолошки факултет

Грађевински факултет

19:16

Биолошки факултет

Факултет политичких наука

19:14

Висока железничка школа

Факултет безбедности

22:21

2. коло

Грађевински факултет

Факултет безбедности

14:21

Факултет политичких наука

Висока железничка школа

12:17

Стоматолошки факултет

Биолошки факултет

14:18

3. коло

Биолошки факултет

Грађевински факултет

16:24

Висока железничка школа

Стоматолошки факултет

21:15

Факултет безбедности

Факултет политичких наука

23:31

4. коло

Грађевински факултет

Факултет политичких наука

19:15

Стоматолошки факултет

Факултет безбедности

18:18

Биолошки факултет

Висока железничка школа

28:22

5. коло

Висока железничка школа

Грађевински факултет

18:22

Факултет безбедности

Биолошки факултет

25:26

Факултет политичких наука

Стоматолошки факултет

22:25

Група Б

1. коло

Фармацеутски факултет

Стоматолошки факултет/Панчево

11:13

Пољопривредни факултет

Рударско-геолошки факултет

17:21

Географски факултет

Војна академија

15:16

2. коло

Стоматолошки факултет/Панчево

Војна академија

13:17

Рударско-геолошки факултет

Географски факултет

19:12

Фармацеутски факултет

Пољопривредни факултет

0:10

3. коло

Пољопривредни факултет

Стоматолошки факултет/Панчево

22:22

Географски факултет

Фармацеутски факултет

28:19

Војна академија

Рударско-геолошки факултет

18:19

4. коло

Стоматолошки факултет/Панчево

Рударско-геолошки факултет

8:8

Фармацеутски факултет

Војна академија

13:15

Пољопривредни факултет

Географски факултет

15:15

5. коло

Географски факултет

Стоматолошки факултет/Панчево

20:14

Војна академија

Пољопривредни факултет

19:20

Рударско-геолошки факултет

Фармацеутски факултет

20:21

Табела после 5. кола

Група А 

1.

Биолошки факултет

5

4

0

1

107:99

8

2.

Грађевински факултет

5

3

0

2

95:89

6

3.

Висока железничка школа

5

3

0

2

100:98

6

4.

Стоматолошки факултет

5

2

1

2

91:95

5

5.

Факултет безбедности

5

1

1

3

107:111

3

6.

Факултет политичких наука

5

1

0

4

94:103

2

 Група Б

1.

Рударско-геолошки факултет

5

3

1

1

87:75

7

2.

Пољопривредни факултет

5

2

2

1

84:77

6

3.

Војна Академија

5

3

0

2

85:80

6

4.

Географски факултет

5

2

1

2

90:83

5

5.

Стоматолошки факултет/Панчево

5

1

2

2

70:78

4

6.

Фармацеутски факултет

5

1

0

4

64:86

2

 Завршни део такмичења  

Полуфинале

Биолошки факултет – Пољопривредни факултет прекид

Грађевински факултет – Рударско-геолошки факултет 18:22

Утакмица за 3.-4. место

Биолошки факултет – Грађевински факултет није одиграна због вођења дисциплинског поступка против више чланова рукометне екипе Биолошког факултета

Финале

Рударско-геолошки факултет – Пољопривредни факултет 20:10*

* Екипе Рударско-геолошког факултета и Пољопривредног факултета, сагласно одредбама Пропозиција спортских такмичења у организацији Универзитетског спортског савеза Београда, су добиле статус прволигашких екипа и наредне школске године могу такмичити у саставу Прве рукометне лиге студената Београда

Коначан пласман:

1. Рударско-геолошки факултет 
2. Пољопривредни факултет 
3. Грађевински факултет 
4. Биолошки факултет 
5. Војна академија 
6. Висока железничка школа
7. Географски факултет 
8. Стоматаолошки факултет 
9. Стоматолошки факултет/Панчево 
10. Факултет безбедности 
11. Фармацеутски факултет 
12. Факултет политичких наука


Штампа Ел. пошта

<