grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2010/2011

08_rukomet_1ligaДИФ ПРВИ

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2010/2011. годину

Прва лига - студенти

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Факултет организационих наука
3. Београдска пословна школа
4. Универзитет Мегатренд

Група А

•  Београдска пословна школа
•  Медицински факултет
•  Електротехнички факултет
•  Факултет ветеринарске медицине
•  Економски факултет
•  Мегатренд

Група Б

•  Факултет организационих наука
•  Висока грађевинско-геодетска шк.
•  Сингидунум
•  Правни факултет
•  Машински факултет
•  Факултет спорта и физ.васп.

Група А 

1. коло

Београдска пословна школа

Мегатренд

22:20

Медицински факултет

Економски факултет

19:22

Електротехнички факултет

Факултет ветеринарске медицине

19:17

2. коло

Мегатренд

Факултет ветеринарске медицине

21:15

Економски факултет

Електротехнички факултет

24:23

Београдска пословна школа

Медицински факултет

18:16

3. коло

Медицински факултет

Мегатренд

24:29

Електротехнички факултет

Београдска пословна школа

20:27

Факултет ветеринарске медицине

Економски факултет

21:23

4. коло

Мегатренд

Економски факултет

25:19

Београдска пословна школа

Факултет ветеринарске медицине

19:19

Медицински факултет

Електротехнички факултет

23:23

5. коло

Електротехнички факултет

Мегатренд

0:10

Факултет ветеринарске медицине

Медицински факултет

17:26

Економски факултет

Београдска пословна школа

17:19

Група Б

1. коло

Факултет организационих наука

Факултет спорта и физ.васп.

26:27

Висока грађевинско-геодетска шк.

Машински факултет

0:10

Сингидунум

Правни факултет

25:20

2. коло

Факултет спорта и физ.васп.

Правни факултет

27:27

Машински факултет

Сингидунум

25:33

Факултет организационих наука

Висока грађевинско-геодетска шк.

10:0

3. коло

Висока грађевинско-геодетска шк.

Факултет спорта и физ.васп.

0:10

Сингидунум

Факултет организационих наука

19:25

Правни факултет

Машински факултет

10:0

4. коло

Факултет спорта и физ.васп.

Машински факултет

27:14

Факултет организационих наука

Правни факултет

24:22

Висока грађевинско-геодетска шк.

Сингидунум

0:10

5. коло

Сингидунум

Факултет спорта и физ.васп.

16:19

Правни факултет

Висока грађевинско-геодетска шк.

10:0

Машински факултет

Факултет организационих наука

0:10

Табела после 5. кола

Група А

1.

Београдска пословна школа

5

4

1

0

105:92

9

2.

Мегатренд

5

4

0

1

105:80

8

3.

Економски факултет

5

3

0

2

105:107

6

4.

Електротехнички факултет

5

1

1

3

85:101

3

5.

Медицински факултет

5

1

1

3

108:109

3

6.

Факултет ветеринарске медицине

5

0

1

4

89:108

1

 Група Б

1.

Факултет спорта и физ.васп.

5

4

1

0

110:83

9

2.

Факултет организационих наука

5

4

0

1

95:68

8

3.

Сингидунум

5

3

0

2

103:89

6

4.

Правни факултет

5

2

1

2

89:76

5

5.

Машински факултета

5

1

0

4

49:80

2

6.

Висока грађевинско-геодетска шк.

5

0

0

5

0:50

0

Завршни део такмичења

Полуфинале

Београдска пословна школа – Факултет организационих наука 17:20

Универзитет Мегатренд – Факултет спорта и физичког васпитања 21:26

Утакмица за 3.-4. место

Београдска опсловна школа – Универзитет Мегатренд 23:18

Финале

Факултет организационих наука – Факултет спорта и физичког васпитања 19:20

 

Коначан пласман:

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Факултет организационих наука
3. Београдска пословна школа
4. Универзитет Мегатренд
5. Универзитет Сингидунум
6. Економски факултет
7. Правни факултет
8. Електротехнички факултет
9. Машински факултет
10. Медицински факултет
11. Висока грађевинско геодетска школа*
12. Факултет ветеринарске медицине*

* Екипе Високе грађевинско – геодетске школе и Факултета ветеринарске медицине, сагласно одредбама Пропозиција спортских такмичења у организацији Универзитетског спортског савеза Београда, су изгубиле статус прволигашке екипе и наредне школске године могу такмичити у саставу Друге рукометне лиге студената Београда

Штампа Ел. пошта