grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2015/2016

ПРВА ЛИГА

Првенство студенткиња Београду у рукомету за школску 2015/2016. годину

Група А

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Факултет безбедности
3. Електротехнички факултет
4. Фармацеутски факултет
5. Машински факултет
6. -

Група Б

1. Факултет организационих наука
2. Рударско-геолошки факултет
3. Економски факултет
4. Медицински факултет

Група А

1. коло

Фак. спор. и физ. васпит. - -
Факултет безбедности 23:10 Машински факултет
Електротехнички фак. 0:10 Фармацеутски фак.

2. коло

- - Фармацеутски фак.
Машински факултет 10:0 Електротехнички фак.
Фак. спор. и физ. васпит. 17:17 Факултет безбедности

3. коло

Факултет безбедности - -
Електротехнички фак. 0:10 Фак. спор. и физ. васпит.
Фармацеутски фак. 14:12 Машински факултет

4. коло

- - Машински факултет
Фак. спор. и физ. васпит. 20:7 Фармацеутски фак.
Факултет безбедности 10:0 Електротехнички фак.

5. коло

Електротехнички фак. - -
Фармацеутски фак. 9:22 Факултет безбедности
Машински факултет 14:19 Фак. спор. и физ. васпит.

Група Б

1. коло

Фак. организационих наука 32:14 Медицински фак.
Рударско-геол. фак. 0:10 Економски фак.

 2. коло

Медицински фак. 16:16 Економски фак.
Фак. организационих наука 27:16 Рударско-геол. фак.

3. коло

Рударско-геол. фак. 20:19 Медицински фак.
Економски фак. 20:25 Фак. организационих наука

Табела после 4. кола

Група А

1. Факултет безбедности 4 3 1 0 72:36 7
2. Фак. спорта и физ. васп. 4 3 1 0 66:38 7
3. Фармацеутски фак. 4 2 0 2 40:54 4
4. Машински факултет 4 1 0 3 46:57 2
5. Електротехнички фак. 4 0 0 4 0:40 0
6. -
- - - - - -

 Група Б

1. Фак. организационих наука 3 3
0 0 84:50 6
2. Економски факултет 3
1 1
1 46:41 3
3. Рударско-геолошки фак. 3
1
0 2
36:56 2
4. Медицински факултет 3
0 1
2
49:68 1

Утакмице четвртине финала

Фак. безбедности 29:15
Медицински фак.
Фармацеутски фак. 20:25 Економски фак.
Фак. спорта и физ. васпитања 18:11 Рударско-геолошки фак.
Машински фак. 19:25 Фак. организационих наука

Утакмице полуфинала

Фак. безбедности  10:0 Економски фак.
Фак. спорта и физ. васп.  19:21 Фак. организаци. наука

Утакмица финала

Факултет безбедности 19:21 Факултет организационих наука

Коначан пласман:

1. Факултет организационих наука
2. Факултет безбедности
3.-4. Факултет спорта и физичког васпитања
3.-4. Економски факултет
5.-8. Фармацеутски факултет
5.-8. Медицински факултет
5.-8. Машински факултет
5.-8. Рударско-геолошки факултет
9. Електротехнички факултет

 

 

Штампа Ел. пошта