grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2015/2016

ДРУГА ЛИГА

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2015/2016. годину

Друга лига - студенти

Група А

1. Биолошки факултет
2. Факултет политичких наука
3. Кринималистичко-полицијска академија
4. Технолошко-металуршки факултет

Група Б

1. Пољопривредни факултет
2. Фармацеутски факултет
3. Висока железничка школа
4. Саобраћајни факултет
5. Математички факултет
6. -


Група А

1. коло

Биолошки фак. 17:11 Технолошко-метал. фак.
Фак. политичких наука 26:21 Крим.-полиц. адакемија

2. коло

Технолошко-метал. фак. 10:19 Крим.-полиц. адакемија
Биолошки фак. 19:28 Фак. политичких наука

3. коло

Фак. политичких наука 27:9 Технолошко-метал. фак.
Крим.-полиц. адакемија 26:23 Биолошки фак.

Група Б

1. коло

Пољопривредни фак. - -
Фармацеутски фак. 19:24
Математички фак.
Ви. железничка школа 11:18 Саобраћајни фак.

2. коло

-
-
Саобраћајни фак.
Математички фак.
0:10
Ви. железничка школа
Пољопривредни фак. 17:20 Фармацеутски фак.

3. коло

Фармацеутски фак. - -
Ви. железничка школа 14:19 Пољопривредни фак.
Саобраћајни фак. 27:16 Математички фак.

4. коло

- - Математички фак.
Пољопривредни фак. 20:23 Саобраћајни фак.
Фармацеутски фак. 19:17 Ви. железничка школа

5. коло

Ви. железничка школа - -
Саобраћајни фак. 25:20 Фармацеутски фак.
Математички фак. 21:19 Пољопривредни фак.

Табела после 5. кола

Група А

1. Фак. политичких наука 3 3 0 0 81:49 6
2. Крим.-полицијска академија 3 2 0 1 66:59 4
3. Биолошки факултет 3 1 0 2 59:65 2
4. Технолошко-металур. фак. 3 0 0 3
30:63 0

 Група Б

1. Саобраћајни факултет 4 4 0 0 93:67 8
2. Фармацеутски факултет 4 2 0 2 78:83 4
3. Математички факултет 4 2 0 2 61:75 4
4. Пољопривредни факултет 4 1 0 3 75:78 2
5. Висока железничка школа 4 1 0 3 52:56 0
6. - - - - - - -

Утакмице четвртине финала

Саобраћајни факултет 10:0 Технол. - металу. фак.
Биолошки факултет 17:19
Фармацеутски факултет
Фак. политичких наука 19:22
Пољопривредни факултет
Криминал. - полицијска ак. 25:21
Математички факултет

Полуфинале

Криминал. - полицијска ак. 16:15 Фармацеутски фак.
Саобраћајни фак. 19:17 Пољопривредни фак.

Коначан пласман:

1.-2. Криминалистичко-полицијска академија
1.-2. Саобраћајни факултет
3.-4. Фармацеутски факултет
3.-4. Пољопривредни факултет
5.-8. Биолошки факултет
5.-8. Математички факултет
5.-8. Висока железничка школа
5.-8. Факултет политичких наука
9. Технолошко металуршки факултет


Штампа Ел. пошта