grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2015/2016

ПРВА ЛИГА

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2015/2016. годину

Група А

1. Факултет организационих наука
2. Електротехнички факултет
3. Машински факултет
4. Медицински факултет
5. Фак. ветеринарске медицине
6. Правни факултет

Група Б

1. Рударско-геолошки фак.
2. Ви. шк. за електротехнику и рачу.
3. Војна академија
4. Економски факултет
5. Фак. спорта и физ. васпитања
6. Грађевински факултет

Група А

1. коло

Фак. организац. наука 21:14 Правни факултет
Електротехнички фак. 20:14
Фак. ветеринарске мед.
Машински фак. 17:20 Медицински фак.

2. коло

Правни факултет 16:11 Медицински фак.
Фак. ветеринарске мед. 13:19 Машински фак.
Фак. организац. наука 17:14 Електротехнички фак.

3. коло

Електротехнички фак. 15:16 Правни факултет
Машински фак. 15:23
Фак. организац. наука
Медицински фак. 21:22 Фак. ветеринарске мед.

4. коло

Правни факултет 26:20
Фак. ветеринарске мед.
Фак. организац. наука 24:17 Медицински фак.
Електротехнички фак. 17:21 Машински фак.

5. коло

Машински фак. 16:17 Правни факултет
Медицински фак. 0:10 Електротехнички фак.
Фак. ветеринарске мед. 0:10 Фак. организац. наука

Група Б

1. коло

Рударско-геолош. фак. 21:20 Грађевински фак.
Ви. шк. електорт. и рачун. 19:21 Фак. спорта и физ. васп.
Војна академија 27:19 Економски фак.

2. коло

Грађевински фак. 23:19 Економски фак.
Фак. спорта и физ. васп. 24:22 Војна академија
Рударско-геолош. фак. 22:14 Ви. шк. електорт. и рачун.

3. коло

Ви. шк. електорт. и рачун. 14:17
Грађевински фак.
Војна академија 16:17
Рударско-геолош. фак.
Економски фак. 17:30
Фак. спорта и физ. васп.

4. коло

Грађевински фак. 16:23 Фак. спорта и физ. васп.
Рударско-геолош. фак. 23:20 Економски фак.
Ви. шк. електорт. и рачун. 24:23 Војна академија

5. коло

Војна академија 23:20 Грађевински фак.
Економски фак. 14:18 Ви. шк. електорт. и рачун.
Фак. спорта и физ. васп. 20:25 Рударско-геолош. фак.

Табела после 5. кола

Група А

1. Фак. организационих наука 5 5
0 0 95:60 10
2. Правни факултет 5
4
0 1 89:83 8
3. Електротехнички фак. 5 2 0 3 76:68 4
4. Машински факултет 5
2 0 3
88:90 4
5. Медицински факултет 5 1 0 4
69:89 2
6. Фак. ветеринарске медицине 5
1 0 4
69:96 2

Група Б

1. Рударско-геолошки факултет 5 5
0 0 108:90 10
2. Фак. спорта и физичког васпитања 5
4
0 1 118:99 8
3. Војна академија 5 2 0 3 111:104 4
4. Грађевиснки факултет 5 2 0 3 96:100 4
5. Ви. шк. електротех. и рачунарства 5
2 0 3
89:97 4
6. Економски факултет 5
0 0 5
89:121 0

 

Утакмице полуфинала

Фак. организационих наука 20:14 Фак. спорта и физичког васп.
Правни факултет 17:18 Рударско-геолошки фак.

Утакмица финала

Фак.организационих наука 22:17 Рударско-геолошки фак.

Коначан пласман:

1. Факултет организационих наука
2. Рударско-геолошки факултет
3.-4. Правни факултет
3.-4. Факултет спорта и физи
5.-6. Електротехнички факултет
5.-6. Војна академија
7.-8. Машински факултет
7.-8. Грађевински факултет
9.-10. Медицински факултет
9.-10. Ви. шк. електротехнике и рачунарства
11.-12. Факултет ветеринарске медицине
11.-12. Економски факултет

Штампа Ел. пошта