grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2014/2015

ПРВА ЛИГА

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2014/2015. годину

Група А

1. Фак. организационих наука
2. Грађевински факултет
3. Електротехнички факултет
4. Пољопривредни факултет
5. Фак. ветеринарске медицине
6. Медицински факултет

Група Б

1. Правни факултет
2. Факултет безбедности
3. Рударско-геолошки факултет
4. Фак. спорта и физич. васп.
5. Ви. шк. за П.Е.П.
6. Машински факултет

 

Група А

1. коло

Фак. организационих наука 27:19 Медицински факултет
Грађевински факултет 19:17 Фак. ветеринарске медицине
Електротехнички факултет 24:20 Пољопривредни факултет

2. коло

Медицински факултет 10:0 Пољопривредни факултет
Фак. ветеринарске медицине 16:20 Електротехнички факултет
Фак. организационих наука 21:16 Грађевински факултет

3. коло

Грађевински факултет 22:19 Медицински факултет
Електротехнички факултет 16:24 Фак. организационих наука
Пољопривредни факултет 16:26 Фак. ветеринарске медицине

4. коло

Медицински факултет 26:15 Фак. ветеринарске медицине
Фак. организационих наука 31:16 Пољопривредни факултет
Грађевински факултет 18:19 Електротехнички факултет

5. коло

Електротехнички факултет 18:17 Медицински факултет
Пољопривредни факултет 0:10 Грађевински факултет
Фак. ветеринарске медицине 15:28 Фак. организационих наука

Група Б

1. коло

Правни факултет 24:21 Машински факултет
Факултет безбедности 00:10 Ви. шк. за П.Е.П.
Рударско-геолошки факултет 23:20 Фак. спорта и физич. васп.

2. коло

Машински факултет 16:23 Фак. спорта и физич. васп.
Ви. шк. за П.Е.П. 21:24 Рударско-геолошки факултет
Правни факултет 26:14 Факултет безбедности

3. коло

Факултет безбедности 00:10 Машински факултет
Рударско-геолошки факултет 22:16 Правни факултет
Фак. спорта и физич. васп. 14:16 Ви. шк. за П.Е.П.

4. коло

Машински факултет 15:19 Ви. шк. за П.Е.П.
Правни факултет 14:20 Фак. спорта и физич. васп.
Факултет безбедности 17:25 Рударско-геолошки факултет

5. коло

Рударско-геолошки факултет 21:18 Машински факултет
Фак. спорта и физич. васп. 19:12 Факултет безбедности
Ви. шк. за П.Е.П. 25:20 Правни факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Фак. организационих наука 5 5 0 0 131:82 10
2. Електротехнички факултет 5 4 0 1 97:95 8
3. Грађевински факултет 5 3 0 2 85:76 6
4. Медицински факултет 5 2 0 2 91:82 4
5. Фак. ветеринарске медицине 5 1 0 4 89:109 2
6. Пољопривредни факултет 5 0 0 5 52:101 0

Група Б

1. Рударско-геолошки фак. 5 5 0 0 115:92 10
2. Ви. шк. за П.Е.П. 5 4 0 1 91:73 8
3. Фак. спорта и физич. васп. 5 3 0 2 96:81 6
4. Правни факултет 5 2 0 3 100:102 4
5. Машински факултет 5 1 0 4 80:87 2
6. Факултет безбедности 5 0 0 5 43:90 0

Полуфинале

Електротехнички фак. 18:19 Рударско-геолошки фак.
Фак. организационих наука 23:18 Ви. шк. за П.Е.П.

Утакмица за 3.-4. место

Електротехнички фак. 18:21 Ви. шк. за П.Е.П.

Утакмица финала

Фак. организационих наука 22:17 Рударско-геолошки фак.

 Коначан пласман:

1. Факултет организационих наука
2. Рударско-геолошки факултет
3. Висока школа за П.Е.П.
4. Електротехнички факултет
5.-6. Грађевински факултет
5.-6. Факултет спорта и физичког васпитања
7.-8. Медицински факултет
7.-8. Правни факултет
9.-10. Факултет ветеринарске медицине
9.-10. Машински факултет
11.-12. Пољопривредни факултет
11.-12. Факултет безбедности

Штампа Ел. пошта