grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2013/2014

ПРВА ЛИГА

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2013/2014. годину

Група А

1. Факултет организационих наука
2. Факултет ветеринарске медицине
3. Грађевински факултет
4. Правни факултет
5. Саобраћајни факултет
6. Медицински факултет

Група Б

1. Факултет безбедности
2. Електротехнички факултет
3. Рударско-геолошки факултет
4. Машински факултет
5. Криминалистичко-полицијска академија
6. Пољопривредни факултет

Група А

1. коло

Факултет организационих наука 31:15 Медицински факултет
Факултет ветеринарске медицине 24:16 Саобраћајни факултет
Грађевински факултет 24:23 Правни факултет

2. коло

Медицински факултет 20:25 Правни факултет
Саобраћајни факултет 20:33 Грађевински факултет
Факултет организационих наука - Факултет ветеринарске медицине

3. коло

Факултет ветеринарске медицине 15:20 Медицински факултет
Грађевински факултет 17:24 Факултет организационих наука
Правни факултет 26:12 Саобраћајни факултет

4. коло

Медицински факултет 26:17 Саобраћајни факултет
Факултет организационих наука 23:19 Правни факултет
Факултет ветеринарске медицине 23:18 Грађевински факултет

5. коло

Грађевински факултет 25:20 Медицински факултет
Правни факултет 23:16 Факултет ветеринарске медицине
Саобраћајни факултет 20:26 Факултет организационих наука

Група Б

1. коло

Факултет безбедности 19:23 Пољопривредни факултет
Електротехнички факултет 20:15 Крим.-полицијска академ.
Рударско-геолошки факултет 16:16 Машински факултет

2. коло

Пољопривредни факултет 17:22 Машински факултет
Крим.-полицијска академ. 19:22 Рударско-геолошки факултет
Факултет безбедности 15:15 Електротехнички факултет

3. коло

Електротехнички факултет 22:19 Пољопривредни факултет
Рударско-геолошки факултет 22:19 Факултет безбедности
Машински факултет 10:0 Крим.-полицијска академ.

4. коло

Пољопривредни факултет 20:19 Крим.-полицијска академ.
Факултет безбедности 23:21 Машински факултет
Електротехнички факултет 20:18 Рударско-геолошки факултет

5. коло

Рударско-геолошки факултет 23:21 Пољопривредни факултет
Машински факултет 19:19 Електротехнички факултет
Крим.-полицијска академ. 19:23 Факултет безбедности

Табела после 5. кола

Група А

1. Факултет организационих наука 4 4 0 0 104:71 8
2. Правни факултет 5 3 0 2 116:95 6
3. Грађевински факултет 5
3 0 2 117:110 6
4. Факултет ветеринарске медицине 4 2 0 2 78:77 4
5. Медицински факултет 5 2 0 3 100:113 4
6. Саобраћајни факултет 5 0 0 5 85:135 0

Група Б

1. Електротехнички факултет 5 3 2 0 96:86 8
2. Рударско-геолошки факултет 5 3 1 1 101:95 7
3. Машински факултет 5 2 2 1 88:75 6
4. Факултет безбедности 5 2 1 2 99:100 5
5. Пољопривредни факултет 5 2 0 3 100:105 4
6. Криминалистичко-полицијска академија 5 0 0 5 72:95 0

Полуфинале

Фак. организационих наука 18:13 Рударско-геолошки факултет
Правни факултет 15:14 Електротехнички факултет

Утакмица за 3.-4. место

Рударско-геолошки факултет 23:19 Електротехнички факултет

Финале

Фак. организационих наука 18:19 Правни факултет

Коначан пласман:

    1. Правни факултет
    2. Факултет организационих наука
    3. Рударско-геолошки факултет
    4. Електротехнички факултет
  5.-6. Грађевински факултет
  5.-6. Машински факултет
  7.-8. Факултет ветеринарске медицине
  7.-8. Факултет безбедности
 9.-10. Медицински факултет
 9.-10. Пољопривредни факултет
11.-12. Саобраћајни факултет
11.-12. Криминалистичко-полицијска академија

Штампа Ел. пошта