grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2013/2014

ДРУГА ЛИГА

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2013/2014. годину

Друга лига - студенти

Група А

1. Висока шк. за пословну економију и предуз.
2. Стоматолошки факултет Панчево
3. Факултет спорта и физичког васпитања
4. Висока железничка школа
5. Факултет политичких наука
6. /

Група Б

1. Војна академија
2. Економски факултет
3. Шумарски факултет
4. Фармацеутски факултет
5. Технолошко-металуршки факултет
6. /

 

Група А

1. коло

Висока школа за п. е. и п. - /
Стоматолошки факултет Панчево 21:20 Факултет политичких наука
Факултет спорта и физичког васп. 22:24 Висока железничка школа

2. коло

/ - Висока железничка школа
Факултет политичких наука 15:28 Факултет спорта и физичког васп.
Висока школа за п. е. и п. 27:19 Стоматолошки факултет Панчево

3. коло

Стоматолошки факултет Панчево - /
Факултет спорта и физичког васп. 16:17 Висока школа за п. е. и п.
Висока железничка школа 20:17 Факултет политичких наука

4. коло

/ - Факултет политичких наука
Висока школа за п. е. и п. 22:25 Висока железничка школа
Стоматолошки факултет Панчево 18:26 Факултет спорта и физичког васп.

5. коло

Факултет спорта и физичког васп. - /
Висока железничка школа 28:15 Стоматолошки факултет Панчево
Факултет политичких наука 19:25 Висока школа за п. е. и п.

Група Б

1. коло

Војна академија - /
Економски факултет 21:12 Технолошко-металуршки факултет
Шумарски факултет 17:17 Фармацеутски факултет

2. коло

/ - Фармацеутски факултет
Технолошко-металуршки факултет 15:19 Шумарски факултет
Војна академија 18:20 Економски факултет

3. коло

Економски факултет - /
Шумарски факултет 20:26 Војна академија
Фармацеутски факултет 10:0 Технолошко-металуршки факултет

4. коло

/ - Технолошко-металуршки факултет
Војна академија 16:17 Фармацеутски факултет
Економски факултет 28:13 Шумарски факултет

5. коло

Шумарски факултет - /
Фармацеутски факултет 25:20 Економски факултет
Технолошко-металуршки факултет 15:27 Војна академија

Табела после 3.-4. кола

Група А

1. Висока железничка школа 4 4 0 0 95:76 8
2. В. ш. за пословну економију и пред. 4 3 0 1 91:79 6
3. Факултет спорта и физичког васпитања 4 2 0 2 92:74 4
4. Стоматолошки факултет Панчево 4 1 0 3 73:101 2
5. Факултет политичких наука 4 0 0 4 71:94 0

Група А - пласман екипа за завршни део такмичења

в.к. Висока железничка школа 4 4 0 0 95:76 8
1. В. ш. за пословну економију и пред. 3 3 0 0 69:54 6
2. Факултет спорта и физичког васпитања 3 2 0 1 70:50 4
3. Стоматолошки факултет Панчево 3 1 0 2 58:73 2
4. Факултет политичких наука 3 0 0 3 54:74 0

Група Б

1. Фармацеутски факултет 4 3 1 0 69:53 7
2. Економски факултет 4 3 0 1 89:68 6
3. Војна академија 4 2 0 2 87:72 4
4. Шумарски факултет 4 1 1 2 69:86 3
5. Технолошко-металуршки факултет 4 0 0 4 42:77 0

Посебан меч

Висока железничка школа 22:19 Фармацеутски факултет

Мечеви разигравања за полуфинале првенства

Факултет спорта и физичког васп. 29:24 Војна академија
Економски факултет 27:14 Стоматолошки факултет Панчево

Мечеви полуфинала

В. ш. за пословну економију и пред. - Економски факултет
Фармацеутски факултет - Факултет спорта и физичког васп.

Штампа Ел. пошта