grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2012/2013

МАШИНСКИ И САОБРАЋАЈНИ ФАКУЛТЕТ У ПРВОЈ ЛИГИ

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2012/2013. годину

Друга лига - студенти

1.-2.  Машински факултет
1.-2.  Саобраћајни факултет
3.       Факултет ветеринарске медицине
4.       Војна академија


Група А

Фармацеутски факултет
Факултет политичких наука
Машински факултет
Факултет спорта и физичког васпитања
Саобраћајни факултет

Група Б

Факултет ветеринарске медицине
Висока железничка школа
Војна академија
Географски факултет
Стоматолошки факултет Панчево

Група А

1. коло

Фармацеутски факултет - -
Факултет политичких наука 22:24 Саобраћајни факултет
Машински факултет 28:17 Факултет спорта и физи. васп.

2. коло

- - Факултет спорта и физи. васп.
Саобраћајни факултет 22:25 Машински факултет
Фармацеутски факултет 25:24 Факултет политичких наука

3. коло

Факултет политичких наука - -
Машински факултет 26:19 Фармацеутски факултет
Факултет спорта и физи. васп. 26:22 Саобраћајни факултет

4. коло

- - Саобраћајни факултет
Фармацеутски факултет 25:26 Факултет спорта и физи. васп.
Факултет политичких наука 18:17 Машински факултет

5. коло

Машински факултет - -
Факултет спорта и физи. васп. 23:17 Факултет политичких наука
Саобраћајни факултет 27:19 Фармацеутски факултет

Група Б

1. коло

Факултет ветеринарске медицине - -
Висока железничка школа 24:14 Стоматолошки факултет Панчево
Војна академија 21:20 Географски факултет

2. коло

- - Географски факултет
Стоматолошки факултет Панчево 14:19 Војна академија
Факултет ветеринарске медицине 24:23 Висока железничка школа

3. коло

Висока железничка школа - -
Војна академија 22:25 Факултет ветеринарске медицине
Географски факултет 21:19 Стоматолошки факултет Панчево

4. коло

- - Стоматолошки факултет Панчево
Факултет ветеринарске медицине 22:13 Географски факултет
Висока железничка школа 24:23 Војна академија

5. коло

Војна академија - -
Географски факултет 16:22 Висока железничка школа
Стоматолошки факултет Панчево 0:10 Факултет ветеринарске медицине

Табела после 5. кола

Група А

1. Машински факултет 4 3 0 1 96:76 6
2. Факултет политичких наука 4 2 0 2 87:83 4
3. Саобраћајни факултет 4 2 0 2 95:92 4
4. Факултет спорта и физичког васпитања 4 2 0 2 86:98 4
5. Фармацеутски факултет 4 1 0 3 88:103 2

Група Б

1. Факултет ветеринарске медицине 4 4 0 0 81:58 9
2. Висока железничка школа 4 3 0 1 93:77 6
3. Војна академија 4 2 0 2 85:83 4
4. Географски факултет 4 1 0 3 70:84 2
5. Стоматолошки факултет Панчево 4 0 0 4 47:74 0

 Завршни део такмичења

Полуфинале

Машински факултет 28:18 Војна академија
Факултет ветеринарске медицине 22:23 Саобраћајни факултет

Утакмица за 3.-4. место

Војна академија 22:25 Факултет ветеринарске медицине

Коначан пласман:

1.-2. Машински факултет
1.-2. Саобраћајни факултет
3. Факултет ветеринарске медицине
4. Војна академија
5.-6. Висока железничка школа
5.-6. Факултет политичких наука
7.-8. Факултет спорта и физичког васпитања
7.-8. Географски факултет
9.-10. Фармацеутски факултет
9.-10. Стоматолошки факултет Панчево

Штампа Ел. пошта