grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2012/2013

ФАКУЛТЕТ ОРГАНИЗАЦИОНИХ НАУКА ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2012/2013. годину

Прва лига - студенти

1. Факултет организационих наука
2. Факултет безбедности
3. Правни факултет
4. Грађевински факултет

Група А

Медицински факултет
Економски факултет
Грађевински факултет
Правни факултет
Електротехнички факултет
Пољопривредни факултет

Група Б

Факултет организационих наука
Београдска пословна школа
Рударско-геолошки факултет
Факултет безбедности
Универзитет Сингидунум
Криминалистичко-полицијска академија

Група А

1. коло

Медицински факултет 19:26 Пољопривредни факултет
Економски факултет 22:20 Електротехнички факултет
Грађевински факултет 19:19 Правни факултет

2. коло

Пољопривредни факултет 17:17 Правни факултет
Електротехнички факултет 17:21 Грађевински факултет
Медицински факултет 21:18 Економски факултет

3. коло

Економски факултет 20:23 Пољопривредни факултет
Грађевински факултет 17:24 Медицински факултет
Правни факултет 15:12 Електротехнички факултет

4. коло

Пољопривредни факултет 15:22 Електротехнички факултет
Медицински факултет 22:25 Правни факултет
Економски факултет 22:30 Грађевински факултет

5. коло

Грађевински факултет 16:15 Пољопривредни факултет
Правни факултет 25:23 Економски факултет
Електротехнички факултет 24:14 Медицински факултет

Група Б

1. коло

Факултет организационих наука 29:19 Криминалистичко-полицијска ака.
Београдска пословна школа 0:10 Универзитет Сингидунум
Рударско-геолошки факултет 16:18 Факултет безбедности

2. коло

Криминалистичко-полицијска ака. 22:24 Факултет безбедности
Универзитет Сингидунум 11:27 Рударско-геолошки факултет
Факултет организационих наука 10:0 Београдска пословна школа

3. коло

Београдска пословна школа 0:10 Криминалистичко-полицијска ака.
Рударско-геолошки факултет 21:28 Факултет организационих наука
Факултет безбедности 30:14 Универзитет Сингидунум

4. коло

Криминалистичко-полицијска ака. 0:10 Универзитет Сингидунум
Факултет организационих наука 24:22 Факултет безбедности
Београдска пословна школа 25:25 Рударско-геолошки факултет

5. коло

Рударско-геолошки факултет 21:17 Криминалистичко-полицијска ак.
Факултет безбедности 10:0 Београдска пословна школа
Универзитет Сингидунум 22:24 Факултет организационих наука

Табела после 5. кола

Група А

1. Правни факултет 5 3 2 0 101:93 8
2. Грађевински факултет 5 3 1 1 103:97 7
3. Пољопривредни факултет 5 2 1 2 96:94 5
4. Електротехнички факултет 5 2 0 3 95:87 4
5. Медицински факултет 5 2 0 3 100:110 4
6. Економски факултет 5 1 0 4 105:119 2

Група Б

1. Факултет организационих наука 5 5 0 0 115:84 10
2. Факултет безбедности 5 4 0 1 104:76 8
3. Рударско-геолошки факултет 5 3 0 2 75:74 6
4. Универзитет Сингидунум 5 2 0 3 67:81 4
5. Криминалистичко-полицијска академија 5 1 0 4 68:84 2
6. Београдска пословна школа 5 0 0 5 0:50 0

Завршни део такмичења

Полуфинале

Правни факултет 15:20 Факултет безбедности
Грађевински факултет 13:18 Факултет организационих наука

Утакмица за 3.-4. место

Правни факултет 26:18 Грађевински факултет

Финале

Факултет безбедности 15:25 Факултет организационих наука

Коначан пласман:

1. Факултет организационих наука
2. Факултет безбедности
3. Правни факултет
4. Грађевински факултет
5. Рударско-геолошки факултет
6. Пољопривредни факултет
7. Електротехнички факултет
8. Универзитет Сингидунум
9. Медицински факултет
10. Криминалистичко-полицијска академија
11. Економски факултет
12. Београдска пословна школа

Штампа Ел. пошта

<