grb   grb    logo_bgd                

РУКОМЕТ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2011/2012

ФАКУЛТЕТ ОРГАНИЗАЦИОНИХ НАУКА ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студената Београду у рукомету за школску 2011/2012. годину

Прва лига - студенти

1. Факултет организационих наука
2. Медицински факултет
3. Универзитет Сингидунум
4. Економски факултет

Група А

Факултет спорта и физ. васпитања
Рударско-геолошки факултет
Економски факултет
Електротехнички факултет
Универзитет Сингидунум
Правни факултет

Група Б

Факултет организационих наука
Медицински факултет
Пољопривредни факултет
Машински факултет
Грађевински факултет
Београдска пословна школа

Група А

1. коло

Факултет спорта и физ. васп.
26:30 Правни факултет
Рударско-геолошки факултет
19:23 Универзитет Сингидунум
Економски факултет
22:19 Електротехнички факултет

2. коло

Правни факултет 19:20 Електротехнички факултет
Универзитет Сингидунум 19:17 Економски факултет
Факултет спорта и физ. васп. 29:17 Рударско-геолошки факултет

3. коло

Рударско-геолошки факултет 20:17 Правни факултет
Економски факултет 40:18 Факултет спорта и физ. васп.
Електротехнички факултет 18:18 Универзитет Сингидунум

4. коло

Правни факултет 16:22 Универзитет Сингидунум
Факултет спорта и физ. васп. 0:10 Електротехнички факултет
Рударско-геолошки факултет 19:24 Економски факултет

5. коло

Економски факултет 20:20
Правни факултет
Електротехнички факултет 13:19 Рударско-геолошки факултет
Универзитет Сингидунум 29:26 Факултет спорта и физ. васп.

Група Б

1. коло

Факултет организационих наука
23:22 Београдска пословна школа
Медицински факултет
15:17 Грађевински факултет
Пољопривредни факултет
19:16 Машински факултет

2. коло

Београдска пословна школа
22:15 Машински факултет
Грађевински факултет
21:17 Пољопривредни факултет
Факултет организационих наука
29:33 Медицински факултет

3. коло

Медицински факултет
23:20 Београдска пословна школа
Пољопривредни факултет
0:10 Факултет организационих наука
Машински факултет
16:22 Грађевински факултет

4. коло

Београдска пословна школа
19:21 Грађевински факултет
Факултет организационих наука
27:19 Машински факултет
Медицински факултет
26:20 Пољопривредни факултет

5. коло

Пољопривредни факултет
0:10 Београдска пословна школа
Машински факултет
18:24 Медицински факултет
Грађевински факултет
17:22 Факултет организационих наука

Табела после 5. кола

Група А

1. Универзитет Сингидунум
5 4 1 0 111:96 9
2. Економски факултет
5 3 1 1 123:95 7
3. Електротехнички факултет
5 3 1 1 80:78 7
4. Правни факултет
5 2 1 2 105:105 5
5. Рударско-геолошки факултет
5 1 0 4 91:109 2
6. Факултет спорта и физичког васпитања 5 1 0 4 99:126 2

Група Б

1. Факултет организационих наука
5 4 0 1 111:91 8
2. Медицински факултет
5 4 0 1 121:104 8
3. Грађевински факултет
5 4 0 1 98:89 8
4. Београдска пословна школа
5 2 0 3 93:82 4
5. Пољопривредни факултет
5 1 0 4 56:83 2
6. Машински факултет 5 0 0 5 84:114 0

Завршни део такмичења

Полуфинале

Универзитет Сингидунум 22:23 Медицински факултет
Економски факултет 17:22 Факултет организационих наука

Утакмица за 3.-4. место

Универзитет Сингидунум 25:24 Економски факултет

Финале

Медицински факултет 15:19 Факултет организационих наука

Коначан пласман:

1. Факултет организационих наука
2. Медицински факултет
3. Универзитет Сингидунум
4. Економски факултет
5.-8. Електротехнички факултет
5.-8. Грађевински факултет
5.-8. Правни факултет
5.-8. Београдска пословна школа
9.-12. Рударско-геолошки факултет
9.-12. Пољопривредни факултет
9.-12. Факултет спорта и физичког васпитања
9.-12. Машински факултет


Штампа Ел. пошта