grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2010/2011

ФАКУЛТЕТ СПОРТА И ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА И СТОМАТОЛОШКИ ФАКУЛТЕТ ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ У ПРВУ ЛИГУ

Првенство студенткиња Београда у одбојци за школску 2010/2011. годину

Друга лига - студенткиње

1.-2. Факултет спорта и физичког васпитања
1.-2. Стоматолошки факултет
3.-4. Филозофски факултет
3.-4. Технолошко - металуршки факултет

Група А

Београдска пословна школа
Саобраћајни факултет
Грађевински факултет
Висока школа за И . К . Т .
Факултет спорта и физичког васпитања
-

Група Б 

Стоматолошки факултет
Машински факултет
Рударско - геолошки факултет
Висока грађевинско - геодетска школа
Универзитет Метрополитан
-

Група В

Медицински факултет
Факултет ветеринарске медицине
Факултет безбедности
Филозофски факултет
Технолошко - металуршки факултет
-

Група А

1. коло

Београдска пословна шк. - -
Саобраћајни факултет 0:2 (9:25, 18:25) Фак. спорта и физ . васп.
Грађевински факултет 2:1 (25:15, 21:25, 15:3) Висока школа за И.К.Т.

2. коло

- - Висока школа за И.К.Т.
Фак. спорта и физ . васп. 1:2 (25:23, 28:30, 9:15) Грађевински факултет
Београдска пословна шк. 1:2 (25:19, 24:26, 14:16) Саобраћајни факултет

3. коло

Саобраћајни факултет - -
Грађевински факултет 2:0 (25:16, 25:8) Београдска пословна шк.
Висока школа за И.К.Т. 0:2 (12:25, 6:25) Фак. спорта и физ. васп.

4. коло

- - Фак. спорта и физ. васп.
Београдска пословна шк. 2:0 (25:0, 25:0) Висока школа за И.К.Т.
Саобраћајни факултет 0:2 (0:25, 0:25) Грађевински факултет

5. коло

Грађевински факултет - -
Висока школа за И.К.Т. 0:2 ( 21:25, 18:25) Саобраћајни факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:1 (25:12, 18:25, 15:13) Београдска пословна шк.

Група Б

1. коло

Стоматолошки факултет - -
Машински факултет н.и. Универзитет Метрополитан
Рударс. - геолошки фак. 2:0 (25:0, 25:0) Вис. грађев. - геод. шк.

2. коло

- - Вис. грађев. - геод. шк.
Универзитет Метрополитан н.и. Рударс. - геолошки фак.
Стоматолошки факултет 2:0 (25:12, 25:22) Машински факултет

3. коло

Машински факултет - -
Рударс. - геолошки фак. 0:2 (19:25, 18:25) Стоматолошки факултет
Вис. грађев. - геод. шк. н.и. Универзитет Метрополитан

4. коло

- - Универзитет Метрополитан
Стоматолошки факултет 2:0 (25:0 , 25:0 ) Вис. грађев. - геод. шк.
Машински факултет 2:0 (25:16, 26:24) Рударс. - геолошки фак.

5. коло

Рударс. - геолошки фак. - -
Вис. грађев. - геод. шк. 0:2 ( 0:25, 0:25) Машински факултет
Универзитет Метрополитан н.и. Стоматолошки факултет

Група В

1. коло

Медицински факултет - -
Фак. ветеринарске медиц. 0:2 (18:25, 21:25) Технолошко - металур. фак.
Факултет безбедности 2:1 (16:25, 25:17, 15:11) Филозофски факултет

2. коло

- - Филозофски факултет
Технолошко - металур. фак. 1:2 (25:17, 24:26, 14:16) Факултет безбедности
Медицински факултет 2:0 (25:0, 25:0) Фак. ветеринарске медиц.

3. коло

Фак. ветеринарске медиц. - -
Факултет безбедности 0:2 (12:25, 24:26) Медицински факултет
Филозофски факултет 2:1 (25:21, 17:25, 15:10) Технолошко - металур. фак.

4. коло

- - Технолошко - металур. фак.
Медицински факултет 1:2 (25:19, 23:25, 5:15) Филозофски факултет
Фак. ветеринарске медиц. 0:2 (15:25, 18:25) Факултет безбедности

5. коло

Факултет безбедности - -
Филозофски факултет 2:0 (25: 20 , 25: 20 ) Фак. ветеринарске медиц.
Технолошко - металур. фак. 2:0 (25:15, 25:19) Медицински факултет


Табела после 4. кола

Група А

1. Грађевински факултет 4
4
0
8:2 229:129 8
2. Факултет спорта и физичког васпитања 4
3
1
7:3 220:163 6
3. Саобраћајни факултет 4
2
2
4:5 138:202 4
4. Београдска пословна школа 4
1
3
4:6 187:169 2
5. Висока школа за И.К.Т. 4
0
4
1:8 100:211 0

Група Б

1. Стоматолошки факултет 3
3
0
6:0 150:71 6
2. Машински факултет 3 2 1 4:2 135:90 5
3. Рударско - геолошки факултет 3
1
2
2:4 127:101 4
4. Висока грађевинско - геодетска школа 3
0
3
0:6 0:150 0
5. Универзитет Метрополитан 0
0
0
0:0 0:0 0

Група В

1. Филозофски факултет 4 3 1 7:4 219:205 6
2. Факултет безбедности 4 3 1 6:4 201:200 6
3. Технолошко - металуршки факултет 4 2 2 6:4 219:189 4
4. Медицински факултет 4 2 2 5:4 188:145 4
5. Факултет ветеринарске медицине 4 0 4 0:8 112:200 0

 
Завршни део такмичења
 

Утакмице четвртфинала

Факултет безбедности 1:2 (25:16, 12:25, 6:15) Фак. спорта и физ. васп.
Рударско геолошки фак. 0:2 (12:25, 20:25) Филозофски факултет
Саобраћајни фаултет 0:2 (10:25, 19:25) Стоматолошки факултет
Грађевински факултет 0:2 (25:27, 17:25) Технолошко - металур. фак.

 Утакмице полуфинала

Фак. спорта и физ. васп. 2:1 (20:25, 25:22, 15:12) Филозофски факултет
Стоматолошки факултет 2:0 (25:19, 25:17) Технолошко - металур. фак.


Коначан пласман:

 

1.-2. Факултет спорта и физичког васпитања*
1.-2. Стоматолошки факултет*
3.-4. Филозофски факултет
3.-4. Технолошко - металуршки факултет
5.-8. Факултет безбедности
5.-8. Саобраћајни факултет
5.-8. Рударско-геолошки факултет
5.-8. Грађевински факултет
9.-11. Машински факултет
9.-11. Београдска пословна школа
9.-11. Медицински факултет
12.-13. Висока школа за инф. и комун. технологије
12.-13. Факултет ветеринарске медицине
14.-15. Висока грађевинско-геодетска школа
14.-15. Универзитет Метрополитан

* Сагласно одредбама Пропозиција за спортска такмичења у организацији Универзитетског спортског савеза Београда екипе Стоматолошког факултета и Високе спортске и здравствене школе губе статус прволигашке екипе и наредне школске 2011/2012 године такмичиће у Првенству студената Београда у одбојци у саставу Друге лиге

Штампа Ел. пошта