grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2010/2011

МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ И ПОЉОПРИВРЕДНИ ФАКУЛТЕТ ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ У ПРВУ ЛИГУ

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2010/2011. годину

Друга лига - студенти

1. Машински факултет *
2.-4 . Пољопривредни факултет *
2.-4. Факултет политичких наука
2.-4. Београдска пословна школа

Група А

Математички факултет
Факултет ветеринарске медицине
Факултет безбедности
Висока школа за И . К . Т .
Факултет политичких наука
-

Група Б  

Технолошко - металуршки факултет
Биолошки факултет
Машински факултет
Висока грађевинско - геодетска школа
Архитектонски факултет
-

Група В

Фармацеутски факултет
Београдска пословна школа
Пољопривредни факултет
Висока школа електротехнике и рачунарства
Филозофски факултет
-


Група А

1. коло

Математички факултет - -
Фак. ветеринарске мед. 0:2 (19:25, 17:25) Факултет политичких наука
Факултет безбедности 2:1 (25:11, 20:25, 15:8) Висока школа за И. К. Т.

 2. коло

- - Висока школа за И . К . Т .
Факултет политичких наука 2:1 (26:28, 25:21, 15:12) Факултет безбедности
Математички факултет 2:0 (25:0, 25:0) Фак. ветеринарске мед.

 3. коло

Фак. ветеринарске мед. - -
Факултет безбедности 2:1 (17:25, 25:23, 16:14) Математички факултет
Висока школа за И . К . Т . 0:2 (11:25, 17:25) Факултет политичких наука

4. коло 

- - Факултет политичких наука
Математички факултет 2:1 (25:22, 20:25, 15:13) Висока школа за И . К . Т .
Фак. ветеринарске мед. 1:2 (12:25, 25:15, 9:15) Факултет безбедности

 5. коло

Факултет безбедности - -
Висока школа за И . К . Т . 0:2 (15:25, 19:25) Фак. ветеринарске мед.
Факултет политичких наука 0:2 (16:25, 17:25) Математички факултет

Група Б

1. коло

Технолошко - металур. фак. - -
Биолошки факултет 0:2 (11:25, 24:26) Архитектонски факултет
Машински факултет 2:0 (25:20, 25:17) Висока грађ. - геодет. шк.

 2. коло

- - Висока грађ. - геодет. шк.
Архитектонски факултет 0:2 (10:25, 10:25) Машински факултет
Технолошко - металур. фак. 1:2 (26:24, 18:25, 9:15) Биолошки факултет

 3. коло

Биолошки факултет - -
Машински факултет 2:1 (25:22, 20:25, 15:13) Технолошко - металур. фак.
Висока грађ.о - геодет. шк. 2:0 (26:24, 25:17) Архитектонски факултет

4. коло

- - Архитектонски факултет
Технолошко - металур. фак. 0:2 (19:25, 13:25) Висока грађ. - геодетска шк.
Биолошки факултет 0:2 (12:25, 15:25) Машински факултет

 5. коло

Машински факултет - -
Висока грађ. - геодетска шк. 0:2 (0:25, 0:25) Биолошки факултет
Архитектонски факултет 1:2 (25:19, 21:25, 14:16) Технолошко - металур. фак.

Група В

1. коло

Фармацеутски факултет - -
Београдска пословна шк. 2:1 (25:23, 12:25, 15:13) Филозофски факултет
Пољопривредни факултет 2:0 (25:14, 25:15) Висока шк. електро. и рач.

 2. коло

- - Висока шк. електро. и рач.
Филозофски факултет 2:0 (25:16, 26:24) Пољопривредни факултет
Фармацеутски факултет 1:2 (20:25, 25:21, 14:16) Београдска пословна шк.

 3. коло

Београдска пословна шк. - -
Пољопривредни факултет 2:1 (21:25, 25:12, 18:16) Фармацеутски факултет
Висока шк. електро. и рач. 0:2 (19:25, 20:25) Филозофски факултет

 4. коло

- - Филозофски факултет
Фармацеутски факултет 0:2 (0:25, 0:25) Висока шк. електро. и рач.
Београдска пословна шк. 1:2 (21:25, 25:20, 15:17) Пољопривредни факултет

 5. коло

Пољопривредни факултет - -
Висока шк. електро. и рач. 2:1 (9:25, 25:19, 15:10) Београдска пословна шк.
Филозофски факултет 2:0 (25:14, 25:23) Фармацеутски факултет

Табела после 4. кола  

Група А

1. Математички факултет 4 3 1 7:3 222:151 6
2. Факултет политичких наука 4 3 1 6:3 199:175 6
3. Факултет безбедности 4 3 1 7:5 234:218 6
4. Факултет ветеринарске медицине 4 1 3 3:6 132:189 2
5.
Висока школа за И . К . Т . 4 0 4 2:8 166:220 0

Група Б

1. Машински факултет 4 4 0 8:1 210:144 8
2. Биолошки факултет 4 2 2 4:5 176:154 4
3. Технолошко - металуршки факултет 4 1 3 4:7 205:234 2
4. Архитектонски факултет 4 1 3 3:6 172:196 2
5. Висока грађевинско - геодетска школа
4 2 2 4:4 138:173 4

Група В

1.
Филозофски факултет 4 3 1 7:2 212:168 6
2. Пољопривредни факултет 4 3 1 6:4 216:194 6
3. Београдска пословна школа 4 2 2 6:6 229:231 4
4. Висока шк . електротехнике и рачунарства 4 2 2 4:5 167:154 2
5. Фармацеутски факултет 4 0 4 2:8 149:226 0


Завршни део такмичења
 

Утакмице четвртине  финала

Математички факултет 0:2 (18:25, 20:25) Београдска пословна шк.
Архитектонски факултет 0:2 (18:25, 16:25) Пољопривредни факултет
Факултет политичких наука 2:0 (25:23, 25:22) Филозофски факултет
Машински факултет 2:0 (25:17, 25:19) Факултет безбедности

Утакмице
полуфинала
Београдска пословна шк. 0:2 (23:25, 23:25) Пољопривредни факултет 
Факултет политичких наука 0:2 (23:25, 22:25) Машински факултет

Финале

Машински факултет 2:0 Пољопривредни факултет 


Коначан пласман:

1. Машински факултет *
2. Пољопривредни факултет *
3. Факултет политичких наука
4. Београдска пословна школа
5.-8. Факултет безбедности
5 .-8. Архитектонски факултет
5.-8. Филозофски факултет
5.-8. Математички факултет
9.-11. Биолошки факултет
9.-11. Висока школа електротехнике и рачунарства
9.-11. Факултет ветеринарске медицине
12.-14. Технолошко - металуршки факултет
12.-14. Фармацеутски факултет
12.-14. Висока школа за информационе и комуникационе технологије
15. Висока грађевинско-геодетска школа
   

* Сагласно одредбама Пропозиција за спортска такмичења у организацији Универзитетског спортског савеза Београда најбоље пласиране екипе стичу статус прволигашке екипе и наредне школске 2011/2012 године такмичиће у Првенству студената Београда у одбојци у саставу Прве лиге



Штампа Ел. пошта