grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2010/2011

ФАКУЛТЕТ СПОРТА И ФИЗИЧКЕ КУЛТУРЕ НАЈБОЉИ У ПРВОЈ ЛИГИ

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2010/2011. годину

Прва лига - студенти

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Универзитет Сингидунум
3. Грађевински факултет
4. Факултет организаоционих наука

 Група А

Електротехнички факултет
Стоматолошки факултет
Грађевински факултет
Факултет спорта и физичког васпитања
Правни факултет
Медицински факултет

Група Б

Универзитет Сингидунум
Рударско - геолошки факултет
Висока спортска и здравствена школа
Саобраћајни факултет
Факултет организационих наука
Економски факултет


Група А

1. коло

Електротехнички факултет 2:0 (25:20, 25:23) Медицински факултет
Стоматолошки факултет 0:2 (12:25, 20:25) Правни факултет
Грађевински факултет 2:0 (25:19, 26:24) Фак. спорта и физ. васп.

2. коло

Медицински факултет 0:2 (12:25, 19:25) Фак. спорта и физ. васп.
Правни факултет 0:2 (21:25, 21:25) Грађевински факултет
Електротехнички факултет 2:0 (25:17, 25:17) Стоматолошки факултет

3. коло

Стоматолошки факултет 0:2 (14:25, 18:25) Медицински факултет
Грађевински факултет 2:1 (25:23, 24:26, 17:15) Електротехнички факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:16, 25:17) Правни факултет

4. коло

Медицински факултет 2:0 (25:20, 25:23) Правни факултет
Електротехнички факултет 0:2 (12:25, 23:25) Фак. спорта и физ. вас.
Стоматолошки факултет 0:2 (14:25, 17:25) Грађевински факултет

5. коло

Грађевински факултет 2:0 (25:23, 25:20) Медицински факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:0, 25:0) Стоматолошки факултет
Правни факултет 2:0 (25:15, 25:15) Електротехнички факултет

Група Б

1. коло

Универзитет Сингидунум 0:2 (22:25, 22:25) Економски факултет
Рударско - геолошки фак. 0:2 (18:25, 19:25) Фак. организационих наука
Ви. спортска и здрав. шк. 0:2 (23:25, 14:25) Саобраћајни факултет

2. коло

Економски факултет 2:0 (25:21, 26:24) Саобраћајни факултет
Фак. организационих наука 2:0 (25:12, 25:18) Ви. спортска и здрав. шк.
Универзитет Сингидунум 2:0 (25:20, 27:25) Рударско - геолошки фак.

3. коло

Рударско - геолошки фак. 1:2 (15:25, 26:24, 6:15) Економски факултет
Ви. спортска и здрав. шк. 0:2 (0:25, 0:25) Универзитет Сингидунум
Саобраћајни факултет 0:2 (14:25, 10:25) Фак. организационих наука

4. коло

Економски факултет 0:2 (18:25, 11:25) Фак. организационих наука
Универзитет Сингидунум 2:0 (25:22, 25:18) Саобраћајни факултет
Рударско - геолошки фак. 2:0 (25:16, 25:20) Ви. спортска и здрав. шк.

5. коло

Ви. спортска и здрав. шк 0:2 (0:25, 0:25) Економски факултет
Саобраћајни факултет 1:2 (16:25, 25:23, 13:15) Рударско - геолошки фак.
Фак. организационих наука 0:2 (23:25, 21:25) Универзитет Сингидунум

Табела после 5. кола

Група А

1. Грађевински факултет 5 5 0 10:1 267:223 10
2. Факултет спорта и физичког васпитања 5 4 1 8:2 243:150 8
3. Електротехнички факултет 5 2 3 5:6 229:243 4
4. Правни факултет 5 2 3 4:6 218:212 4
5. Медицински факултет 5 2 3 4:6 217:225 4
6. Стоматолошки факултет 5 0 5 0:10 129:250 0

 Група Б

1. Факултет организационих наука 5 4 1 8:2 244:170 8
2. Универзитет Сингидунум 5 4 1 8:2 246:179 8
3. Економски факултет 5 4 1 8:3 244:185 8
4. Рударско - геолошки факултет 5 2 3 5:7 242:246 4
5. Саобраћајни факултет 5 1 4 3:8 213:251 2
6. Висока спортска и здравствена школа 5 0 5 0:8 103:250 0


Завршни део такмичења 
 

Утакмице полуфинала 

Грађевински факултет 1:2 (25:16, 16:25, 10:15) Универзитет Сингидунум
Фак. спорта и физи.васп. 2:1 (25:17, 23:25, 15:12) Фак. организационих наука

 Утакмица за 3.-4. место

Грађевински факултет 2:1 (20:25, 25:23, 15:13) Фак. организационих наука

 Финале

Универзитет Сингидунум 0:2 (18:25, 22:25) Фак. спорта и физи. васп.


Коначан пласман:

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Универзитет Сингидунум
3. Грађевински факултет
4. Факултет организаоционих наука
5. Електротехнички факултет
6. Економски факултет
7. Правни факултет
8. Рударско - геолошки факултет
9. Медицински факултет
10. Саобраћајни факултет
11. Стоматолошки факултет*
12. Висока спортска и здравствена школа *

   * Сагласно одредбама Пропозиција за спортска такмичења у организацији Универзитетског спортског савеза Београда екипе Стоматолошког факултета и Високе спортске и здравствене школе губе статус прволигашке екипе и наредне школске 2011/2012 године такмичиће у Првенству студената Београда у одбојци у саставу Друге лиге

Штампа Ел. пошта