grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2015/2016

Првенство студенткиња Београда у одбојци за школску 2015/2016. годину

Друга лига - студентиње

Група А

1. Универзитет Сингидунум
2. Билошки факултет
3. Рударско-геолошки факултет
4. Филозофски факултет
5. Пољопривредни факултет
6. -

Група Б

1. Ви. шк. за информ. технологије
2. Машински факултет
3. Висока школа за И.К.Т.
4. Математички факултет
5. Шумарски факултет
6. Факултет ветеринарске медицине

Група В

1. Учитељски факултет
2. Фак. за спец. едукацију и рехабилитацију
3. Саобраћајни факултет
4. Технолошко-металуршки факултет
5. Факултет безбедности
6. Факултет политичких наука

 

Група А

1. коло

Универзитет Сингидунум - -
Биолошки факултет - Пољопривредни фак.
Рударско-геолошки фак. 0:2 (20:25, 14:25) Филозофски факултет

2. коло

- - Филозофски факултет
Пољопривредни фак. 0:2 (0:25, 0:25) Рударско-геолошки фак.
Универзитет Сингидунум 2:0 (25:10, 25:10) Биолошки факултет

3. коло

Биолошки факултет - -
Рударско-геолошки фак. 0:2 (17:25, 20:25) Универзитет Сингидунум
Филозофски факултет 2:1 (19:25, 25:16, 15:7) Пољопривредни фак.

4. коло

- - Пољопривредни фак.
Универзитет Сингидунум 1:2 (25:18, 20:25, 16:18) Филозофски факултет
Биолошки факултет 1:2 (25:19, 12:25, 6:15) Рударско-геолошки фак.

5. коло

Рударско-геолошки фак. - -
Филозофски факултет 2:0 (25:19, 25:13) Биолошки факултет
Пољопривредни фак. 0:2 (12:25, 8:25) Универзитет Сингидунум

Група Б

1. коло

Ви. шк. за информ. технол. 2:0 (25:0, 25:0) Фак. ветеринарске мед.
Машински факултет 2:0 (25:8, 26:24) Шумарски факултет
Висока школа за И.К.Т. 0:2 (14:25, 23:25) Математички факултет

2. коло

Фак. ветеринарске мед. 0:2 (0:25, 0:25) Математички факултет
Шумарски факултет 0:2 (23:25, 18:25) Висока школа за И.К.Т.
Ви. шк. за информ. технол 0:2 (9:25, 17:25) Машински факултет

3. коло

Машински факултет 2:0 (25:0, 25:0) Фак. ветеринарске мед.
Висока школа за И.К.Т. 2:0 (25:15, 25:22) Ви. шк. за информ. технол.
Математички факултет 0:2 (23:25, 13:25) Шумарски факултет

4. коло

Фак. ветеринарске мед. 0:2 (0:25, 0:25) Шумарски факултет
Ви. шк. за информ. технол. - Математички факултет
Машински факултет 2:1 (25:19, 18:25, 15:9) Висока школа за И.К.Т.

5. коло

Висока школа за И.К.Т. 2:0 (25:0, 25:0) Фак. ветеринарске мед.
Математички факултет 2:0 (25:19, 25:17) Машински факултет
Шумарски факултет 2:1 (25:18, 20:25, 15:9) Ви. шк. за информ. технол.

Група В

1. коло

Учитељски факултет 1:2 (20:25, 25:15, 11:15) Фак. политичких наука
Ф.А.С.П.Е.Р. 2:1 (28:30, 25:19, 15:9) Факултет безбедности
Саобраћајни факултет 2:0 (25:15, 25:23) Технолошко-метал. фак.

 

2. коло

Фак. политичких наука 2:1 (25:20, 18:25, 15:12) Технолошко-метал. фак.
Факултет безбедности 2:1 (25:12, 19:25, 15:6) Саобраћајни факултет
Учитељски факултет 0:2 (17:25, 20:25) Ф.А.С.П.Е.Р.

3. коло

Ф.А.С.П.Е.Р. 2:0 (25:0, 25:0) Фак. политичких наука
Саобраћајни факултет 2:0 (25:0, 25:0) Учитељски факултет
Технолошко-метал. фак. 1:2 (25:23, 24:26, 15:17) Факултет безбедности

4. коло

Фак. политичких наука 2:0 (25:21, 25:23) Факултет безбедности
Учитељски факултет 0:2 (20:25, 16:25) Технолошко-метал. фак.
Ф.А.С.П.Е.Р. 0:2 (18:25, 15:25) Саобраћајни факултет

5. коло

Саобраћајни факултет 1:2 (15:25, 26:24, 10:15) Фак. политичких наука
Технолошко-метал. фак. 2:0 (25:19, 25:23) Ф.А.С.П.Е.Р.
Факултет безбедности 0:2 (19:25, 17:25) Учитељски факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Филозофски факултет 4 4 0 8:12 220:175 8
2. Универзитет Сингидунум 4 3 1 7:2 211:138 6
3. Рударско-геолошки факултет 4 2 2 4:5 180:143 4
4. Билошки факултет 3 0 3 1:6 95:159 0
5. Пољопривредни факултет 3 0 3 1:6 68:159 0
6. - - - - - - -

Група Б

1. Шумарски факултет 5 4 1 8:3 252:170 8
2. Математички факултет 4 3 1 6:2 186:123 6
3. Висока школа за И.К.Т. 5 3 2 7:4 240:186 6
4. Машински факултет 5 3 2 6:5 226:180 6
5. Висока школа за инф. технол. 4 1 3 3:6 165:160 2
6. Факултет ветеринарске медицине 5 0 5 0:10 0:250 0

Група В

1. Фак. политичких наука 5 4 1 8:5 226:258 8
2. Саобраћајни факултет 5 3 2 8:4 244:194 6
3. Ф.А.С.П.Е.Р. 5 3 2 6:5 243:195 6
4. Технолошко-метал. фак. 5 2 3 6:6 259:252 4
5. Факултет безбедности 5 2 3 5:8 263:275 4
6. Учитељски факултет 5 1 4 3:8 179:191 2

Утакмица за осму екипу у завршном делу такмичења

Рударско-геолошки фак. 0:2 (17:25, 16:25) Висока школа за И.К.Т.

Утакмице четвртфинала

Фак. политичких наука 2:0 (25:20, 25:10) Висока шк. за И.К.Т.
Математички факултет 0:2 (24:26, 23:25) Филозофски факултет
Шумарски факултет 0:2 (8:25, 25:27) Универзитет Сингидунум
Саобраћајни факултет 2:0 (25:16, 25:21) Ф.А.С.П.Е.Р.

Утакмице полуфинала

Фак. политичких наука - Филозофски факултет
Универ. Сингидунум - Саобраћајни факултет

Коначан пласман:

1.-2. Фак. политичких наука
1.-2. Саобраћајни факултет
3.-4. Универ. Сингидунум
3.-4. Филозофски факултет
5.-6. Математички факултет
5.-6. Шумарски факултет
7.-8. Висока шк. за И.К.Т.
7.-8. Ф.А.С.П.Е.Р.
9. Рударско-геолошки фак.
10.-12. Билошки факултет
10.-12. Машински факултет
10.-12. Технолошко-метал. фак.
13.-15. Факултет безбедности
13.-15. Висока школа за инф. технол.
16.-17. Факултет ветеринарске медицине
16.-17. Учитељски факултет

Штампа Ел. пошта