grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2015/2016

Првенство студенткиња Београда у одбојци за школску 2015/2016. годину

Прва лига - студенткиње

Група А

1. Правни факултет
2. Електротехнички факултет
3. Фармацеутски факултет
4. Архитектонски факултет
5. Економски факултет
6. Београдска пословна школа

Група Б

1. Филолошки факултет
2. Универзитет Мегатренд
3. Медицински факултет
4. Фак. спорта и физичког васпитања
5. Факултет организационих наука
6. Грађевински факутлет

Група А

1. коло

Правни факултет 2:0 (25:8, 25:15)
Београдска пословна шк.
Електротехнички фак. 1:2 (21:25, 25:21, 10:15)
Економски факултет
Фармацеутски факултет 2:0 (25:6, 25:13)
Архитектонски факултет

2. коло

Београдска пословна шк. 2:0 (25:11, 25:19) Архитектонски факултет
Економски факултет 1:2 (25:21, 9:25, 12:15) Фармацеутски факултет
Правни факултет 2:1 (19:25, 25:19, 15:13)
Електротехнички фак.

3. коло

Електротехнички фак. 2:1 (25:21, 20:25, 15:7)
Београдска пословна шк.
Фармацеутски факултет 2:0 (25:19, 25:17)
Правни факултет
Архитектонски факултет 0:2 (19:25, 17:25)
Економски факултет

4. коло

Београдска пословна шк. 0:2 (18:25, 14:25)
Економски факултет
Правни факултет - Архитектонски факултет
Електротехнички фак. 1:2 (25:14, 20:25, 11:15)
Фармацеутски факултет

5. коло

Фармацеутски факултет - Београдска пословна шк.
Архитектонски факултет 0:2 (17:25, 23:25)
Електротехнички фак.
Економски факултет 2:0 (25:19, 25:21) Правни факултет

Група Б

1. коло

Филолошки факултет 2:0 (25:18, 25:13) Грађевински факултет
Универзитет Мегатренд 0:2 (11:25, 9:25) Фак. организ. наука
Медицински факултет 1:2 (13:25, 25:21, 8:15)
Фак. спорта и физ. васп.

2. коло

Грађевински факултет 0:2 (13:25, 21:25)
Фак. спорта и физ. васп.
Фак. организ. наука 2:0 (25:18, 26:24)
Медицински факултет
Филолошки факултет 2:1 (25:14, 24:26, 15:8)
Универзитет Мегатренд

3. коло

Универзитет Мегатренд 2:0 (25:21, 25:18)
Грађевински факултет
Медицински факултет 0:2 (14:25, 20:25)
Филолошки факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:19, 25:22)
Фак. организ. наука

4. коло

Грађевински факултет 0:2 (10:25, 9:25)
Фак. организ. наука
Филолошки факултет 1:2 (23:25, 25:20, 6:15)
Фак. спорта и физ. васп.
Универзитет Мегатренд 1:2 (17:25, 25:23, 11:15)
Медицински факултет

5. коло

Медицински факултет 2:0 (25:18, 25:18) Грађевински факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:12, 25:11)
Универзитет Мегатренд
Фак. организ. наука 1:2 (16:25, 25:18, 11:15)
Филолошки факултет

Табела после 4.-5. кола

Група А

1. Фармацеутски факултет 4 4
0 8:2 215:147 8
2. Економски факултет 5
4 1
9:3 257:225 8
3. Електротехнички факултет 5 2 3 7:7 279:267 4
4. Правни факултет 4 2 2 4:5 185:180 4
5. Београдска пословна школа 4 1 3 3:6 158:190 2
6. Архитектонски факултет 4 0 4 0:8 125:200 0

Група Б

1. Фак. спорта и физичког васпитања 5
5
0 10:2 271:198 10
3. Филолошки факултет 5 4 1 9:4 276:225 8
2. Фак. организационих наука 5
2 2
7:4 244:189 6
4. Медицински факултет 5 2 3 5:7 235:251 4
5. Универзитет Мегатренд 5
1
4 4:8 194:266 2
6. Грађевински факутлет 5
0 5
0:10 159:250 0

Утакмице полуфинала

Економски факултет 0:2 (23:25, 20:25) Фак. спорта и физ. васп.
Фармацеутски факултет 1:2 (19:25, 25:22, 13:15) Филолошки факултет

Утакмица за 3.-4. место

Економски факултет 0:2 (23:25, 12:25) Фармацеутски факултет

Утакмица финала

Фак. спорта и физ. васп. 0:2 (23:25, 22:25) Филолошки факултет

Коначан пласман:

1. Филолошки факултет
2. Факултет спорта и физичког васп.
3. Фармацеутски факултет
4. Економски факултет
5.-6. Електротехнички факултет
5.-6. Факултет организационих наука
7.-8. Правни факултет
7.-8. Медицински факултет
9.-10. Београдска пословна школа
9.-10. Универзитет Мегатренд
11.-12. Архитектонски факултет
11.-12. Грађевински факултет

Штампа Ел. пошта