grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2015/2016

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2015/2016. годину

Прва лига - студенти

Група А

1. Фак. спорта и физ. васпитања
2. Медицински факултет
3. Саобраћајни факултет
4. Правни факултет
5. Војна академија
6. Висока школа за И.К.Т.

Група Б

1. Машински факултет
2. Факултет организационих наука
3. Електротехнички факултет
4. Биолошки факултет
5. Филозофски факултет
6. Рударско-геолошки факултет

 

Група А

1. коло

Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:20, 25:18)
Висока школа за И.К.Т.
Медицински факултет 2:1 (26:24, 23:25, 15:11)
Војна академија
Саобраћајни факултет 0:2 (15:25, 20:25)
Правни факултет

2. коло

Висока школа за И.К.Т. 0:2 (16:25, 13:25)
Правни факултет
Војна академија 0:2 (22:25, 22:25)
Саобраћајни факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (27:25, 25:22)
Медицински факултет

3. коло

Медицински факултет 2:0 (25:14, 25:22)
Висока школа за И.К.Т.
Саобраћајни факултет 0:2 (23:25, 28:30)
Фак. спорта и физ. васп.
Правни факултет 1:2 (25:16, 18:25, 12:15)
Војна академија

4. коло

Висока школа за И.К.Т. - Војна академија
Фак. спорта и физ. васп. 2:1 (19:25, 25:20, 15:10)
Правни факултет
Медицински факултет 0:2 (21:25, 32:34)
Саобраћајни факултет

5. коло

Саобраћајни факултет 2:0 (25:22, 25:16)
Висока школа за И.К.Т.
Правни факултет 2:1 (27:25, 20:25, 15:12)
Медицински факултет
Војна академија 0:2 (16:25, 23:25)
Фак. спорта и физ. васп.

Група Б

1. коло

Машински факултет 2:1 (21:25, 25:19, 15:11)
Рударско-геолошки фак.
Фак. организац. наука 1:2 (25:19, 13:25, 9:15)
Филозофски факултет
Електротехнички фак. 2:0 (25:0, 25:0)
Биолошки факултет

2. коло

Рударско-геолошки фак. 2:0 (25:0, 25:0)
Биолошки факултет
Филозофски факултет 2:0 (25:19, 25:17)
Електротехнички фак.
Машински факултет 2:1 (25:21, 16:25, 15:11) Фак. организац. наука

 3. коло

Фак. организац. наука 2:0 (26:24, 25:23)
Рударско-геолошки фак.
Електротехнички фак. 0:2 (13:25, 24:26)
Машински факултет
Биолошки факултет 0:2 (9:25, 18:25)
Филозофски факултет

4. коло

Рударско-геолошки фак. 2:0 (25:23, 25:19)
Филозофски факултет
Машински факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Биолошки факултет
Фак. организац. наука 2:1 (26:28, 25:23, 16:14)
Електротехнички фак.

5. коло

Електротехнички фак. 2:1 (25:23, 23:25, 15:13)
Рударско-геолошки фак.
Биолошки факултет 0:2 (9:25, 13:25)
Фак. организац. наука
Филозофски факултет 0:2 (11:25, 21:25)
Машински факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Фак. спорта и физ. васпитања 5
5
0 10:1 266:230 10
2. Правни факултет 5 3 2 8:5 272:241 6
3. Саобраћајни факултет 5 3 2 6:4 245:240 6
4. Медицински факултет 5
2
3 5:7 276:269 4
5. Војна академија 4
1 3
3:7 199:219 2
6. Висока школа за И.К.Т. 4
0 4
0:8 141:200 0

Група Б

1. Машински факултет 5
5
0 10:2 268:181
10
2. Фак. организац. наука 5
3 2
8:5 271:249 6
3. Филозофски факултет 5
3
2 6:5 233:210 6
4. Рударско-геолошки фак. 5
2 3
6:6 263:217 4
5. Електротехнички фак. 5 2 3 5:7 251:222 4
6. Биолошки факултет 5 0 5 0:10 49:250 0

Утакмице полуфинала

Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:19, 25:19) Фак. организац. наука
Правни факултет 0:2 (18:25, 19:25) Машински факултет

Утакмица за 3.-4. место

Фак. организац. наука 0:2 (23:25, 22:25) Правни факултет

Утакмица финала

Фак. спорта и физ. васп. 1:2 (22:25, 25:18, 11:15) Машински факултет

Коначан пласман:

1. Машински факултет
2. Фак. спорта и физ. васп.
3. Правни факултет
4. Фак. организационих наука
5.-6. Саобраћајни факултет
5.-6. Филозофски факултет
7.-8. Медицински факултет
7.-8. Рударско-геолошки фак.
9.-10. Војна академија
9.-10. Електротехнички фак.
11.-12. Висока школа за И.К.Т.
11.-12. Биолошки факултет


Штампа Ел. пошта