grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2014/2015

 

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2014/2015. годину

Друга лига - студенти

Група А

1. Факултет безбедности
2. Математички факултет
3. Београдска пословна школа
4. Филолошки факултет
5. Факултет ветеринарске медицине
6. Архитектонски факултет

Група Б

1. Грађевински факултет
2. Електротехнички факултет
3. Саобраћајни факултет
4. Факултет политичких наука
5. Шумарски факултет
6. Стоматолошки факултет


Група А

1. коло

Факултет безбедности 2:0 (25:0, 25:0) Архитектонски факултет
Математички факултет 0:2 (19:25, 22:25) Фак. ветеринарске мед.
Београдска пословна шк. 0:2 (6:25, 20:25) Филолошки факултет

2. коло

Архитектонски факултет 0:2 (18:25, 20:25) Филолошки факултет
Фак. ветеринарске мед. 2:1 (25:18, 19:25, 17:15) Београдска пословна шк.
Факултет безбедности 2:1 (23:25, 25:14, 18:16)
Математички факултет

3. коло

Математички факултет 2:0 (25:20, 25:18) Архитектонски факултет
Београдска пословна шк. 2:1 (25:17, 23:25, 15:10) Факултет безбедности
Филолошки факултет 2:0 (25:13, 25:21) Фак. ветеринарске мед.

4. коло

Архитектонски факултет 0:2 (19:25, 22:25)
Фак. ветеринарске мед.
Факултет безбедности 2:0 (25:21, 25:9)
Филолошки факултет
Математички факултет 0:2 (15:25, 21:25) Београдска пословна шк.

5. коло

Београдска пословна шк. 2:0 (25:17, 25:22)
Архитектонски факултет
Филолошки факултет 2:0 (25:16, 25:12)
Математички факултет
Фак. ветеринарске мед. 2:0 (25:20, 25:17)
Факултет безбедности

Група Б

1. коло

Грађевински факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Стоматолошки факултет
Електротехнички фак. 2:0 (25:13, 25:19) Шумарски факултет
Саобраћајни факултет 2:1 (23:25, 26:4, 17:15)
Фак. политичких наука

2. коло

Стоматолошки факултет 0:2 (0:25, 0:25)
Фак. политичких наука
Шумарски факултет 0:2 (20:25, 19:25) Саобраћајни факултет
Грађевински факултет 1:2 (27:25, 15:25) Електротехнички фак.

3. коло

Електротехнички фак. 2:0 (25:0, 25:0)
Стоматолошки факултет
Саобраћајни факултет 2:1 (24:26, 25:21, 15:12) Грађевински факултет
Фак. политичких наука 2:0 (25:13, 25:17) Шумарски факултет

4. коло

Стоматолошки факултет 0:2 (0:25, 0:25) Шумарски факултет
Грађевински факултет 0:2 (0:25, 0:25) Фак. политичких наука
Електротехнички фак. 2:1 (29:31, 25:21, 15:12) Саобраћајни факултет

5. коло

Саобраћајни факултет 2:0 (25:8 25:10) Стоматолошки факултет
Фак. политичких наука 0:2 (0:25, 0:25)
Електротехнички фак.
Шумарски факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Грађевински факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Филолошки факултет 5 4 1 8:2 230:176 8
2. Фак. ветеринарске медицине 5 4 1 8:3 195:190 8
3. Факултет безбедности 5 3 2 7:5 265:198 6
4. Београдска половна шк. 5 3 2 7:5 247:238 6
5. Математички факултет 5 1 4 3:8 210:254 2
6. Архитектонски факултет 5 0 5 0:10 156:250 0

Група Б

1. Електротехнички факултет 5 5 0 10:2 284:144 10
2. Саобраћајни факултет 5 4 1 9:4 294:231 8
3. Шумарски факултет 5 3 2 6:4 221:100 6
4. Факултет политичких наука 5 2 3 5:4 164:66 4
5. Грађевински факултет 5 1 4 4:8 157:184 2
6. Стоматолошки факултет 5 0 5 0:10 0:250 0

Утакмице полуфинала

Филолошки факултет 1:2 (20:25, 25:19, 13:15)
Саобраћајни факултет
Фак. ветеринарске мед. 0:2 (18:25, 17:25)
Електротехнички фак.

Утакмица за 3.-4. место:

Фак. ветеринарске мед. 0:2 (0:25, 0:25) Филолошки факултет

Коначан пласман:

1.-2. Саобраћајни факултет
1.-2. Електротехнички факултет
3. Филолошки факултет
4. Факултет ветеринарске медицине
5.-6. Факултет безбедности
5.-6. Шумарски факултет
7.-8. Београдска пословна школа
7.-8. Факултет политичких наука
9.-10. Математички факултет
9.-10. Грађевински факултет
11.-12. Архитектонски факултет
11.-12. Стоматолошки факултет



Штампа Ел. пошта