grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2014/2015

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2014/2015. годину 

Прва лига - студенти

Група А

1. Медицински факултет
2. Факултет организационих наука
3. Машински факултет
4. Правни факултет
5. Технолошко-металуршки факултет
6. Филозофски факултет

Група Б

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Биолошки факултет
3. Економски факултет
4. Рударско-геолошки факултет
5. Висока школа за И.К.Т.
6. Војна академија

Група А

1. коло

Медицински факултет 0:2 (21:25, 17:25) Филозофски факултет
Фак. организационих наука 2:0 (25:0, 25:0) Техно.-металуршки фак.
Машински факултет 2:0 (25:15, 25:17) Правни факултет

2. коло

Филозофски факултет 0:2 (19:25, 23:25) Правни факултет
Техно.-металуршки фак. 1:2 (22:25, 25:16, 12:15) Машински факултет
Медицински факултет 0:2 (18:25, 17:25) Фак. организационих наука

3. коло

Фак. организационих наука 1:2 (25:23, 23:25, 10:15)
Филозофски факултет
Машински факултет 2:0 (26:24, 25:14)
Медицински факултет
Правни факултет 2:0 (25:0, 25:0) Техно.-металуршки фак.

4. коло

Филозофски факултет 2:0 (25:13, 25:19) Техно.-металуршки фак.
Медицински факултет 0:2 (22:25, 19:25) Правни факултет
Фак. организационих наука 1:2 (19:25, 25:23, 11:15) Машински факултет

5. коло

Машински факултет 2:0 (25:20, 25:15)
Филозофски факултет
Правни факултет 0:2 (25:27, 19:25)
Фак. организационих наука
Техно.-металуршки фак. 0:2 (0:25, 0:25) Медицински факултет

Група Б

1. коло

Фак. спорта и физ. васп. 2:1 (21:25, 25:15, 18:16) Војна академија
Биолошки факултет 0:2 (13:25, 21:25) Висока шк. за И.К.Т.
Економски факултет 0:2 (18:25, 19:25) Рударско-геолошки фак.

2. коло

Војна академија 0:2 (10:25, 21:25) Рударско-геолошки фак.
Висока шк. за И.К.Т. 2:1 (25:16, 14:25, 15:8) Економски факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:15, 25:12) Биолошки факултет

3. коло

Биолошки факултет 0:2 (14:25, 19:25)
Војна академија
Економски факултет 0:2 (15:25, 19:25)
Фак. спорта и физ. васп.
Рударско-геолошки фак. 2:0 (25:11, 25:14)
Висока шк. за И.К.Т.

4. коло

Војна академија 2:0 (25:16, 25:16) Висока шк. за И.К.Т.
Фак. спорта и физ. васп. 2:1 (18:25, 25:18, 17:15)
Рударско-геолошки фак.
Биолошки факултет 2:1 (25:27, 25:19, 15:11)
Економски факултет

5. коло

Економски факултет 0:2 (20:25, 17:25) Војна академија
Рударско-геолошки фак. 2:0 (25:14, 25:14) Биолошки факултет
Висока шк. за И.К.Т. 0:2 (13:25, 19:25) Фак. спорта и физ. васп.

Табела после 4-5. кола

Група А

1. Машински факултет 5 5 0 10:1 264:160 10
2. Фак. организационих наука 5 3 2 8:4 265:205 6
3. Правни факултет
5 3 2 6:4 226:185 6
4. Филозофски факултет 5 3 2 6:5 240:196 4
5. Медицински факултет 5 1 4 2:8 202:201 2
6. Технолошко-металуршки факултет 5 0 5 1:10 91:256 0

Група Б

1. Фак. спорта и физичког васпитања 5 5 0 10:2 274:207 10
2. Рударско-геолошки факултет 5 4 1 9:2 258:181 8
3. Војна академија 5 3 2 7:4 237:216 6
4. Висока шк. за И.К.Т. 5 2 3 4:7 193:233 4
5. Биолошки факултет 5 1 4 2:9 177:257 0
6. Економски факултет 5 0 5 2:10 214:269 0

Утакмице полуфинала

Машински факултет 2:0 (25:19, 25:19)
Рударско-геолошки фак.
Фак. организ. наука
0:2 (18:25, 19:25)
Фак. спорта и физ. васп.

Утакмица за 3.-4. место

Фак. организ. наука 1:2 (25:9, 20:25, 10:15) Рударско-геолошки фак.

Утакмица финала

Машински факултет 2:0 (25:22, 25:22) Фак. спорта и физ. васп.

Коначан пласман:

1. Машински факултет
2. Факултет спорта и физичког васпитања
3. Рударско-геолошки факултет
4. Факултет организационих наука
5.-6. Војна академија
5.-6. Правни факултет
7.-8. Филозофски факултет
7.-8. Висока школа за И.К.Т.
9.-10. Медицински факултет
9.-10. Биолошки факултет
11.-12. Економски факултет
11.-12. Технолошко металуршки факултет

Штампа Ел. пошта