ОДБОЈКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2014/2015

Првенство студенткиња Београда у одбојци за школску 2014/2015. годину

Друга лига - студентиње

Група А

1. Стоматолошки факутлет
2. Учитељски факултет
3. Биолошки факултет
4. Факултет безбедности
5. Универзитет Сингидунум
6. -

Група Б

1. Факултет ветеринарске медицине
2. Шумарски факултет
3. Медицински факултет
4. Војна академија
5. Пољопривредни факултет
6. -

Група В

1. Електротехнички факултет
2. Математички факултет
3. -
4. Фармацеутски факултет
5. Саобраћајни факултет
6. -

Група Г

1. Висока шк. за И.К.Т.
2. Рударско - геолошки факултет
3. Београдска пословна школа
4. Машински факултет
5. Филозофски факултет
6. -

Група А

1. коло

Стоматолошки факултет - -
Учитељски факултет 2:0 (25:11, 25:18) Универзитет Сингидунум
Биолошки факултет 0:2 (13:25, 22:25) Факултет безбедности

2. коло

- - Факултет безбедности
Универзитет Сингидунум 2:1 (25:8, 23:25, 15:10) Биолошки факултет
Стоматолошки факултет 2:1 (26:24, 15:25, 15:10) Учитељски факултет

3. коло

Учитељски факултет - -
Биолошки факултет 0:2 (11:25, 17:25)
Стоматолошки факултет
Факултет безбедности 1:2 (18:25, 25:16, 13:15)
Универзитет Сингидунум

4. коло

- - Универзитет Сингидунум
Стоматолошки факултет 2:1 (22:25, 25:19, 15:11) Факултет безбедности
Учитељски факултет 2:0 (25:10, 25:12) Биолошки факултет

5. коло

Биолошки факултет - -
Факултет безбедности 0:2 (19:25, 17:25) Учитељски факултет
Универзитет Сингидунум 2:0 (25:22, 25:17) Стоматолошки факултет

Група Б

1. коло

Фак. ветеринарске мед. - -
Шумарски факултет 0:2 (23:25, 12:25) Пољопривредни фак.
Медицински факултет 2:0 (25:20, 28:26)
Војна академија
 

2. коло

- - Војна академија
Пољопривредни фак. 0:2 (15:25, 16:25)
Медицински факултет
Фак. ветеринарске мед. 2:1 (25:16, 15:25, 15:10) Шумарски факултет

3. коло

Шумарски факултет
- -
Медицински факултет 2:0 (25:16, 25:20) Фак. ветеринарске мед.
Војна академија 2:1 (22:25, 26:24, 15:13) Пољопривредни фак.

4. коло

- - Пољопривредни фак.
Фак. ветеринарске мед. 0:2 (0:25, 0:25) Војна академија
Шумарски факултет 0:2 (12:25, 12:25) Медицински факултет

5. коло

Медицински факултет - -
Војна академија 2:0 (25:14, 25:19)
Шумарски факултет
Пољопривредни фак. 1:2 (25:18, 14:25, 9:15)
Фак. ветеринарске мед.

Група В

1. коло

Електротехнички фак. - -
Математички фак. 1:2 (21:25, 25:23, 5:15) Саобраћајни факултет
- - Фармацеутски факултет

2. коло

- - Фармацеутски факултет
Саобраћајни факултет - -
Електротехнички фак. 2:0 (25:0, 25:0)
Математички фак.

3. коло

Математички фак. - -
- - Електротехнички фак.
Фармацеутски факултет 2:0 (25:18, 25:14)
Саобраћајни факултет

4. коло

- - Саобраћајни факултет
Електротехнички фак. 1:2 (25:16, 16:25, 5:15) Фармацеутски факултет
Математички фак. - -

5. коло

- - -
Фармацеутски факултет 2:0 (25:23, 25:7) Математички фак.
Саобраћајни факултет 0:2 (24:26, 15:25) Електротехнички фак.

Група Г

1. коло

Вис. шк. за И.К.Т. - -
Рударско-геолошки фак. 0:2 (13:25, 21:25) Филозофски факултет
Београдска-посл. шк. 1:2 (25:21, 22:25:6:15) Машински факултет

2. коло

- - Машински фак.
Филозофски фак. 0:2 (21:25, 15:25)
Београдска-посл. шк.
Вис. шк. за И.К.Т. 2:0 (25:19, 25:17)
Рударско-геолошки фак.

3. коло

Рударско-геолошки фак. - -
Београдска-посл. шк. 2:0 (25:22, 25:13) Вис. шк. за И.К.Т.
Машински фак. 0:2 (20:25, 20:25) Филозофски фак.

4. коло

- - Филозофски фак.
Вис. шк. за И.К.Т. 0:2 (13:25, 11:25) Машински фак.
Рударско-геолошки фак. 1:2 (25:22, 21:25, 8:15)
Београдска-посл. шк.

5. коло

Београдска-посл. шк. - -
Машински фак. 2:0 (25:15, 25:19) Рударско-геолошки фак.
Филозофски фак. 2:0 (25:23, 25:15) Вис. шк. за И.К.Т.

 Табела после 4. кола

Група А

1. Учитељски факултет 4 3 1 7:2 209:145 6
2. Стоматолошки факултет 4 3 1 6:4 207:192 6
3. Универзитет Сингидунум 4 3 1 6:4 198:188 6
4. Факултет безбедности 4 1 3 4:6 197:203 2
5. Биолошки факултет 4 0 4 1:8 130:213 0
6. - - - - - - -

Група Б

1. Медицински факултет 4 4 0 8:0 203:137 8
2. Војна академија 4 3 1 6:3 209:148 6
3. Фак. ветеринарске медиине 4 2 2 4:6 149:199 4
4. Пољопривредни факултет 4 1 3 4:6 191:206 2
5. Шумарски факултет 4 1 3 3:6 169:189 2
6. - - - - - - -

Група В

1. Фармацеутски факултет 3 3 0 6:1 156:108 6
2. Електротехнички факултет 3 2 1 5:2 147:95 4
3. Саобраћајни факултет 3 1 2 2:5 134:152 2
4. Математички факултет 3 0 3 1:6 81:163 0
5. - - - - - - -
6. - - - - - - -

Група Г

1. Филозофски фак. 4 3 1 6:2 186:161 6
2. Београдска пословна шк. 4 2 1 7:3 216:187 6
3. Машински фак. 4 3 1 6:3 200:161 6
4. Вис. шк. за И.К.Т. 4 1 3 2:6 133:200 2
5. Рударско-геолошки фак. 4 0 4 1:8 159:217 0
6. - - - - - - -

Утакмице четвртине финала

Учитељски факултет 2:1 (25:22, 11:25, 15:11) Београдска пословна школа
Филозофски факултет 0:2 (21:25, 15:25) Стоматолошки факултет
Медицински факултет 2:0 (25:21, 25:21) Електротехнички факултет
Фармацеутски факултет 2:0 (25:15, 25:20) Војна академија

Утакмице полуфинала

Учитељски факултет 0:2 (21:25, 17:25)
Фармацеутски фак.
Стоматолошки фак. 1:2 (19:25, 25:22, 10:15)
Медицински фак.

Утакмица за 3.-4. место

Учитељски факултет 2:0 (25:18, 28:26) Стоматолошки фак.

Коначан пласман:

1.-2. Фармацеутски фак.
1.-2. Медицински фак.
3. Учитељски факултет
4. Стоматолошки фак.
5.-8. Београдска пословна школа
5.-8. Филозофски факултет
5.-8. Електротехнички факултет
5.-8. Војна академија
9.-12. Универзитет Сингидунум
9.-12. Фак. ветеринарске медиине
9.-12. Саобраћајни факултет
9.-12. Машински фак.
13.-16. Факултет безбедности
13.-16. Пољопривредни факултет
13.-16. Математички факултет
13.-16. Вис. шк. за И.К.Т.
17.-18. Биолошки факултет
17.-18. Шумарски факултет
19. Рударско-геолошки фак.


Штампа