grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2014/2015

Првенство студенткиња Београда у одбојци за школску 2014/2015. годину

Прва лига - студенткиње

Група А

1. Правни факултет
2. Грађевински факултет
3. Филолошки факултет
4. Ф.А.С.П.Е.Р.
5. Криминалистичко-полицијска академија
6. Архитектонски факултет

Група Б

1. Факултет организационих наука
2. Универзитет Мегатернд
3. Факултет спорта и физичког васпитања
4. Технолошко-металуршки факултет
5. Економски факултет
6. Факултет политичких наука

 

Група А

1. коло

Правни факултет 2:0 (25:15, 25:21) Архитектонски факултет
Грађевински факултет 2:0 (25:20, 25:18) Крим.-полицијска акад.
Филолошки факултет 2:0 (25:16, 25:15) Ф.А.С.П.Е.Р.

2. коло

Архитектонски факултет 2:0 (25:15, 25:16) Ф.А.С.П.Е.Р.
Крим.-полицијска акад. 0:2 (0:25, 0:25)
Филолошки факултет
Правни факултет 2:0 (25:16, 25:14)
Грађевински факултет

3. коло

Грађевински факултет 0:2 (21:25, 15:25) Архитектонски факултет
Филолошки факултет 2:1 (25:19, 23:25, 15:11) Правни факултет
Ф.А.С.П.Е.Р. 1:2 (19:25, 25:17, 10:15)
Крим.-полицијска акад.

4. коло

Архитектонски факултет 0:2 (0:25, 0:25)
Крим.-полицијска акад.
Правни факултет 2:0 (26:24, 25:11)
Ф.А.С.П.Е.Р.
Грађевински факултет 0:2 (10:25, 19:25)
Филолошки факултет

5. коло

Филолошки факултет 2:0 (25:22, 29:27)
Архитектонски факултет
Ф.А.С.П.Е.Р. 1:2 (18:25, 25:21, 10:15)
Грађевински факултет
Крим.-полицијска акад. 0:2 (16:25, 21:25) Правни факултет

Група Б

1. коло

Фак. организац. наука 1:2 (18:25, 25:22, 12:15) Фак. политичких наука
Универзитет Мегатренд 0:2 (22:25, 21:25)
Економски факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:17, 25:6) Технолошко-металур. фак.

2. коло

Фак. политичких наука 0:2 (0:25, 0:25)
Технолошко-металур. фак.
Економски факултет 0:2 (21:25, 26:28)
Фак. спорта и физ. васп.
Фак. организац. наука 2:0 (25:21, 25:16)
Универзитет Мегатренд

3. коло

Универзитет Мегатренд 1:2 (25:21, 20:25, 11:15) Фак. политичких наука
Фак. спорта и физ. васп. 2:1 (18:25, 25:20, 15:11) Фак. организац. наука
Технолошко-металур. фак. 0:2 (17:25, 25:27) Економски факултет

4. коло

Фак. политичких наука 1:2 (18:25, 25:17, 11:15) Економски факултет
Фак. организац. наука 2:0 (25:13, 25:15)
Технолошко-металур. фак.
Универзитет Мегатренд 2:1 (25:18, 20:25, 15:12) Фак. спорта и физ. васп.

5. коло

Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:16, 25:21)
Фак. политичких наука
Технолошко-металур. фак. 0:2 (22:25, 20:25)
Универзитет Мегатренд
Економски факултет 1:2 (25:22, 16:25, 9:15)
Фак. организац. наука

Табела после 5. кола

Група А

1. Филолошки факултет 5 5 0 10:1 267:154 10
2. Правни факултет 5 4 1 9:2 256:201 8
3. Крим. - полицијска акад. 5 2 3 4:7 182:204 4
4. Грађевински факултет 5 2 3 4:7 206:241 4
5. Архитектонски факултет
5 2 3 4:6 185:221 4
6. Ф.А.С.П.Е.Р. 5 0 5 2:10 204:269 0

Група Б

1. Фак. спорта и физ. васп. 5 4 1 9:3 266:223 8
2. Фак. организационих наука 5 3 2 8:5 280:228 6
3. Економски факултет 5 3 2 7:5 256:254 6
4. Универзитет Мегатренд 5 2 3 5:7 246:258 4
5. Фак. политичких наука
5 2 3 5:8 214:268 4
6. Технолошко-металуршки фак. 5 1 4 0:8 185:202 2

Утакмица полуфинала

Филолошки фак. 2:0 (25:19, 25:18)
Фак. организац. наука
Правни факултет 2:1 (25:23, 23:25, 15:12)
Фак. спорта и физ. васп.

Утакмица за 3.-4. место

Фак. организац. наука 2:1 (25:21, 19:25, 15:13) Фак. спорта и физ. васп.

Утакмица финала

Филолошки факултет 2:0 (25:10, 25:22) Правни факултет

Коначан пласман:

1. Филолошки факултет
2. Правни факултет
3. Факултет организационих наука
4. Факултет спорта и физичког васпитања
5.-6. Криминалистичко - полицијска академија
5.-6. Економски факултет
7.-8. Грађевински факултет
7.-8. Универзитет Мегатренд
9.-10. Архитектонски факултет
9.-10. Факултет политичких наука
11.-12. Ф.А.С.П.Е.Р.
11.-12. Технолошко-металуршки факултет


Штампа Ел. пошта