grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2013/2014

ЕКИПЕ ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА И ВОЈНЕ АКАДЕМИЈЕ УШЛЕ СУ У ПРВУ ЛИГУ

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2013/2014. годину

Друга лига - студенти

Група А

Факултет безбедности
Факултет ветеринарске медицине
Правни факултет
Електротехнички факултет
Факултет политичких наука
Архитектонски факултет

Група Б

Грађевински факултет
Шумарски факултет
Војна академија
Филолошки факултет
Стоматолошки факултет
Математички факултет


Група А

1. коло

Факултет безбедности 2:1 (22:25, 25:16, 15:11) Архитектонски факултет
Фак. ветеринарске медиц. 0:2 (19:25, 18:25)
Факултет политичких наука
Правни факултет 2:0 (25:18, 25:22)
Електротехнички факултет

2. коло

Архитектонски факултет 0:2 (14:25, 14:25)
Електротехнички факултет
Факултет политичких наука 0:2 (17:25, 15:25) Правни факултет
Факултет безбедности 2:1 (13:25, 25:19, 15:12)
Фак. ветеринарске медиц.

3. коло

Фак. ветеринарске медиц. - Архитектонски факултет
Правни факултет 2:1 (25:15, 19:25, 15:5)
Факултет безбедности
Електротехнички факултет - Факултет политичких наука

4. коло

Архитектонски факултет 2:1 (26:24, 19:25, 15:12)
Факултет политичких наука
Факултет безбедности 2:1 (23:25, 25:22, 15:7)
Електротехнички факултет
Фак. ветеринарске медиц. 0:2 (14:25, 15:25)
Правни факултет

5. коло

Правни факултет 2:0 (25:17, 27:25)
Архитектонски факултет
Електротехнички факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Фак. ветеринарске медиц.
Факултет политичких наука 0:2 (25:27, 29:31)
Факултет безбедности

Група Б

1. коло

Грађевински факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Математички факултет
Шумарски факултет 2:1 (27:25, 20:25, 15:9) Стоматолошки факултет
Војна академија 2:0 (25:18, 25:19)
Филолошки факултет

2. коло

Математички факултет 0:2 (23:25, 14:25)
Филолошки факултет
Стоматолошки факултет - Војна академија
Грађевински факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Шумарски факултет

3. коло

Шумарски факултет 2:0 (25:13, 25:17)
Математички факултет
Војна академија 2:0 (25:19, 25:19)
Грађевински факултет
Филолошки факултет 2:1 (19:25, 25:12, 15:7)
Стоматолошки факултет

4. коло

Математички факултет 0:2 (0:25, 0:25)
Стоматолошки факултет
Грађевински факултет 0:2 (0:25, 0:25)
Филолошки факултет
Шумарски факултет 0:2 (14:25, 16:25)
Војна академија

5. коло

Војна академија 2:0 (25:0, 25:0)
Математички факултет
Филолошки факултет 2:0 (29:27, 25:22)
Шумарски факултет
Стоматолошки факултет 0:2 (22:25, 21:25)
Грађевински факултет

Табела после 4-5. кола

Група А

1. Правни факултет 5 5 0 10:1 251:188 10
2. Факултет безбедности 5 4 1 9:5 282:275 8
3. Електротехнички факултет 4 2 2 5:4 194:141 4
4. Архитектонски факултет 4 1 2 3:7 182:225 2
5. Факултет политичких наука 4 1 3 3:6 197:205 2
6. Факултет ветеринарске медицине 4 0 4 1:8 122:203 0

Група Б

1. Војна академија 4 4 0 8:0 200:105 8
2. Филолошки факултет 5 4 1 8:3 250:180 8
3. Грађевински факултет 5 3 2 6:4 188:143 6
4. Шумарски факултет 5 2 3 4:7 191:243 4
5. Стоматолошки факултет 4 1 3 4:6 196:171 2
6. Математички факултет 5 0 5 0:10 67:250 0

Утакмица полуфинала

Правни факултет 2:0 (27:25, 25:17) Филолошки факултет
Факултет безбедности 1:2 (25:18, 21:25, 13:15) Војна академија

Утакмица за 3.-4. место

Филолошки факултет 2:1 (21:25, 25:20, 15:13) Факултет безбедности

Коначан пласман:

1.-2. Правни факултет
1.-2. Војна академија
3. Филолошки факултет
4. Факултет безбедности
5.-6. Грађевински факултет
5.-6. Електротехнички факултет
7.-8. Шумарски факултет
7.-8. Архитектонски факултет
9.-10. Стоматолошки факултет
9.-10. Факултет политичких наука
11.-12. Факултет ветеринарске медицине
11.-12. Математички факултет

Штампа Ел. пошта