ОДБОЈКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2013/2014

КРИМИНАЛИСТИЧКО-ПОЛИЦИЈСКА АКАДЕМИЈА И ТЕХНОЛОШКО-МЕТАЛУРШКИ ФАКУЛТЕТ У ПРВОЈ ЛИГИ

Првенство студенткиња Београда у одбојци за школску 2013/2014. годину

Друга лига - студентиње

Група А

Стоматолошки факултет
Војна академија
Факултет за медије и комуникацију
Учитељски факултет
Биолошки факултет
Електротехнички факултет

Група Б

Пољопривредни факултет
Рударско-геолошки факултет
Машински факултет
Филозофски факултет
Технолошко-металуршки факултет
Факултет за физичку хемију

Група В

Београдска пословна школа
Шумарски факултет
Математички факултет
Криминалистичко-полицијска академија
Висока школа за И.К.Т.
Факултет безбедности

 

Група А

1. коло

Стоматолошки факултет - Електротехнички факултет
Војна академија - Биолошки факултет
Фак. за медије и комуник. 0:2 (0:25, 0:25)
Учитељски факултет

2. коло

Електротехнички факултет 2:1 (25:16, 10:25, 15:9)
Учитељски факултет
Биолошки факултет - Фак. за медије и комуник.
Стоматолошки факултет 2:1 (23:25, 25:19, 15:11)
Војна академија

3. коло

Војна академија 0:2 (10:25, 18:25)
Електротехнички факултет
Фак. за медије и комуник. 0:2 (15:25, 11:25)
Стоматолошки факултет
Учитељски факултет 2:1 (25:23, 19:25, 15:10)
Биолошки факултет

4. коло

Електротехнички факултет 2:0 (25:10, 25:16)
Биолошки факултет
Стоматолошки факултет 2:0 (25:16, 25:21)
Учитељски факултет
Војна академија 0:2 (21:25, 15:25)
Фак. за медије и комуник.

5. коло

Фак. за медије и комуник. 0:2 (23:25, 23:25)
Електротехнички факултет
Учитељски факултет 2:1 (23:25, 25:23, 15:5)
Војна академија
Биолошки факултет 0:2 (12:25, 11:25)
Стоматолошки факултет

Група Б

1. коло

Пољопривредни факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Фак. за физичку хемију
Рударско-геолошки фак. 0:2 (17:25, 14:25)
Технол.-металуршки фак.
Машински факултет 0:2 (12:25, 14:25)
Филозофски факултет

2. коло

Фак. за физичку хемију 0:2 (0:25, 0:25)
Филозофски факултет
Технол.-металуршки фак. 2:0 (25:18, 25:14)
Машински факултет
Пољопривредни факултет 0:2 (22:25, 22:25)
Рударско-геолошки фак.

3. коло

Рударско-геолошки фак. 2:0 (25:0, 25:0)
Фак. за физичку хемију
Машински факултет 2:0 (25:19, 25:19)
Пољопривредни факултет
Филозофски факултет - Технол.-металуршки фак.

4. коло

Фак. за физичку хемију 0:2 (0:25, 0:25)
Технол.-металуршки фак.
Пољопривредни факултет 0:2 (19:25, 17:25)
Филозофски факултет
Рударско-геолошки фак. 0:2 (11:25, 6:25)
Машински факултет

5. коло

Машински факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Фак. за физичку хемију
Филозофски факултет 2:0 (25:17, 25:12)
Рударско-геолошки фак.
Технол.-металуршки фак. 2:1 (25:8, 21:25, 15:7)
Пољопривредни факултет

Група В

1. коло

Београдска пословна шк. 0:2 (0:25, 0:25)
Факултет безбедности
Шумарски факултет 0:2 (23:25, 18:25)
Висока школа за И.К.Т.
Математички факултет 0:2 (0:25, 0:25)
Кримин.-полицијска акад.

2. коло

Факултет безбедности 1:2 (17:25, 25:23, 5:15)
Кримин.-полицијска акад.
Висока школа за И.К.Т. 2:1 (25:11, 19:25, 15:12)
Математички факултет
Београдска пословна шк. 0:2 (0:25, 0:25)
Шумарски факултет

3. коло

Шумарски факултет 2:0 (25:19, 25:21)
Факултет безбедности
Математички факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Београдска пословна шк.
Кримин.-полицијска акад. 2:0 (25:12, 25:9)
Висока школа за И.К.Т.

4. коло

Факултет безбедности 2:0 (25:16, 25:19)
Висока школа за И.К.Т.
Београдска пословна шк. 0:2 (0:25, 0:25)
Кримин.-полицијска акад.
Шумарски факултет 2:1 (25:13, 21:25, 15:7)
Математички факултет

5. коло

Математички факултет 0:2 (9:25, 25:17, 7:15)
Факултет безбедности
Кримин.-полицијска акад. 2:0 (25:21, 25:13)
Шумарски факултет
Висока школа за И.К.Т. 2:0 (25:0, 25:0)
Београдска пословна шк.

Табела после 4-5. кола

Група А

1. Стоматолошки факултет 4 3 0 8:1 213:141 8
2. Електротехнички факултет 4 3 0 8:1 200:150 8
3. Учитељски факултет 5 3 2 7:6 259:211 6
4. Факултет за медије и комуникацију 4 1 3 2:6 102:186 2
5.
Војна академија 4 0 4 2:8 172:226 0
6. Биолошки факултет 3 0 3 1:6 107:159 0

Група Б

1. Филозофски факултет 5 5 0 10:0 250:124 10
2. Технолошко-металуршки факултет 5 4 1 8:3 244:153 8
3. Машински факултет 5 3 2 6:4 208:155 6
4. Рударско-геолошки факултет 5 2 3 4:6 177:194 4
5. Пољопривредни факултет 5 1 4 3:8 208:211 2
6. Факултет за физичку хемију
5 0 5 0:10 0:250 0

 Група В

1. Криминалистичко-полицијска академија 5 5 0 10:1 263:102 10
2. Факултет безбедности 5 3 2 7:4 244:189 6
3. Шумарски факултет 5 3 2 6:5 236:185 6
4. Висока школа за И.К.Т. 5 3 2 6:5 215:185 6
5. Математички факултет 5 1 4 4:8 184:227 2
6. Београдска пословна школа 5 0 5 0:10 0:250 0

Утакмица за улазак у завршни део такмичења

Машински факултет 1:2 (17:25, 25:15, 7:15) Шумарски факултет

Утакмице четвртине финала

Технолошко-метал. фак. 2:1 (16:25, 25:18, 15:8) Факултет безбедности
Филозофски факултет 2:0 (25:0, 25:0) Учитељски факултет
Стоматолошки факултет 2:1 (22:25, 25:15, 15:8) Шумарски факултет
Криминал.-полиц. ака. 2:0 (25:21, 25:22) Електротехнички фак.

Утакмице полуфинала

Технолошко-метал. фак. 2:0 (25:13, 25:18) Стоматолошки факултет
Филозофски факултет 1:2 (12:25, 25:22, 11:15) Криминал.-полиц. ака.

Коначан пласман:

1.-2. Криминалистичко-полицијска академија
1.-2. Технолошко-металуршки факултет
3.-4. Филозофски факултет
3.-4. Стоматолошки факултет
5.-6. Факултет безбедности
5.-6. Електротехнички факултет
7.-8. Шумарски факултет
7.-8. Учитељски факултет
9. Машински факултет
10.-12. Математички факултет
10.-12. Пољопривредни факултет
10.-12. Војна академија
13.-15. Биолошки факултет
13.-15. Београдска пословна школа
13.-15. Факултет за физичку хемију

Штампа