grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2013/2014

ПРВА ЛИГА

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2013/2014. годину

Прва лига - студенти

Група А

Факултет организационих наука
Рударско-геолошки факултет
Биолошки факултет
Машински факултет
Медицински факултет
Београдска пословна школа

Група Б

Факулет спорта и физичког васпитања
Висока школа за И.К.Т.
Економски факултет
Технолошко-металуршки факултет
Саобраћајни факултет
Филозофски факултет

Група А

1. коло

Фак. организационих наука 2:0 (25:11, 25:15) Београдска пословна шк.
Рударско-геолошки фак. 2:1 (25:20, 15:25, 16:14)
Медицински факултет
Биолошки факултет 0:2 (23:25, 19:25)
Машински факултет

2. коло

Београдска пословна шк. 0:2 (22:25, 15:25)
Машински факултет
Медицински факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Биолошки факултет
Фак. организационих наука 1:2 (14:25, 25:18, 13:15)
Рударско-геолошки фак.

3. коло

Рударско-геолошки фак. 2:0 (25:0, 25:0)
Београдска пословна шк.
Биолошки факултет 0:2 (23:25, 17:25)
Фак. организационих наука
Машински факултет 1:2 (20:25, 25:21, 12:15)
Медицински факултет

4. коло

Београдска пословна шк. 0:2 (15:25, 22:25)
Медицински факултет
Фак. организационих наука 1:2 (25:17, 14:25, 12:15)
Машински факултет
Рударско-геолошки фак. 2:1 (23:25, 25:16, 15:12)
Биолошки факултет

5. коло

Биолошки факултет 2:1 (21:25, 25:18, 15:12)
Београдска пословна шк.
Машински факултет 2:1 (25:23, 24:26, 21:19)
Рударско-геолошки фак.
Медицински факултет 2:1 (25:15, 20:25, 15:12)
Фак. организационих наука

Група Б

1. коло

Фак. спорта и физич. васп. 2:0 (25:19, 25:22)
Филозофски факултет
Висока школа за И.К.Т. 2:1 (16:25, 25:18, 15:12)
Саобраћајни факултет
Економски факултет 2:1 (25:21, 20:25, 15:9)
Технол.-металуршки фак.

2. коло

Филозофски факултет 2:0 (25:9, 25:17)
Технол.-металуршки фак.
Саобраћајни факултет 0:2 (20:25, 22:25)
Економски факултет
Фак. спорта и физич. васп. 2:0 (25:12, 25:19)
Висока школа за И.К.Т.

3. коло

Висока школа за И.К.Т. 0:2 (19:25, 18:25)
Филозофски факултет
Економски факултет 0:2 (19:25, 16:25)
Фак. спорта и физич. васп.
Технол.-металуршки фак. 2:0 (25:13, 25:14)
Саобраћајни факултет

4. коло

Филозофски факултет 2:0 (25:0, 25:0)
Саобраћајни факултет
Фак. спорта и физич. васп. 2:0 (25:0, 25:0)
Технол.-металуршки фак.
Висока школа за И.К.Т. 2:1 (29:31, 25:20, 15:12)
Економски факултет

5. коло

Економски факултет 0:2 (16:25, 20:25)
Филозофски факултет
Технол.-металуршки фак. 2:0 (25:20, 25:20)
Висока школа за И.К.Т.
Саобраћајни факултет 0:2 (13:25, 28:30)
Фак. спорта и физич. вас.

Табела после 5. кола

Група А

1. Медицински факултет 5 4 1 9:4 280:202 8
2. Машински факултет 5 4 1 9:4 284:261 8
3. Рударско геолошки факултет 5 4 1 9:5 295:235 8
4. Факултет организационих наука 5 2 3 7:6 256:281 4
5. Биолошки факултет
5 1 4 3:9 196:268 2
6. Београдска пословна школа 5 0 5 1:10 155:261 0

Група Б

1. Факултет спорта и физичког васпитања 5 5 0 10:0 255:148 10
2. Филозофски факултет 5 4 1 8:2 241:149 8
3. Технолошко-металуршки факултет 5 2 3 5:6 181:227 4
4. Економски факултет 5 2 3 5:7 244:266 4
5. Висока школа за И.К.Т. 5 2 3 4:8 233:268 4
6. Саобраћајни факултет 5 0 5 1:10 165:261 0

Утакмице полуфинала

Медицински факултет 2:0 (25:19, 25:16 ) Филозофски факултет
Машински факултет 0:2 (25:27, 17:25) Фак. спорта и физич. вас.

Утакмица за 3.-4. место

Филозофски факултет 0:2 (21:25, 19:25) Машински факултет

Утакмица финала

Фак. спорта и физич. вас. 2:1 (23:25, 25:16, 15:11) Медицински факултет

Штампа Ел. пошта