grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2011/2012

БИОЛОШКИ ФАКУЛТЕТ ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студенткиња Београда у одбојци за школску 2011/2012. годину

Прва лига - студенткиње

1. Биолошки факултет
2. Економски факултет
3. Архитектонски факултет
4. Факултет спорта и физичког васпитања

Група А

Факултет организационих наука
Стоматолошки факултет
Биолошки факултет
Пољопривредни факултет
Филолошки факултет
Факултет спорта и физичког васпитања

Група Б

Фармацеутски факултет
ФАСПЕР
Економски факултет
Правни факултет
Универзитет Сингидунум
Архитектонски факултет

Група А

1. коло

Фак. организационих наука 2:0 (25:9, 25:23) Фак. спорта и физи. вас.
Стоматолошки факултет 0:2 (18:25, 14:25) Филолошки факултет
Биолошки факултет 2:0 (25:0, 25:0) Пољопривредни факултет

2. коло

Фак. спорта и физи. вас. 2:0 (25:0, 25:0) Пољопривредни факултет
Филолошки факултет 0:2 (14:25, 12:25) Биолошки факултет
Фак. организационих наука 2:0 (25:21, 25:20) Стоматолошки факултет

3. коло

Стоматолошки факултет 0:2 (12:25, 16:25) Фак. спорта и физи. вас.
Биолошки факултет 2:1 (14:25, 25:20, 15:13) Фак. организационих наука
Пољопривредни факултет 0:2 (0:25, 0:25) Филолошки факултет

4. коло

Фак. спорта и физи. вас. 2:0 (25:19, 25:13) Филолошки факултет
Фак. организационих наука 2:0 (25:0, 25:0) Пољопривредни факултет
Стоматолошки факултет 0:2 (0:25, 0:25) Биолошки факултет

 5. коло

Биолошки факултет 1:2 (25:27, 25:12, 8:15) Фак. спорта и физи. вас.
Пољопривредни факултет 0:2 (0:25, 0:25) Стоматолошки факултет
Филолошки факултет 2:1 (25:20, 18:25, 15:12) Фак. организационих наука

Група Б

1. коло

Фармацеутски факултет 2:1 (25:23, 21:25, 20:18) Архитектонски факултет
ФАСПЕР 1:2 (16:25, 25:23, 9:15) Универзитет Сингидунум
Економски факултет 2:0 (25:20, 25:11) Правни факултет

2. коло

Архитектонски факултет 0:2 (22:25, 16:25) Правни факултет
Универзитет Сингидунум 0:2 (13:25, 10:25) Економски факултет
Фармацеутски факултет 0:2 (20:25, 22:25) ФАСПЕР

3. коло

ФАСПЕР 0:2 (18:25, 19:25) Архитектонски факултет
Економски факултет 2:1 (25:19, 26:28, 15:10) Фармацеутски факултет
Правни факултет 0:2 (24:26, 22:25) Универзитет Сингидунум

4. коло

Архитектонски факултет 2:0 (25:14, 25:13) Универзитет Сингидунум
Фармацеутски факултет 2:0 (25:14, 25:15) Правни факултет
ФАСПЕР 0:2 (16:25, 19:25) Економски факултет

5. коло

Економски факултет 0:2 (23:25, 10:25) Архитектонски факултет
Правни факултет 2:1 (25:20, 23:25, 17:15) ФАСПЕР
Универзитет Сингидунум 0:2 (13:25, 17:25) Фармацеутски факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Биолошки факултет 5 4 1 9:3 266:138 8
2. Факултет спорта и физичког васпитања 5 4 1 8:3 236:168 8
3. Факултет организационих наука 5 3 1 8:4 207:131 6
4. Филолошки факултет 5 3 2 6:5 220:189 6
5. Стоматолошки факултет 5 1 4 2:8 151:200 2
6. Пољопривредни факултет 5 0 5 0:10 0:250 0

Група Б

1. Економски факултет 5 4 1 8:3 249:196 8
2. Архитектонски факултет 5 3 2 7:4 254:213 6
3. Фармацеутски факултет 5 3 2 7:5 265:241 6
4. Универзитет Сингидунум 5 2 3 4:7 194:246 4
5. Правни факултет 5 2 3 4:7 221:249 4
6. ФАСПЕР 5 1 4 4:8 232:270 2

Завршни део такмичења

Полуфинале

Биолошки факултет 2:0 (25:22, 25:18) Архитектонски факултет
Фак. спорта и физичког вас. 0:2 (14:25, 17:25) Економски факултет

Утакмица за 3.-4. место

Архитектонски факултет 2:0 (25:22, 25:20) Фак. спорта и физичког вас.

Финале

Биолошки факултет 2:0 (25:16, 25:19) Економски факултет

 Коначан пласман:

1. Биолошки факултет
2. Економски факултет
3. Архитектонски факултет
4. Факултет спорта и физичког васп.
5. Факултет организационих наука
6. Фармацеутски факултет
7. Филолошки факултет
8. Универзитет Сингидунум
9. Правни факултет
10. Стоматолошки факултет
11. ФАСПЕР
12. Пољопривредни факултет

Штампа Ел. пошта