grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2011/2012

ФАКУЛТЕТ СПОРТА И ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2011/2012. годину

Прва лига - студенти

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Универзитет Сингидунум
3. Факултет организационих наука
4. Машински факултет

Група А

Универзитет Сингидунум
Грађевински факултет
Економски факултет
Пољопривредни факултет
Саобраћајни факултет
Машински факултет

Група Б

Факултет спорта и физичког васпитања
Електротехнички факултет
Медицински факултет
Факултет организационих наука
Правни факултет
Рударско-геолошки факултет

Група А

1. коло

Универзитет Сингидунум 2:1 (21:25, 25:18, 15:11) Машински факултет
Грађевински факултет 2:0 (25:0, 25:0) Саобраћајни факултет
Економски факултет 2:1 (18:25, 25:22, 15:7) Пољопривредни факултет

2. коло

Машински факултет 2:1 (25:17, 24:26, 15:13) Пољопривредни факултет
Саобраћајни факултет 0:2 (0:25, 0:25) Економски факултет
Универзитет Сингидунум 2:1 (25:19, 20:25, 15:12) Грађевински факултет

3. коло

Грађевински факултет 0:2 (22:25, 22:25) Машински факултет
Економски факултет 0:2 (22:25, 21:25) Универзитет Сингидунум
Пољопривредни факултет 2:0 (25:0, 25:0) Саобраћајни факултет

4. коло

Машински факултет 2:0 (25:0, 25:0) Саобраћајни факултет
Универзитет Сингидунум 2:0 (25:22, 25:23) Пољопривредни факултет
Грађевински факултет 0:2 (17:25, 13:25) Економски факултет

5. коло

Економски факултет 0:2 (20:25, 20:25) Машински факултет
Пољопривредни факултет 0:2 (14:25, 22:25) Грађевински факултет
Саобраћајни факултет 0:2 (0:25, 0:25) Универзитет Сингидунум

Група Б

1. коло

Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:23, 29:27) Рударско-геолошки факу.
Електротехнички факултет 1:2 (25:23, 14:25, 13:15) Правни факултет
Медицински факултет 1:2 (18:25, 25:20, 12:15) Фак. организационих наука

2. коло

Рударско-геолошки фак. 1:2 (21:25, 25:14, 15:17) Фак. организационих наука
Правни факултет 0:2 (19:25, 25:27) Медицински факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:23, 25:19) Електротехнички факултет

3. коло

Електротехнички факултет 1:2 (25:20, 18:25, 8:15) Рударско-геолошки фак.
Медицински факултет 1:2 (26:24, 19:25, 10:15) Фак. спорта и физ. васп.
Фак. организационих наука 2:0 (31:29, 25:23) Правни факултет

4. коло

Рударско-геолошки фак. 2:1 (20:25, 25:23, 15:12) Правни факултет
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:19, 31:29) Фак. организационих наука
Електротехнички факултет 0:2 (0:25, 0:25) Медицински факултет

5. коло

Медицински факултет 0:2 (23:25, 22:25) Рударско-геолошки фак.
Фак. организационих наука 2:1 (25:16, 24:26, 15:10) Електротехнички факултет
Правни факултет 1:2 (13:25, 27:25, 10:15) Фак. спорта и физ. васп.

Табела после 5. кола

Група А

1. Универзитет Сингидунум 5 5 0 10:2 271:198 10
2. Машински факултет 5 4 1 9:3 268:201 8
3. Економски факултет 5 3 2 6:5 241:198 6
4. Грађевински факултет 5 2 3 5:6 230:196 4
5. Пољопривредни факултет 5 1 4 4:6 241:222 2
6. Саобраћајни факултет 5 0 5 0:10 0:250 0

Група Б

1. Факултет спорта и физичког васпитања 5 5 0 10:2 289:245 10
2. Факултет организационих наука 5 4 1 8:5 284:276 8
3. Рударско-геолошки факултет 5 3 2 7:6 281:266 6
4. Медицински факултет 5 2 3 6:6 257:218 4
5. Правни факултет 5 1 4 4:9 269:285 2
6. Електротехнички факултет 5 0 5 3:10 197:287 0

 Завршни део такмичења

Полуфинале

Универзитет Сингидунум 2:1 (25:23, 21:25, 15:11) Фак. организационих наука
Фак. спорта и физ. васп. 2:0 (25:19, 25:20) Машински факултет

Утакмица за 3.-4. место

Машински факултет 0:2 (24:26, 18:25) Фак. организационих наука

Финале

Универзитет Сингидунум 1:2 (17:25, 26:24, 12:15) Фак. спорта и физ. васп.

Коначан пласман:

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Универзитет Сингидунум
3. Факултет организационих наука
4. Машински факултет
5. Економски факултет
6. Рударско-геолошки факултет
7. Медицински факултет
8. Грађевински факултет
9. Пољопривредни факултет
10. Правни факултет
11. Електротехнички факултет
12. Саобраћајни факултет

Штампа Ел. пошта