grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2012/2013

УНИВЕРЗИТЕТ СИНГИДУНУМ ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студенткиња Београда у одбојци за школску 2012/2013. годину

Прва лига - студенткиње

1. Универзитет Сингидунум
2. Грађевински факултет
3. Универзитет Мегатренд
4. Факултет организационих наука

Група А

Биолошки факултет
Универзитет Мегатренд
Филолошки факултет
Факултет спорта и физичког васпитања
Правни факултет
Универзитет Сингидунум

Група Б

Економски факултет
Стоматолошки факултет
Факултет организационих наука
Грађевински факултет
Архитетктонски факултет
Фармацеутски факултет

Група А

1. коло

Биолошки факултет 0:2 (22:25, 12:25) Универзитет Сингидунум
Универзитет Мегартенд 2:0 (25:23, 25:20) Правни факултет
Филолошки факултет 0:2 (16:25, 23:25) Фак. спорта и физ. васп.

2. коло

Универзитет Сингидунум 2:0 (25:17, 25:13) Фак. спорта и физ. васп.
Правни факултет 0:2 (28:30, 18:25) Филолошки факултет
Биолошки факултет 1:2 (14:25, 25:22, 9:15) Универзитет Мегартенд

3. коло

Универзитет Мегартенд 0:2 (14:25, 14:25) Универзитет Сингидунум
Филолошки факултет 0:2 (19:25, 22:25) Биолошки факултет
Фак. спорта и физ. васп. 1:2 (17:25, 25:21, 10:15) Правни факултет

4. коло

Универзитет Сингидунум 0:2 (22:25, 25:27) Правни факултет
Биолошки факултет 0:2 (10:25, 16:25) Фак. спорта и физ. васп.
Универзитет Мегартенд 2:0 (27:25 25:21) Филолошки факултет

5. коло

Филолошки факултет 2:1 (25:22, 9:25, 15:11) Универзитет Сингидунум
Фак. спорта и физ. васп. 1:2 (25:22, 19:25, 12:15) Универзитет Мегартенд
Правни факултет 2:1 (16:25, 25:13, 15:6) Биолошки факултет

Група Б

1. коло

Економски факултет 2:1 (15:25, 25:20, 15:10) Фармацеутски факултет
Стоматолошки факултет 0:2 (15:25, 14:25) Архитетктонски факултет
Фак. организационих наука 1:2 (23:25, 25:22, 8:15) Грађевински факултет

2. коло

Фармацеутски факултет 2:0 (25:22 25:22) Грађевински факултет
Архитетктонски факултет 0:2 (23:25, 18:25) Фак. организационих наука
Економски факултет 2:0 (25:18 25:15) Стоматолошки факултет

3. коло

Стоматолошки факултет 0:2 (19:25, 19:25) Фармацеутски факултет
Фак. организационих наука 2:0 (25:18 27:25) Економски факултет
Грађевински факултет 2:1 (21:25, 25:16, 15:13) Архитетктонски факултет

4. коло

Фармацеутски факултет 0:2 (21:25, 20:25) Архитетктонски факултет
Економски факултет 0:2 (22:25, 22:25) Грађевински факултет
Стоматолошки факултет 0:2 (11:25, 15:25) Фак. организационих наука

5. коло

Фак. организационих наука 2:0 (25:22, 26:24) Фармацеутски факултет
Грађевински факултет 2:0 (25:0, 25:0) Стоматолошки факултет
Архитетктонски факултет 2:1 (25:15, 22:25, 15:8) Економски факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Универзитет Мегатренд 5 4 1 8:4 254:243 8
2. Универзитет Сингидунум 5 3 2 7:4 255:193 6
3. Правни факултет 5 3 2 6:6 258:248 6
4. Факултет спорта и физичког васпитања 5 2 3 6:6 238:238 4
5. Филолошки факултет 5 2 3 4:7 230:256 4
6. Биолошки факултет 5 1 4 4:8 202:239 2

Група Б

1. Факултет организационих наука 5 4 1 9:2 259:218 8
2. Грађевински факултет 5 4 1 8:4 267:204 8
3. Архитектонски факултет 5 3 2 7:5 257:229 6
4. Фармацеутски факултет 5 2 3 5:6 251:229 4
5. Економски факултет 5 2 3 5:7 240:252 4
6. Стоматолошки факултет 5 0 5 0:10 126:250 0

Завршни део такмичења

Полуфинале

Универзитет Мегатренд 1:2 (21:25, 25:23, 4:15) Грађевински факултет
Универзитет Сингидунум 2:1 (25:23, 14:25, 17:15) Фак. организационих наука

Утакмица за 3.-4. место

Универзитет Мегатренд 2:1 (19:25, 25:15, 15:7) Фак. организационих наука

Финале

Грађевински факултет 1:2 (25:16, 21:25, 11:15) Универзитет Сингидунум

 Коначан пласман:

1. Универзитет Сингидунум
2. Грађевински факултет
3. Универзитет Мегатренд
4. Факултет организационих наука
5. Архитектонски факултет
6. Правни факултет
7. Факултет спорта и физичког васпитања
8. Фармацеутски факултет
9. Економски факултет
10. Филолошки факултет
11. Биолошки факултет
12. Стоматолошки факултет


Штампа Ел. пошта