grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2012/2013

ФАКУЛТЕТ СПОРТА И ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2012/2013. годину

Прва лига - студенти

1. Факулет спорта и физичког васпитања
2. Факултет организационих наука
3. Медицински факултет
4. Рударско-геолошки факултет

Група А

Универзитет Сингидунум
Грађевински факултет
Економски факултет
Филозофски факултет
Рударско-геолошки факултет
Факултет организационих наука

Група Б

Факулет спорта и физичког васпитања
Београдска пословна школа
Машински факултет
Медицински факултет
Математички факултет
Технолошко-металуршки факултет

Група А

1. коло

Универзитет Сингидунум 0:2 (10:25, 22:25) Фак. организационих наука
Грађевински факултет 0:2 (14:25, 14:25) Рударско-геолошки фак.
Економски факултет 1:2 (25:23, 21:25, 16:18) Филозофски факултет

2. коло

Фак. организационих наука 2:0 (25:11, 25:20) Филозофски факултет
Рударско-геолошки фак. 2:1 (23:25, 25:23, 15:13) Економски факултет
Универзитет Сингидунум 2:1 (25:13, 21:25, 15:11) Грађевински факултет

3. коло

Грађевински факултет 0:2 (18:25, 17:25) Фак. организационих наука
Економски факултет 2:0 (25:19, 25:20) Универзитет Сингидунум
Филозофски факултет 0:2 (24:26, 19:25) Рударско-геолошки фак.

4. коло

Фак. организационих наука 2:0 (25:16, 25:19) Рударско-геолошки фак.
Универзитет Сингидунум 2:1 (19:25, 25:18, 15:12) Филозофски факултет
Грађевински факултет 1:2 (25:14, 10:25, 8:15) Економски факултет

5. коло

Економски факултет 2:0 (25:23, 25:22) Фак. организационих наука
Филозофски факултет 2:0 (25:15, 25:18) Грађевински факултет
Рударско-геолошки фак. 2:0 (25:17, 25:12) Универзитет Сингидунум

Група Б

1. коло

Фак. сп. и физичког васп. 2:0 (25:14, 29:27) Технолошко-метал. фак.
Београдска пословна шк. 2:1 (19:25, 25:15, 15:12) Математички факултет
Машински факултет 2:0 (25:23, 25:20) Медицински факултет

2. коло

Технолошко-метал. фак. 0:2 (15:25, 15:25) Медицински факултет
Математички факултет 1:2 (14:25, 25:20, 10:15) Машински факултет
Фак. сп. и физичког васп. 2:0 (25:0, 25:0) Београдска пословна шк.

3. коло

Београдска пословна шк. 2:0 (25:22, 32:30) Технолошко-метал. фак.
Машински факултет 0:2 (22:25, 19:25) Фак. сп. и физичког васп.
Медицински факултет 2:0 (25:0, 25:0) Математички факултет

4. коло

Технолошко-метал. фак. 2:1 (20:25, 25:22, 15:8) Математички факултет
Фак. сп. и физичког васп. 1:2 (23:25, 25:20, 15:17) Медицински факултет
Београдска пословна шк. 0:2 (14:25, 23:25) Машински факултет

5. коло

Машински факултет 2:0 (25:14, 25:22) Технолошко-метал. фак.
Медицински факултет 2:0 (25:0, 25:0) Београдска пословна шк.
Математички факултет 1:2 (12:25, 25:20, 10:15) Фак. сп. и физичког васп.

Табела после 5. кола

Група А

1. Факултет организационих наука 5 4 1 8:2 245:183 8
2. Рударско-геолошки факултет 5 4 1 8:3 249:211 8
3. Економски факултет 5 3 2 8:5 277:256 6
4. Филозофски факултет 5 2 3 5:7 190:196 4
5. Универзитет Сингидунум 5 2 3 4:8 161:199 4
6. Грађевински факултет 5 0 5
2:10 188:265 0

Група Б

1. Факултет спорта и физичког васпитања 5 4 1 9:3 277:191 8
2. Медицински факултет 5 4 1 8:3 255:143 8
3. Машински факултет 5 4 1 8:3 251:215 8
4. Београдска пословна школа 5 2 3 4:7 153:254 4
5. Технолошко-металуршки факултет 5 1 4 2:9 219:266 2
6. Математички факултет 5 0 5 4:10 203:289 0

Завршни део такмичења

 Полуфинале

Фак. организационих наука 2:0 (25:19, 27:25) Медицински факултет
Фак. сп. и физичког васп. 2:0 (25:17, 25:14) Рударско-геолошки фак.

Утакмица за 3.-4. место

Медицински факултет 2:0 (25:17, 25:22) Рударско-геолошки фак.

Финале

Фак. организационих наука 0:2 (16:25, 22:25) Фак. сп. и физичког васп.

Коначан пласман:

1. Факулет спорта и физичког васпитања
2. Факултет организационих наука
3. Медицински факултет
4. Рударско-геолошки факултет
5. Машински факултет
6. Економски факултет
7. Филозофски факултет
8. Београдска пословна школа
9. Универзитет Сингидунум
10. Технолошко-металуршки факултет
11. Математички факултет
12. Грађевински факултет

Штампа Ел. пошта