grb   grb    logo_bgd                

ОДБОЈКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2012/2013

САОБРАЋАЈНИ ФАКУЛТЕТ ВИСОКА ШКОЛА ЗА И.К.Т. ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ У ПРВУ ЛИГУ

Првенство студената Београда у одбојци за школску 2012/2013. годину

Друга лига - студенти

1.-2. Саобраћајни факултет
1.-2. Висока школа за информационе и комуникационе технологије
3.      Биолошки факултет
4.      Правни факултет

Група А

Криминалистичко-полицијска академија
Факултет ветеринарске медицине
Архитектонски факултет
Саобраћајни факултет
Факултет безбедности
Висока школа за И.К.Т.

Група Б

Фармацеутски факултет
Биолошки факултет
Факултет политичких наука
Правни факултет
Стоматолошки факултет
Електротехнички факултет


Група А

1. коло

Криминал.-поли. ака. 1:2 (25:20, 11:25, 12:15) Висока школа за И.К.Т.
Фак. ветеринарске мед. 1:2 (25:20, 16:25, 12:15) Факултет безбедности
Архитектонски факултет 1:2 (27:25, 23:25, 7:15) Саобраћајни факултет

2. коло

Висока школа за И.К.Т. 1:2 (25:19, 16:25, 10:15) Саобраћајни факултет
Факултет безбедности 2:0 (25:23, 25:22) Архитектонски факултет
Криминал.-поли. ака. 2:0 (25:0, 25:0) Фак. ветеринарске мед.

3. коло

Фак. ветеринарске мед. 0:2 (13:25, 23:25) Висока школа за И.К.Т.
Архитектонски факултет 2:0 (25:8, 25:21) Криминал.-поли. ака.
Саобраћајни факултет 2:0 (25:22, 25:19) Факултет безбедности

4. коло

Висока школа за И.К.Т. 2:0 (25:23, 25:20) Факултет безбедности
Криминал.-поли. ака. 0:2 (0:25, 0:25) Саобраћајни факултет
Фак. ветеринарске мед. 0:2 (0:25, 0:25) Архитектонски факултет

5. коло

Архитектонски факултет 2:1 (16:25, 25:23, 15:10) Висока школа за И.К.Т.
Саобраћајни факултет 2:0 (25:17, 25:15) Фак. ветеринарске мед.
Факултет безбедности 2:0 (25:22, 30:28) Криминал.-поли. ака.

Група Б

1. коло

Фармацеутски факултет 0:2 (20:25, 20:25) Електротехнички фак.
Биолошки факултет 2:0 (25:19, 25:21) Стоматолошки факултет
Фак. политичких наука 0:2 (19:25, 16:25) Правни факултет

2. коло

Електротехнички фак. 2:0 (25:19, 25:21) Правни факултет
Стоматолошки факултет 0:2 (23:25, 24:26) Фак. политичких наука
Фармацеутски факултет 0:2 (0:25, 0:25) Биолошки факултет

3. коло

Биолошки факултет 0:2 (19:25, 19:25) Електротехнички фак.
Фак. политичких наука 2:0 (25:0, 25:0) Фармацеутски факултет
Правни факултет 2:1 (22:25, 25:19, 15:13) Стоматолошки факултет

4. коло

Електротехнички фак. 0:2 (21:25, 25:27) Стоматолошки факултет
Фармацеутски факултет 0:2 (19:25, 21:25) Правни факултет
Биолошки факултет 2:0 (25:22, 25:20) Фак. политичких наука

5. коло

Фак. политичких наука 2:0 (25:21, 29:27) Електротехнички фак.
Правни факултет 2:1 (25:22, 18:25, 16:14) Биолошки факултет
Стоматолошки факултет 2:0 (25:0, 25:0) Фармацеутски факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Саобраћајни факултет 5 5 0 10:2 274:181 10
2. Висока школа за И.К.Т. 5 3 2 8:5 219:189 6
3. Архитектонски факултет 5 3 2 7:5 258:202 6
4. Факултет безбедности 5 3 2 6:5 206:198 6
5. Криминалистичко-поли. академија 5 1 4 3:8 167:215 2
6. Факултет ветеринарске медицине 5 0 5 1:10 91:260 0

Група Б

1. Правни факултет 5 4 1 8:4 261:243 8
2. Биолошки факултет 5 4 1 7:4 249:191 6
3. Електротехнички факултет 5 3 2 6:4 244:224 6
4. Факултет политичких наука 5 3 2 6:4 234:155 6
5. Стоматолошки факултет 5 2 3 5:6 244:209 4
6. Фармацеутски факултет 5 0 5 0:10 80:250 0

 Завршни део такмичења

 Полуфинале

Саобраћајни факултет 2:0 (25:22, 27:25) Биолошки факултет
Правни факултет 0:2 (18:25, 20:25) Висока школа за И.К.Т.

 Утакмица за 3.-4. место

Биолошки факултет 2:0 (25:0, 25:0) Правни факултет

 Финале

Саобраћајни факултет н.и. Висока школа за И.К.Т.

 Коначан пласман:

1.-2. Саобраћајни факултет
1.-2. Висока школа за И.К.Т.
3. Биолошки факултет
4. Правни факултет
5.-6. Електротехнички факултет
5.-6. Факултет политичких наука
7.-8. Архитектонски факултет
7.-8. Факултет безбедности
9.-10. Стоматолошки факултет
9.-10. Криминалистичко-поли. академија
11.-12. Фармацеутски факултет
11.-12. Факултет ветеринарске медицине

Штампа Ел. пошта