grb   grb    logo_bgd                

ФУТСАЛ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2010/2011

СТУДЕНТИ ВОЈНЕ АКАДЕМИЈЕ НАЈБОЉА ЕКИПА У ФУТСАЛУ

Првенство студената Београда у футсалу за школску 2010/2011. годину

Прва лига - студенти

Група A

Београдска пословна школа
Филозофски факултет
Економски факултет
Машински факултет
Војна академија
Висока грађевинско-геодетска школа


Група Б

Факултет организационих наука
Електротехнички факултет
Медицински факултет
Саобраћајни факултет
Висока школа за И.К.Т.
Географски факултет


Група A

1. коло

Београдска пословна школа 3:2 Висока грађевинско-геодетска шк.
Филозофски факултет 2:2 Војна академија
Економски факултет 1:1 Машински факултет

 2. коло

Висока грађевинско-геодетска шк. 2:4 Машински факултет
Војна академија 2:2 Економски факултет
Београдска пословна школа 0:3 Филозофски факултет

3. коло

Филозофски факултет 2:0 Висока грађевинско-геодетска шк.
Економски факултет 4:4 Београдска пословна школа
Машински факултет 2:5 Војна академија

4. коло

Висока грађевинско-геодетска шк. 3:4 Војна академија
Београдска пословна школа 4:5 Машински факултет
Филозофски факултет 3:2 Економски факултет

5. коло

Економски факултет 4:1 Висока грађевинско-геодетска шк.
Машински факултет 3:1 Филозофски факултет
Војна академија 6:2 Београдска пословна школа


Група Б

1. коло

Факултет организационих наука 3:0 Географски факултет
Електротехнички факултет 5:1 Висока школа за И.К.Т.
Медицински факултет 2:2 Саобраћајни факултет

2. коло

Географски факултет 3:3 Саобраћајни факултет
Висока школа за И.К.Т. 3:3 Медицински факултет
Факултет организационих наука 3:2 Електротехнички факултет

3. коло

Електротехнички факултет 3:1 Географски факултет
Медицински факултет 3:3 Факултет организационих наука
Саобраћајни факултет 2:3 Висока школа за И.К.Т.

4. коло

Географски факултет 4:3 Висока школа за И.К.Т.
Факултет организационих наука 4:1 Саобраћајни факултет
Електротехнички факултет 1:3 Медицински факултет

5. коло

Медицински факултет 3:4 Географски факултет
Саобраћајни факултет 2:0 Електротехнички факултет
Висока школа за И.К.Т. 0:2 Факултет организационих наука


Табела после 5. кола

Група A

1. Војна академија 5 3 2 0 19:11 11
2. Филозофски факултет 5 3 1 1 13:5 10
3. Машински факултет 5 3 1 1 15:13 10
4. Економски факултет 5 1 3 1 13:11 6
5. Београдска пословна школа 5 1 1 3 13:20 4
6. Висока грађевинско-геодетска шк. 5 0 0 5 8:17 0

Група Б

1. Факултет организационих наука 5 4 1 0 15:6 13
2. Географски факултет 5 2 1 2 12:15 7
3. Медицински факултет 5 1 3 1 14:13 6
4. Електротехнички факултет 5 2 0 3 11:10 6
5. Саобраћајни факултет 5 1 2 2 10:12 5
6. Висока школа за И.К.Т. 5 1 1 3 10:16 4


Распоред утакмица завршног дела такмичења:

Утакмице полуфинала

Војна академија 1:0 Географски факултет
Филозофски факултет 0:3 Факултет организационих наука


Утакмица за 3.-4. место

Географски факултет 0:3 Филозофски факултет


Утакмица финала

Војна академија 3:2 Факултет организационих наука


Коначан пласман:

1. Војна академија
2. Факултет организационих наука
3. Филозофски факултет
4. Географски факултет
5. Машински факултет
6. Медицински факултет
7. Економски факултет
8. Електротехнички факултет
9. Саобраћајни факултет
10. Београдска пословна школа
11. Висока школа за И.К.Т.
12. Висока грађевинско-геодетска школа

Штампа Ел. пошта