grb   grb    logo_bgd                

ФУТСАЛ - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2015/2016

ДРУГА ЛИГА ФУТСАЛ

Првенство студената Београда у футсалу за школску 2015/2016. годину

Друга лига - студенти

Група A

1. Математички факултет
2. Правни факултет Универзитета Унион
3. Електротехнички факултет
4. Висока школа за информационе технологије
5. Фармацеутски факултет
6. Београдска политехника

Група Б

1. Висока школа електротехнике и рачунарства
2. Факултет политичких наука
3. Висока туристичка школа
4. Филолошки факултет
5. Војна академија
6. -

Група В

1. Биолошки факултет
2. Висока железничка школа
3. Архитектонски факултет
4. Факултет безбедности
5. Рударско-геолошки факултет
6. Факултет за спорт "Унион Никола Тесла"

Група Г

1. Пољопривредни факултет
2. Факутлет ветеринарске медицине
3. Географски факултет
4. Стоматолошки факултет
5. Филозофски факултет
6. Физички факултет

Група Д

1. Шумарски факултет
2. Православни богословски факултет
3. Учитељски факултет
4. Универзитет Сингидунум
5. Машински факултет
6. Висока спортска и здравствена школа

Група A

1. коло

Математички факултет 2:1 Београдска политехника
Правни Унион 3:0
Фармацеутски факултет
Електротехнички фак. 1:1 Висока школа И.Т.С.

2. коло

Београдска политехника 0:3 Висока школа И.Т.С.
Фармацеутски факултет 4:5 Електротехнички фак.
Математички факултет 3:0 Правни Унион

3. коло

Правни Унион 2:3 Београдска политехника
Електротехнички фак. 1:2 Математички факултет
Висока школа И.Т.С. 3:0 Фармацеутски факултет

4. коло

Београдска политехника  3:0 Фармацеутски факултет
Математички факултет 1:2
Висока школа И.Т.С.
Правни Унион 2:6 Електротехнички фак.

5. коло

Електротехнички фак. 2:3 Београдска политехника
Висока школа И.Т.С. 3:0
Правни Унион
Фармацеутски факултет 0:4 Математички факултет

Група Б

1. коло

Ви. школа електр. и рачунар. - -
Фак. политичких наука 1:6 Војна академија
Ви. туристичка школа 5:2 Филолошки фак.

2. коло

- - Филолошки фак.
Војна академија - Ви. туристичка школа
Ви. школа електр. и рачунар. 6:2
Фак. политичких наука

3. коло

Фак. политичких наука - -
Ви. туристичка школа 4:3 Ви. школа електр. и рачунар.
Филолошки фак. 3:3 Војна академија

4. коло

- - Војна академија
Ви. школа електр. и рачунар. 5:1
Филолошки фак.
Фак. политичких наука 2:2
Ви. туристичка школа

5. коло

Ви. туристичка школа - -
Филолошки фак. 3:5 Фак. политичких наука
Војна академија 2:1 Ви. школа електр. и рачунар.

Група В

1. коло

Биолошки фак. 9:1 Фак. за сп. "Унион-Тесла"
Ви. железничка школа 0:3 Рударско-геоло. фак.
Архитектонски фак. 2:3 Фак. безбедности

2. коло

Фак. за сп. "Унион-Тесла" 1:7 Фак. безбедности
Рударско-геоло. фак. 4:1 Архитектонски фак.
Биолошки фак. 3:0
Ви. железничка школа

3. коло

Ви. железничка школа 2:4 Фак. за сп. "Унион-Тесла"
Архитектонски фак. 2:7
Биолошки фак.
Фак. безбедности 1:0 Рударско-геоло. фак.

4. коло

Фак. за сп. "Унион-Тесла" 0:3 Рударско-геоло. фак.
Биолошки фак. 1:3 Фак. безбедности
Ви. железничка школа 0:5 Архитектонски фак.

5. коло

Архитектонски фак. 6:4 Фак. за сп. "Унион-Тесла"
Фак. безбедности 4:4
Ви. железничка школа
Рударско-геоло. фак. 6:2 Биолошки фак.

Група Г

1. коло

Пољопривредни фак. 3:0 Физички факултет
Фак. ветеринарске мед. 1:1 Филозофски фак.
Географски фак. 5:6 Стоматолошки фак.

2. коло

Физички факултет 1:10 Стоматолошки фак.
Филозофски фак. 3:2 Географски фак.
Пољопривредни фак. 4:2 Фак. ветеринарске мед.

3. коло

Фак. ветеринарске мед. 5:3 Физички факултет
Географски фак. 4:5 Пољопривредни фак.
Стоматолошки фак. 3:4 Филозофски фак.

4. коло

Физички факултет 2:4 Филозофски фак.
Пољопривредни фак. - Стоматолошки фак.
Фак. ветеринарске мед. 5:2 Географски фак.

5. коло

Географски фак. 2:1 Физички факултет
Стоматолошки фак. 5:8 Фак. ветеринарске мед.
Филозофски фак. 2:3 Пољопривредни фак.

Група Д

1. коло

Шумарски фак. 6:2 Ви. спор. и здрав. шк.
Православни-бог. фак. 1:4 Машински фак.
Учитељски фак. 3:8 Универзитет Сингидунум

2. коло

Ви. спор. и здрав. шк. 0:9 Универзитет Сингидунум
Машински фак. 6:1 Учитељски фак.
Шумарски фак. 3:0 Православни-бог. фак.

3. коло

Православни-бог. фак. 5:1 Ви. спор. и здрав. шк.
Учитељски фак. 2:4
Шумарски фак.
Универзитет Сингидунум 5:4 Машински фак.

4. коло

Ви. спор. и здрав. шк. 0:3
Машински фак.
Шумарски фак. 5:6 Универзитет Сингидунум
Православни-бог. фак. 2:2 Учитељски фак.

5. коло

Учитељски фак. 4:5 Ви. спор. и здрав. шк.
Универзитет Сингидунум 6:1
Православни-бог. фак.
Машински фак. 1:4 Шумарски фак.

Табела после 4-5. кола

Група A

1. Висока школа за И.Т.С. 5
4 1 0 12:2 13
2. Математички факултет 5
4
0 1
12:4 12
3. Београдска политехника 5 3 0 2 10:9 9
4. Електротехнички факултет 5
2 1 2
15:12 7
5. Правни Унион 5 1
0 4
7:15 3
6. Фармацеутски факултет 5 0 0 5 4:17 0

Група Б

1. Војна академија 4
3
1 0 18:5 10
2. Висока туристичка школа 4
2 1
1
11:14 7
3. Ви. шк. електротех. и рачунар. 4
2
0 2 15:9 6
4. Факултет политичких наука 4
1 1
2
10:17 4
5. Филолошки факултет 4
0 1 3
9:18 1
6. -
- - - - - -

Група В

1. Факултет безбедности 5 4 1
0 18:4 13
2. Рударско-геолошки факултет 5
4
0 1 16:4 12
3. Биолошки факултет 5
3
0 2 22:12 9
4. Архитектонски факултет 5
2 0 3
18:16 6
5. Фак. за спорт "Унион-Тесла" 5 1 0 4 10:27 3
6. Висока железничка школа 5
0 1
4
6:19 1

Група Г

1. Пољопривредни факултет 4 4
0 0 15:8 12
2. Фак. ветеринарске медицине 5
3 1
1 21:15 10
3. Филозофски факултет 5
3 1
1 13:10 10
4. Стоматолошки факултет 4 2
0 2 24:18 6
5. Географски факултет 5
1 0 4
14:18 3
6. Физички факултет 5
0 0 5
7:24 0

Група Д

1. Универзитет Сингидунум 5 5
0 0 34:13 15
2. Шумарски факултет 5
4
0 1 22:11 12
3. Машински факултет 5
3
0 2
18:11 9
4. Православни-богословски фак. 5
1 1
3
9:16 4
5. Ви. спортска и здрав. школа 5
1 0 4
8:27 3
6. Учитељски факултет 5
0 1
4
12:25 1

Утакмице осмине финала

Војна академија  6:0 Београдска политехника
Рударско-геолошки фак.  5:1 Шумарски фак.
Филозофски фак. 5:2 Фак. безбедности
Ви. шк. електоро. и рачунарства 3:5 Универзитет Сингидунум
Ви школа ИТС 1:4 Машински фак.
Фак. ветеринарске медицине (4:3) Ви.туристичка школа
Математички фак. 3:0 Биолошки фак.

Утакмице четврт финала

Војна академија  3:1 Рударско-геолошки фак.
Пољопривредни фак.  4:3 Машински фак.
Филозофски фак.  2:3 Универзитет Сингидунум
Фак. ветеринарске медицине  2:4 Математички фак.

Утакмице полуфинала
Војна академија 3:2 Пољопривредни фак.
Универзитет Сингидунум 4:2 Математички фак.

Коначан пласман:

1.-2. Војна академија
1.-2. Умиверзитет "Сингидунум"
3.-4. Математички факултет
3.-4. Пољопривредни факултет
5.-8. Рударско-геолошки факултет
5.-8. Машински факултет
5.-8. Филозофски факултет
5.-8. Факултет ветеринарске медицине
9.-15. Београдска политехника
9.-15. Шумарски факултет
9.-15. Факултет безбедности
9.-15. Ви. шк. за електро. и рачунарство
9.-15. Ви. шк. за информационе технологије
9.-15. Висока туристичка школа
9.-15. Биолошки факултет
16.-20. Електротехнички факултет
16.-20. Фак. политичких наука
16.-20. Архитектонски факултет
16.-20. Стоматолошки факултет
16.-20. Православно-богословски факултет
21.-25. Правни факултет "Унион"
21.-25. Филолошки факултет
21.-25. Фак. за спорт "Унион-Никола Тесла"
21.-25. Географски факултет
21.-25. Ви. спортска и здравствена шк.
26.-29. Фармацеутски факултет
26.-29. Физички факултет
26.-29. Висока железничка школа
26.-29. Учитељски факултет


Штампа Ел. пошта