grb   grb    logo_bgd                

ФУТСАЛ - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2014/2015

ДРУГА ЛИГА ФУТСАЛ

Првенство студената Београда у футсалу за школску 2014/2015. годину

Друга лига - студенти

Група A

1. Факултет безбедности
2. Висока железничка школа
3. Математички факултет
4. Војна академија
5. Факултет ветеринарске медицине
6. Висока школа за П.Е.П.

Група Б

1. Висока инжењерска школа
2. Шумарски факултет
3. Правни факултет - Универзитета Унион
4. Филолошки факултет
5. Архитектонски факултет
6. Стоматолошки факултет

Група В

1. Факултет политичких наука
2. Ви. шк. електротехнике и рачунарства
3. Ф.Е.Ф.А.
4. С.Д. Карабурма
5. Биолошки факултет
6. Висока туристичка школа

Група Г

1. Универзитет Метрополитан
2. Фармацеутски факултет
3. Факултет за пословне студије и право
4. Висока школа за И.Т.С.
5. Филозофски факултет
6. Учитељски факултет

Група Д

1. Машински факултет
2. Рударско-геолошки факултет
3. Пољопривредни факултет
4. Универзитет Сингидунум
5. Православни богословски факултет
6. Висока школа за И.К.Т.

 

Група A

1. коло

Факултет безбедности 2:2 Војна академија
Висока железничка школа 4:2 Факултет ветеринарске медицине
Математички факултет 1:3 Висока школа за П.Е.П.

2. коло

Војна академија 4:6 Висока школа за П.Е.П.
Факултет ветеринарске медицине 2:1 Математички факултет
Факултет безбедности 5:2 Висока железничка школа

3. коло

Висока железничка школа 7:6 Војна академија
Математички факултет 0:4 Факултет безбедности
Висока школа за П.Е.П. 5:0 Факултет ветеринарске медицине

4. коло

Војна академија 2:3 Факултет ветеринарске медицине
Факултет безбедности 1:3 Висока школа за П.Е.П.
Висока железничка школа 5:0 Математички факултет

5. коло

Математички факултет 2:4 Војна академија
Висока школа за П.Е.П. 4:2 Висока железничка школа
Факултет ветеринарске медицине 3:2 Факултет безбедности

Група Б

1. коло

Висока инжењерска школа 2:9 Филолошки факултет
Шумарски факултет 4:3 Архитектонски факултет
Правни факултет - Унив. Унион 1:4 Стоматолошки факултет

2. коло

Филолошки факултет 5:3 Стоматолошки факултет
Архитектонски факултет 5:1 Правни факултет - Унив. Унион
Висока инжењерска школа 0:5 Шумарски факултет

3. коло

Шумарски факултет 2:2 Филолошки факултет
Правни факултет - Унив. Унион 3:0 Висока инжењерска школа
Стоматолошки факултет 1:0 Архитектонски факултет

4. коло

Филолошки факултет 2:6 Архитектонски факултет
Висока инжењерска школа 0:10 Стоматолошки факултет
Шумарски факултет 8:3 Правни факултет - Унив. Унион

5. коло

Правни факултет - Унив. Унион 4:6 Филолошки факултет
Стоматолошки факултет 4:3 Шумарски факултет
Архитектонски факултет 2:1 Висока инжењерска школа

Група В

1. коло

Факултет политичких наука 3:1 С.Д. Карабурма
Ви. шк. електротехнике и рачун. 6:4 Биолошки факултет
Ф.Е.Ф.А. 0:3 Висока туристичка школа

2. коло

С.Д. Карабурма 2:8 Висока туристичка школа
Биолошки факултет 3:0 Ф.Е.Ф.А.
Факултет политичких наука 2:4 Ви. шк. електротехнике и рачун.

3. коло

Ви. шк. електротехнике и рачун. 4:4 С.Д. Карабурма
Ф.Е.Ф.А. 0:3 Факултет политичких наука
Висока туристичка школа 3:0 Биолошки факултет

4. коло

С.Д. Карабурма 6:2 Биолошки факултет
Факултет политичких наука 4:4 Висока туристичка школа
Ви. шк. електротехнике и рачун. 3:0 Ф.Е.Ф.А.

5. коло

Ф.Е.Ф.А. 0:3 С.Д. Карабурма
Висока туристичка школа 2:0 Ви. шк. електротехнике и рачун.
Биолошки факултет 3:5 Факултет политичких наука

Група Г

1. коло

Универзитет Метрополитан 2:3 Висока школа за И.Т.С.
Фармацеутски факултет 2:4 Филозофски факултет
Фак.за посл. студије и право 1:13 Учитељски факултет

2. коло

Висока школа за И.Т.С. 3:0 Учитељски факултет
Филозофски факултет 16:1 Фак.за посл. студије и право
Универзитет Метрополитан 2:1 Фармацеутски факултет

3. коло

Фармацеутски факултет 1:4 Висока школа за И.Т.С.
Фак.за посл. студије и право 0:10 Универзитет Метрополитан
Учитељски факултет 2:4 Филозофски факултет

4. коло

Висока школа за И.Т.С. 1:1 Филозофски факултет
Универзитет Метрополитан 7:0 Учитељски факултет
Фармацеутски факултет 3:0 Фак.за посл. студије и право

5. коло

Фак.за посл. студије и право 0:15 Висока школа за И.Т.С.
Учитељски факултет 1:5 Фармацеутски факултет
Филозофски факултет 5:4 Универзитет Метрополитан

Група Д

1. коло

Машински факултет 3:4 Универзитет Сингидунум
Рударско-геолошки фак. 2:4 Православни богословски фа.
Пољопривредни факултет 1:7 Висока школа за И.К.Т.

2. коло

Универзитет Сингидунум 2:3 Висока школа за И.К.Т.
Православни богословски фа. 0:2 Пољопривредни факултет
Машински факултет 6:1 Рударско-геолошки фак.

3. коло

Рударско-геолошки фак. 6:6 Универзитет Сингидунум
Пољопривредни факултет 5:3 Машински факултет
Висока школа за И.К.Т. 6:1 Православни богословски фа.

4. коло

Универзитет Сингидунум 3:0 Православни богословски фа.
Машински факултет 0:6 Висока школа за И.К.Т.
Рударско-геолошки фак. 0:3 Пољопривредни факултет

5. коло

Пољопривредни факултет 6:5 Универзитет Сингидунум
Висока школа за И.К.Т. 7:2 Рударско-геолошки фак.
Православни богословски фа. 3:8 Машински факултет

Табела после 5. кола

Група A

1. Висока школа за П.Е.П. 5 5 0 0 21:8 15
2. Висока железничка школа 5 3 0 2 20:17 9
3. Факултет ветеринарске медицине 5 3 0 2 10:14 9
4. Факултет безбедности 5 2 1 2 14:10 7
5. Војна академија 5 1 1 3 18:20 4
6. Математички факултет 5 0 0 5 4:18 0

Група Б

1. Стоматолошки факултет 5 4 0 1 22:9 12
2. Шумарски факултет 5 3 1 1 22:12 10
3. Филолошки факултет 5 3 1 1 24:17 10
4. Архитектонски факултет 5 3 0 2 16:9 9
5. Правни факултет - Универзитета Унион 5 1 0 4 12:23 3
6. Висока инжењерска школа 5 0 0 5 3:29 0

Група В

1. Висока туристичка школа 5 4 1 0 20:6 13
2.-3. Факултет политичких наука 5 3 1 1 17:12 10
2.-3. Ви. шк. електротехнике и рачунарства 5 3 1 1 17:12 10
4. С.Д. Карабурма 5 2 1 2 16:15 7
5. Биолошки факултет 5 1 0 4 12:20 3
6. Ф.Е.Ф.А. 5 0 0 5 0:15 0

Група Г

1. Висока школа за И.Т.С. 5 4 1 0 26:4 13
2. Филозофски факултет 5 4 1 0 29:9 13
3. Универзитет Метрополитан 5 3 0 2 25:9 9
4. Фармацеутски факултет 5 2 0 3 12:11 6
5. Учитељски факултет 5 1 0 4 16:20 3
6. Фак. за пословне студије и право 5 0 0 5 2:57 0

Група Д

1. Висока школа за И.К.Т. 5 5 0 0 29:6 15
2. Пољопривредни факултет 5 4 0 1 17:15 12
3. Универзитет Сингидунум 5 2 1 2 20:18 7
4. Машински факултет 5 2 0 3 20:19 6
5. Православни богословски факултет 5 1 0 4 8:21 3
6. Рударско-геолошки факултет 5 0 1 4 11:26 1

На основу резултата и пласмана у основном делу такмичења у завршни део такмичења

Првенства студената Београда у футсалу - Друга лига пласирале су се екипе:

Из групе A

1.  Висока школа за пословну економију и предузетништво

2. Висока железничка школа

3. Факултет ветеринарске медицине

Из групе Б

1. Стоматолошки факултет

2. Шумарски факултет

3. Филолошки факултет

Из групе В

1. Висока туристичка школа

2. Факултет политичких наука

3. Висока школа електротехнике и рачунарства

Из групе Г

1. Висока школа информационих технологија

2. Филозофски факултет

3. Универзитет Метрополитан

Из групе Д

1. Висока школа за И.К.Т.

2. Пољопривредни факултет

3. Универзитет Сингидунум

Утакмица осмине финала

Стоматолошки фак. 4:3 Фак. ветеринарске мед.
Пољопривредни факултет 1:2 Факултет политичких наука
Висока школа за П.Е.П. 4:1 Ви. шк. електротехнике и рачун.
Универзитет Метрополитан 0:10 Висока школа за И.К.Т.
Филолошки факултет 1:3 Висока туристичка школа
Филозофски факултет 1:3 Шумарски факултет
Висока железничка школа 9:8 Универзитет Сингидунум

Утакмице четвртине финала

Стоматолошки фак. 0:3 Факултет политичких наука
Висока школа за И.Т.С. 1:5 Висока школа за П.Е.П.
Висока школа за И.К.Т. 2:1 Висока туристичка школа
Шумарски факултет 4:3 Висока железничка школа

Утакмице полуфинала

Факултет политичких наука 4:1 Висока школа за П.Е.П.
Висока школа за И.К.Т. 2:1 Шумарски факултет

Екипе Високе школе за пословну економију и предузетништво и Високе школе за информационе и комуникационе технологије су стекле право да у школској 2015/2016 години наступају у саставу Прве лиге студената Београда у футсалу.

Коначан пласман:

1.-2. Висока школа за пословну економију и предузетништво
1.-2. Висока школа за информационе и комуникационе технологије
3.-4. Факултет политичких наука
3.-4. Шумарски факултет
5.-8. Стоматолошки факултет
5.-8. Висока школа струковних студија за информационе технологије
5.-8. Висока туристичка школа
5.-8. Висока железничка школа
9.-15. Факултет ветеринарске медицине
9.-15. Пољопривредни факултет
9.-15. Висока школа електротехнике и рачунарства
9.-15. Универзитет Метрополитан
9.-15. Филолошки факултет
9.-15. Филозофски факултет
9.-15. Универзитет Сингидунум
16.-20. Факултет безбедности
16.-20. Архитектонски факултет
16.-20. Студентски дом "Карабурма"
16.-20. Фармацеутски факултет
16.-20. Машински факултет
21.-25. Војна академија
21.-25. Правни факултет Универзитет Унион
21.-25. Биолошки факултет
21.-25. Учитељски факултет
21.-25. Православни богословски факултет
26.-30. Математички факултет
26.-30. Рударско-геолошки факултет
26.-30. Висока инжењерска школа
26.-30. Факултет за економију, финансије и администрацију
26.-30. Факултет за пословне студије и право

 

Штампа Ел. пошта