grb   grb    logo_bgd                

ФУТСАЛ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2014/2015

Првенство студенткиња Београда у футсалу за школску 2014/2015. годину

Прва лига - студенткиње

Група A

1. Фак. спорта и физичког васпитања
2. Машински факултет
3. Криминалистичко-полиц. академија
4. Медицински факултет
5. Учитељски факултет
6. Математички факултет


Група Б

1. Фак. организационих наука
2. Филолошки факултет
3. Техноло.-металуршки фак.
4. Ф.А.С.П.Е.Р.
5. Електротехнички факултет
6. -


Група A

1. коло

Фак. спорта и физ. васп. 16:0 Математички факултет
Машински факултет 5:1 Учитељски факултет
Крим.-полиц. академија 6:0 Медицински факултет

2. коло

Математички факултет 0:6 Медицински факултет
Учитељски факултет 0:19
Крим.-полиц. академија
Фак. спорта и физ. васп. 2:1 Машински факултет

3. коло

Машински факултет 22:0 Математички факултет
Крим.-полиц. академија 2:3 Фак. спорта и физ. васп.
Медицински факултет 5:3 Учитељски факултет

4. коло

Математички факултет 0:7 Учитељски факултет
Фак. спорта и физ. васп. 8:2 Медицински факултет
Машински факултет 5:5 Крим.-полиц. академија

5. коло

Крим.-полиц. академија 1:0 Математички факултет
Медицински факултет 0:2 Машински факултет
Учитељски факултет 0:11 Фак. спорта и физ. васп.

Група Б

1. коло

Фак. организ. наука - -
Филолошки факултет 8:0 Електротехнички фак.
Техноло.-металур. фак. 2:9 Ф.А.С.П.Е.Р.

2. коло

- - Ф.А.С.П.Е.Р.
Електротехнички фак. 1:2 Техноло.-металур. фак.
Фак. организ. наука 3:0 Филолошки факултет

3. коло

Филолошки факултет - -
Техноло.-металур. фак. 2:8 Фак. организ. наука
Ф.А.С.П.Е.Р. 10:0 Електротехнички фак.

4. коло

- - Електротехнички фак.
Фак. организ. наука 5:5 Ф.А.С.П.Е.Р.
Филолошки факултет 9:0 Техноло.-металур. фак.

5. коло

Техноло.-металур. фак. - -
Ф.А.С.П.Е.Р. 3:2 Филолошки факултет
Електротехнички фак. 1:11 Фак. организ. наука

Табела после 4.-5. кола

Група A

1. Фак. спорта и физичког васпитања 5 5 0 0 40:5 15
2. Машински факултет 5 3 1 1 35:8 10
3. Криминалистичко-полиц. академија 5 3 1 1 33:8 10
4. Медицински факултет 5 2 0 3 13:19 6
5. Учитељски факултет 5 1 0 4 11:35 3
6. Математички факултет 5 0 0 5 0:52 0

Група Б

1. Фак. организационих наука 4 3 1 0 27:8 10
2. Ф.А.С.П.Е.Р. 4 3 1 0 27:9 10
3. Филолошки факултет 4 2 0 2 19:6 6
4. Техноло.-металуршки фак. 4 1 0 3 6:27 3
5. Електротехнички факултет 4 0 0 4 2:31 0
6. - - - - - - -

Утакмице за полуфинале

Фак. спорта и физичког васпитања 6:4 Ф.А.С.П.Е.Р.
Фак. организационих наука 2:1 Машински факултет

Утакмицa за 3.-4. место

Машински факултет 2:0 Ф.А.С.П.Е.Р.

Утакмица финала

Фак. организационих наука 2:7 Фак. спорта и физичког васпитања

Коначан пласман:

1. Фак. спорта и физичког васпитања
2. Фак. организационих наука
3. Машински факултет
4. Ф.А.С.П.Е.Р.
5.-6. Криминалистичко-полиц. академија
5.-6. Филолошки факултет
7.-8. Медицински факултет
7.-8. Техноло.-металуршки фак.
9.-11. Учитељски факултет
9.-11. Електротехнички факултет
9.-11. Математички факултет


Штампа Ел. пошта