grb   grb    logo_bgd                

ФУТСАЛ - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2012/2013

МЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ И ВИСОКА ШКОЛА ЗА ИНФОРМАЦИОНЕ И КОМУНИКАЦИОНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ ПЛАСИРАЛЕ СУ СЕ У ПРВУ ЛИГУ У ФУТСАЛУ

Првенство студената Београда у футсалу за школску 2012/2013. годину

Друга лига - студенти

Група A

1. Ф.А.С.П.Е.Р.
2. Факултет безбедности
3. Православни богословски факултет
4. Факултет за медије и комуникацију
5. Биолошки факултет
6. Висока инжењерска школа

Група Б

1. Пољопривредни факултет
2. Висока туристичка школа
3. С.Д. "Карабурма"
4. Факултет ветеринарске медицине
5. Фармацеутски факултет
6. Рударско-геолошки факултет

Група В

1. Правни факултет
2. Универзитет Сингидунум
3. Висока школа електротехнике и рачунарства
4. Учитељски факултет
5. Филозофски факултет
6. Војна академија

Група Г

1. Шумарски факултет
2. Архитектонски факултет
3. Факултет спорта и физичког васпитања 2
4. Универзитет Метрополитан
5. Медицински факултет
6. ФОРКУП

Група Д

1. Висока школа за И.К.Т.
2. Филолошки факултет
3. Стоматолошки факултет
4. Правни факулет Универзитета Унион
5. Математички факултет
6. Факултет за менаџмент у спорту


Група A

1. коло

Ф.А.С.П.Е.Р. 0:3 Висока инжењерска школа
Факултет безбедности 5:1 Биолошки факултет
Православни богословски факул. 11:2 Факултет за медије и комуникацију

2. коло

Висока инжењерска школа 9:0 Факултет за медије и комуникацију
Биолошки факултет 1:7 Православни богословски факул.
Ф.А.С.П.Е.Р. 3:1 Факултет безбедности

3. коло

Факултет безбедности 1:3 Висока инжењерска школа
Православни богословски факул. 2:2 Ф.А.С.П.Е.Р.
Факултет за медије и комуникацију 2:0 Биолошки факултет

4. коло

Висока инжењерска школа 6:1 Биолошки факултет
Ф.А.С.П.Е.Р. 9:2 Факултет за медије и комуникацију
Факултет безбедности 2:5 Православни богословски факул.

5. коло

Православни богословски факул. 1:2 Висока инжењерска школа
Факултет за медије и комуникацију 0:3 Факултет безбедности
Биолошки факултет 0:3 Ф.А.С.П.Е.Р.

Група Б

1. коло

Пољопривредни факултет 7:0 Рударско-геолошки факултет
Висока туристичка школа 0:2 Фармацеутски факултет
С.Д. "Карабурма" 2:4 Факултет ветеринарске медицине

2. коло

Рударско-геолошки факултет 3:7 Факултет ветеринарске медицине
Фармацеутски факултет 4:2 С.Д. "Карабурма"
Пољопривредни факултет 4:0 Висока туристичка школа

3. коло

Висока туристичка школа 1:1 Рударско-геолошки факултет
С.Д. "Карабурма" 3:1 Пољопривредни факултет
Факултет ветеринарске медицине 3:2 Фармацеутски факултет

4. коло

Рударско-геолошки факултет 1:2 Фармацеутски факултет
Пољопривредни факултет 1:1 Факултет ветеринарске медицине
Висока туристичка школа 0:2 С.Д. "Карабурма"

5. коло

С.Д. "Карабурма" 5:2 Рударско-геолошки факултет
Факултет ветеринарске медицине 3:2 Висока туристичка школа
Фармацеутски факултет 1:3 Пољопривредни факултет

Група В

1. коло

Правни факултет 2:3 Војна академија
Универзитет Сингидунум 0:1 Филозофски факултет
Висока школа елект. и рачунарства 5:4 Учитељски факултет

2. коло

Војна академија 4:0 Учитељски факултет
Филозофски факултет 3:0 Висока шк. елект. и рачунарства
Правни факултет 2:1 Универзитет Сингидунум

3. коло

Универзитет Сингидунум 4:3 Војна академија
Висока школа елект. и рачунарства 2:5 Правни факултет
Учитељски факултет 1:4 Филозофски факултет

4. коло

Војна академија 0:0 Филозофски факултет
Правни факултет 6:1 Учитељски факултет
Универзитет Сингидунум 2:4 Висока шк. елект. и рачунарства

5. коло

Висока школа елект. и рачунарства 0:4 Војна академија
Учитељски факултет 3:0 Универзитет Сингидунум
Филозофски факултет 2:1 Правни факултет

Група Г

1. коло

Шумарски факултет 2:2 ФОРКУП
Архитектонски факултет 0:5 Медицински факултет
Фак. спорта и физичког васп. 2 4:1 Универзитет Метрополитан

2. коло

ФОРКУП 5:3 Универзитет Метрополитан
Медицински факултет 4:3 Фак. спорта и физичког васп. 2
Шумарски факултет 3:2 Архитектонски факултет

3. коло

Архитектонски факултет 8:4 ФОРКУП
Фак. спорта и физичког васп. 2 2:5 Шумарски факултет
Универзитет Метрополитан 1:10 Медицински факултет

4. коло

ФОРКУП 4:6 Медицински факултет
Шумарски факултет 6:0 Универзитет Метрополитан
Архитектонски факултет 2:1 Фак. спорта и физичког васп. 2

5. коло

Фак. спорта и физичког васп. 2 3:0 ФОРКУП
Универзитет Метрополитан 0:3 Архитектонски факултет
Медицински факултет 3:2 Шумарски факултет

Група Д

1. коло

Висока школа за И.К.Т. 7:2 Факултет за менаџмент у спорту
Филолошки факултет 0:5 Математички факултет
Стоматолошки факултет 2:3 Правни факулет Унив. Унион

2. коло

Факултет за менаџмент у спорту 1:8 Правни факулет Унив. Унион
Математички факултет 7:4 Стоматолошки факултет
Висока школа за И.К.Т. 5:2 Филолошки факултет

3. коло

Филолошки факултет 0:3 Факултет за менаџмент у спорту
Стоматолошки факултет 0:1 Висока школа за И.К.Т.
Правни факулет Унив. Унион 3:2 Математички факултет

4. коло

Факултет за менаџмент у спорту 1:6 Математички факултет
Висока школа за И.К.Т. 0:1 Правни факулет Унив. Унион
Филолошки факултет 4:6 Стоматолошки факултет

5. коло

Стоматолошки факултет 6:1 Факултет за менаџмент у спорту
Правни факулет Унив. Унион 9:1 Филолошки факултет
Математички факултет 1:5 Висока школа за И.К.Т.

Табела после 5. кола

Група A

1. Висока инжењерска школа 5 5 0 0 23:3 15
2. Православни богословски факултет 5 3 1 1 26:9 10
3. Ф.А.С.П.Е.Р. 5 3 1 1 17:8 10
4. Факултет безбедности 5 2 0 3 12:12 6
5. Факултет за медије и комуникацију 5 1 0 4 6:32 3
6. Биолошки факултет 5 0 0 5 3:23 0

Група Б

1. Факултет ветеринарске медицине 5 4 1 0 18:10 13
2. Пољопривредни факултет 5 3 1 1 16:5 10
3. С.Д. "Карабурма" 5 3 0 2 14:11 9
4. Фармацеутски факултет 5 5 0 2 11:9 9
5. Висока туристичка школа 5 0 1 4 3:12 1
6. Рударско-геолошки факултет 5 0 1 4 7:22 1

Група В

1. Филозофски факултет 5 4 1 0 10:1 13
2. Војна академија 5 3 1 1 14:6 10
3. Правни факултет 5 3 0 2 16:9 9
4. Висока школа електротехнике и рачунарства 5 2 0 3 11:18 6
5. Универзитет Сингидунум 5 1 0 4 7:13 3
6. Учитељски факултет 5 1 0 4 9:19 3

Група Г

1. Медицински факултет 5 5 0 0 28:10 15
2. Шумарски факултет 5 3 1 1 18:9 10
3. Архитектонски факултет 5 3 0 2 15:13 9
4. Факултет спорта и физичког васпитања 2 5 2 0 3 13:12 6
5. ФОРКУП 5 1 1 3 15:22 4
6. Универзитет Метрополитан 5 0 0 5 5:28 0

Група Г - резултати такмичења за пласман

1. Медицински факултет 4 4 0 0 24:7 12
2. Шумарски факултет 4 2 1 1 13:17 7
3. Архитектонски факултет 4 2 0 2 13:12 6
4. ФОРКУП 4 1 1 2 15:19 4
5. Универзитет Метрополитан 4 0 0 4 4:24 0
в.к. Факултет спорта и физичког васпитања 2 5 2 0 3 13:12 6

Група Д

1. Правни факулет Универзитета Унион 5 5 0 0 24:6 15
2. Висока школа за И.К.Т. 5 4 0 1 18:6 12
3. Математички факултет 5 3 0 2 21:13 9
4. Стоматолошки факултет 5 2 0 3 18:16 6
5. Факултет за менаџмент у спорту 5 1 0 4 8:27 3
6. Филолошки факултет 5 0 0 5 7:28 0

Распоред утакмица завршног дела такмичења:

Утакмице осмине финала

Филозофски факултет 2:1 Ф.А.С.П.Е.Р.
Шумарски факултет 0:1 Висока школа за И.К.Т.
Висока инжењерска школа 0:3 Правни факултет
Факултет ветеринарске медицине 5:3 Математички факултет
Правни факулет Универзитета Унион 0:2 Архитектонски факултет
Православни богословски факултет 4:1 Војна академија
Медицински факултет 2:1 С.Д. "Карабурма"

Утакмице четвртине финала

Филозофски факултет 0:3 Висока школа за И.К.Т.
Правни факултет 7:8 Факултет ветеринарске медицине
Архитектонски факултет 1:4 Пољопривредни факултет
Православни богословски факул. 1:4 Медицински факултет

Утакмице полуфинала

Висока школа за И.К.Т. 6:5 Факултет ветеринарске медицине
Пољопривредни факултет 0:3 Медицински факултет

Утакмица за 3.-4. место

Факултет ветеринарске медицине 0:3 Пољопривредни факултет

Утакмица финала

Висока школа за И.К.Т. н.и. Медицински факултет


Коначан пласман:

1.-2. Медицински факултет
1.-2. Висока школа за И.К.Т.
3. Пољопривредни факултет
4. Факултет ветеринарске медицине
5.-8. Филозофски факултет
5.-8. Правни факултет
5.-8. Архитектонски факултет
5.-8. Православни богословски факултет
9.-15. Ф.А.С.П.Е.Р.
9.-15. Шумарски факултет
9.-15. Висока инжењерска школа
9.-15. Математички факултет
9.-15. Правни факулет Универзитета Унион
9.-15. Војна академија
9.-15. С.Д. "Карабурма"
16.-20. Факултет безбедности
16.-20. Фармацеутски факултет
16.-20. Висока школа електротехнике и рачунарства
16.-20. ФОРКУП
16.-20. Стоматолошки факултет
21.-25. Факултет за медије и комуникацију
21.-25. Висока туристичка школа
21.-25. Универзитет Сингидунум
21.-25. Универзитет Метрополитан
21.-25. Факултет за менаџмент у спорту
26.-29. Биолошки факултет
26.-29. Рударско-геолошки факултет
26.-29. Учитељски факултет
26.-29. Филолошки факултет
30. Фак. спорта и физичког васпитања (ван конкуренције)


Штампа Ел. пошта

</