grb   grb    logo_bgd                

ФУТСАЛ - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2012/2013

СТУДЕНТКИЊЕ ФАКУЛТЕТА ЗА СПЕЦИЈАЛНУ ЕДУКАЦИЈУ И РЕХАБИЛИТАЦИЈУ НАЈБОЉА ЕКИПА У ФУТСАЛУ

Првенство студенткиња Београда у футсалу за школску 2012/2013. годину

Прва лига - студенткиње

Група A

Факултет спорта и физичког васпитања
Медицински факултет
Технолошко-металуршки факултет
ФАСПЕР
Машински факултет
-


Група Б

Фармацеутски факултет
Грађевински факултет
Учитељски факултет
Електротехнички факултет
Факултет организационих наука
-


Група A

1. коло

Факултет спорта и физ. васпитања - -
Медицински факултет 1:7 Машински факултет
Технолошко-металуршки факултет 0:10 ФАСПЕР

2. коло

- - ФАСПЕР
Машински факултет 8:0 Технолошко-металуршки факултет
Факултет спорта и физ. васпитања 11:0 Медицински факултет

3. коло

Медицински факултет - -
Технолошко-металуршки факултет 0:10 Факултет спорта и физ. васпитања
ФАСПЕР 3:2 Машински факултет

4. коло

- - Машински факултет
Факултет спорта и физ. васпитања 2:4 ФАСПЕР
Медицински факултет 3:0 Технолошко-металуршки факултет

5. коло

Технолошко-металуршки факултет - -
ФАСПЕР 8:1 Медицински факултет
Машински факултет 0:5 Факултет спорта и физ. васпитања


Група Б

1. коло

Фармацеутски факултет - -
Грађевински факултет 3:1 Факултет организационих наука
Учитељски факултет 3:4 Електротехнички факултет

2. коло

- - Електротехнички факултет
Факултет организационих наука 5:2 Учитељски факултет
Фармацеутски факултет 3:0 Грађевински факултет

3. коло

Грађевински факултет - -
Учитељски факултет 0:4 Фармацеутски факултет
Електротехнички факултет 4:5 Факултет организационих наука

4. коло

- - Факултет организационих наука
Фармацеутски факултет 11:0 Електротехнички факултет
Грађевински факултет 6:2 Учитељски факултет

5. коло

Учитељски факултет - -
Електротехнички факултет 0:3 Грађевински факултет
Факултет организационих наука 0:3 Фармацеутски факултет

Табела после 5. кола

Група A

1. ФАСПЕР 4 4 0 0 25:5 12
2. Факултет спорта и физичког васпитања 4 3 0 1 28:4 9
3. Машински факултет 4 2 0 2 17:9 6
4. Медицински факултет 4 1 0 3 5:26 3
5. Технолошко-металуршки факултет 4 0 0 4 0:31 0

Група Б

1. Фармацеутски факултет 4 4 0 0 21:0 12
2. Грађевински факултет 4 3 0 1 12:6 9
3. Факултет организационих наука 4 2 0 2 11:12 6
4. Електротехнички факултет 4 1 0 3 8:22 3
5. Учитељски факултет 4 0 0 4 7:19 0

 Распоред утакмица завршног дела такмичења:

Утакмице полуфинала

ФАСПЕР 6:3 Грађевински факултет
Фармацеутски факултет 0:2 Факултет спорта и физ. васпитања

Утакмица за 3.-4. место

Фармацеутски факултет 0:1 Грађевински факултет

Утакмица финала

ФАСПЕР 3:2 Факултет спорта и физ. васпитања


Коначан пласман:

1. ФАСПЕР
2. Факултет спорта и физичког васпитања
3. Грађевински факултет
4. Фармацеутски факултет
5. Машински факултет
6. Факултет организационих наука
7. Електротехнички факултет
8. Медицински факултет
9. Учитељски факултет
10. Технолошко-металуршки факултет

Штампа Ел. пошта