grb   grb    logo_bgd                

ФУТСАЛ - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2011/2012

ЕКИПЕ ФАКУЛТЕТА ПОЛИТИЧКИХ НАУКА И ГРАЂЕВИНСКОГ ФАКУЛТЕТА ПЛАСИРАЛЕ СУ СЕ У ПРВУ ЛИГУ У ФУТСАЛУ

Првенство студената Београда у футсалу за школску 2011/2012. годину

Друга лига - студенти

Група A

С.Д. "Студентски град"
Факултет за медије и комуникације
Факултет за менаџмент у спорту
-
Математички факултет
Факултет политичких наука


Група Б

Православни богословски факултет
Учитељски факултет
Машински факултет 2
Пољопривредни факултет
Правни факултет Универзитета Унион
Висока инжењерска школа


Група В

С.Д. "Карабурма"
Висока туристичка школа
Фармацеутски факултет
Висока шк. електротехнике и рачунарства
Правни факултет
Универзитет Метрополитан


Група Г

Универзитет Сингидунум
ФАСПЕР
Факултет безбедности
Факултет ветеринарске медицине
Рударско-геолошки факултет
Архитектонски факултет


Група Д

Шумарски факултет
Биолошки факултет
Грађевински факултет
Стоматолошки факултет
Висока школа за И.К.Т.
ФОРКУП


Група A

1. коло

С.Д. "Студентски град" 3:3 Факултет политичких наука
Факу. за медије и комуникације 2:13 Математички факултет
Факултет за менаџмент у спорту - -

2. коло

Факултет политичких наука - -
Математички факултет 4:2 Факултет за менаџмент у спорту
С.Д. "Студентски град" 9:3 Факу. за медије и комуникације

3. коло

Факу. за медије и комуникације 1:15 Факултет политичких наука
Факултет за менаџмент у спорту 3:7 С.Д. "Студентски град"
-
- Математички факултет

4. коло

Факултет политичких наука 1:3 Математички факултет
С.Д. "Студентски град" - -
Факултет за медије и комуникације 1:1 Факултет за менаџмент у спорту

5. коло

Факултет за менаџмент у спорту 0:3 Факултет политичких наука
-
- Факултет за медије и комуникације
Математички факултет 6:3 С.Д. "Студентски град"


Група Б

1. коло

Православни богословски факултет 1:5 Висока инжењерска школа
Учитељски факултет 2:4 Правни факу. Универзитета Унион
Машински факултет 2 3:2 Пољопривредни факултет

2. коло

Висока инжењерска школа 2:0 Пољопривредни факултет
Правни факу. Универзитета Унион 2:3 Машински факултет 2
Православни богословски факу. 5:2 Учитељски факултет

3. коло

Учитељски факултет 3:1 Висока инжењерска школа
Машински факултет 2 4:1 Православни богословски факу.
Пољопривредни факултет 3:0 Правни факу. Универзитета Унион

4. коло

Висока инжењерска школа 3:0 Правни факу. Универзитета Унион
Православни богословски факултет 0:4 Пољопривредни факултет
Учитељски факултет 1:7 Машински факултет 2

5. коло

Машински факултет 2 4:0 Висока инжењерска школа
Пољопривредни факултет 4:0 Учитељски факултет
Правни факу. Универзитета Унион 0:1 Православни богословски факу.


Група В

1. коло

С.Д. "Карабурма" 3:0 Универзитет Метрополитан
Висока туристичка школа 2:4 Правни факултет
Фармацеутски факултет 4:4 Висока шк. електр. и рачунарства

2. коло

Универзитет Метрополитан 0:11 Висока шк. електр. и рачунарства
Правни факултет 1:1 Фармацеутски факултет
С.Д. "Карабурма" 7:1 Висока туристичка школа

3. коло

Висока туристичка школа 8:3 Универзитет Метрополитан
Фармацеутски факултет 1:2 С.Д. "Карабурма"
Висока шк. електр. и рачунарства 2:3 Правни факултет

4. коло

Универзитет Метрополитан 0:6 Правни факултет
С.Д. "Карабурма" 3:0 Висока шк. електр. и рачунарства
Висока туристичка школа 4:3 Фармацеутски факултет

5. коло

Фармацеутски факултет 3:0 Универзитет Метрополитан
Висока шк. електр. и рачунарства 2:3 Висока туристичка школа
Правни факултет 0:3 С.Д. "Карабурма"


Група Г

1. коло

Универзитет Сингидунум 3:0 Архитектонски факултет
ФАСПЕР 3:2 Рударско-геолошки факултет
Факултет безбедности 0:6 Факултет ветеринарске медицине

2. коло

Архитектонски факултет 0:3 Факултет ветеринарске медицине
Рударско-геолошки факултет 1:5 Факултет безбедности
Универзитет Сингидунум 3:3 ФАСПЕР

3. коло

ФАСПЕР 3:0 Архитектонски факултет
Факултет безбедности 2:2 Универзитет Сингидунум
Факултет ветеринарске медицине 2:0 Рударско-геолошки факултет

4. коло

Архитектонски факултет 0:3 Рударско-геолошки факултет
Универзитет Сингидунум 2:2 Факултет ветеринарске медицине
ФАСПЕР 3:3 Факултет безбедности

5. коло

Факултет безбедности 3:0 Архитектонски факултет
Факултет ветеринарске медицине 4:2 ФАСПЕР
Рударско-геолошки факултет 1:2 Универзитет Сингидунум


Група Д

1. коло

Шумарски факултет 10:1 ФОРКУП
Биолошки факултет 0:7 Висока школа за И.К.Т.
Грађевински факултет 4:0 Стоматолошки факултет

2. коло

ФОРКУП 3:0 Стоматолошки факултет
Висока школа за И.К.Т. 1:1 Грађевински факултет
Шумарски факултет 3:0 Биолошки факултет

3. коло

Биолошки факултет 2:7 ФОРКУП
Грађевински факултет 1:2 Шумарски факултет
Стоматолошки факултет 1:5 Висока школа за И.К.Т.

4. коло

ФОРКУП 3:8 Висока школа за И.К.Т.
Шумарски факултет 3:0 Стоматолошки факултет
Биолошки факултет 0:3 Грађевински факултет

5. коло

Грађевински факултет 11:1 ФОРКУП
Стоматолошки факултет 5:1 Биолошки факултет
Висока школа за И.К.Т. 3:3 Шумарски факултет

Табела после 5. кола

Група A

1. Математички факултет 4 4 0 0 26:8 12
2. Факултет политичких наука 4 2 1 1  22:7 7
3. С.Д. "Студентски град" 4 2 1 1 22:15 7
4. Факултет за менаџмент у спорту 4 0 1 3 6:15 1
5. Факултет за медије и комуникације 4 0 1 3 7:38 1
6. - - - - - - -

Група Б

1. Машински факу. 2 (играо ван конкуренције) 5 5 0 0 21:6 15
2. Пољопривредни факултет 5 3 0 2 13:5 9
3. Висока инжењерска школа 5 3 0 2 11:8 9
4. Православни богословски факултет 5 2 0 3 8:15 6
5. Правни факултет Универзитета Унион 5 1 0 4 6:12 3
6. Учитељски факултет 5 1 0 4 8:21 3

Група В

1. С.Д. "Карабурма" 5 5 0 0 18:2 15
2. Правни факултет 5 3 1 1 14:8 10
3. Висока туристичка школа 5 3 0 2 18:19 9
4. Фармацеутски факултет 5 1 2 2 12:11 5
5. Висока шк. електротехнике и рачунарства 5 1 1 3 19:13 4
6. Универзитет Метрополитан 5 0 0 5 3:31 0

Група Г

1. Факултет ветеринарске медицине 5 4 1 0 17:4 13
2. Универзитет Сингидунум 5 2 3 0 12:8 9
3. ФАСПЕР 5 2 2 1 14:12 8
4. Факултет безбедности 5 2 2 1 13:12 8
5. Рударско-геолошки факултет 5 1 0 4 7:12 3
6. Архитектонски факултет 5 0 0 5 0:15 0

Група Д

1. Шумарски факултет 5 4 1 0 21:5 13
2. Висока школа за И.К.Т. 5 3 2 0 24:8 11
3. Грађевински факултет 5 3 1 1 20:4 10
4. ФОРКУП 5 2 0 3 15:31 6
5. Стоматолошки факултет 5 1 0 4 6:16 3
6. Биолошки факултет 5 0 0 5 3:25 0


Распоред утакмица завршног дела такмичења:

Утакмице осмине финала

С.Д. "Карабурма" 3:6 Факултет политичких наука
Универзитет Сингидунум 2:5 Висока школа за И.К.Т.
Пољопривредни факултет 6:0 Висока туристичка школа
Шумарски факултет 3:0 С.Д. "Студентски град"
Висока инжењерска школа 2:3 Правни факултет
Факултет ветеринарске медицине 3:2 Православни богословски факултет
Грађевински факултет 7:0 Математички факултет

Утакмице четвртине финала

Факултет политичких наука 4:3 Висока школа за И.К.Т.
ФАСПЕР 2:3 Пољопривредни факултет
Шумарски факултет 1:0 Правни факултет
Факултет ветеринарске медицине 2:3 Грађевински факултет

Утакмице полуфинала

Факултет политичких наука 6:5 Пољопривредни факултет
Шумарски факултет 0:1 Грађевински факултет


На основу пропозиција за такмичења у организацији Универзитетског спортског савеза Београда екипе Факултета политичких наука и Грађевинског факултета су се пласирале у виши ранг такмичења, па ће се школске 2012/2013 године такмичити у Првенству студената Београда у футсалу - Првој лиги.


Коначан пласман:

1.-4. Факултет политичких наука
1.-4.
Грађевински факултет
1.-4. Пољопривредни факултет
1.-4. Шумарски факултет
5.-8. Висока школа за И.К.Т.
5.-8. ФАСПЕР
5.-8. Правни факултет
5.-8. Факултет ветеринарске медицине
9.-16. С.Д. "Карабурма"
9.-16. Универзитет Сингидунум
9.-16. Висока туристичка школа
9.-16. С.Д. "Студентски град"
9.-16. Факултет политичких наука
9.-16. Висока инжењерска школа
9.-16. Православни богословски факултет
9.-16. Математички факултет
17.-20. Фармацеутски факултет
17.-20. Факултет безбедности
17.-20. ФОРКУП
17.-20. Факултет за менаџмент у спорту
21.-29. Факултет за медије и комуникације
21.-29. Правни факултет Универзитета Унион
21.-29. Висока шк. електротехнике и рачунарства
21.-29. Стоматолошки факултет
21.-29. Учитељски факултет
21.-29. Универзитет Метрополитан
21.-29. Архитектонски факултет
21.-29. Биолошки факултет

Штампа Ел. пошта