grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2015/2016

Првенство студенткиња Београду у кошарци за школску 2015/2016. годину

Прва лига - студенткиње

Група А

1. Универзитет Сингидум
2. Машински факултет
3. Факултет организационих наука
4. Правни факултет
5. Факултет политичких наука
6. Ф.А.С.П.Е.Р.
7. Електротехнички факултет

Група Б

1. Фак. спорта и физичског васп.
2. Економски факултет
3. Медицински факултет
4. Рударско-геолошки фак.
5. Пољопривредни факутлет
6. Математички факултет
7. Филозофски факултет

 

Група А

1. коло

Универзитет Сингидунум - -
Машински факултет 20:00 Електротехнички фак.
Фак. организационих наука 33:18 Ф.А.С.П.Е.Р.
Правни факултет 26:20 Фак. политичких наука

2. коло

- - Фак. политичких наука
Ф.А.С.П.Е.Р. 31:35 Правни факултет
Електротехнички фак. 0:20 Фак. организационих наука
Универзитет Сингидунум 32:38 Машински факултет

3. коло

Машински факултет - -
Фак. организационих наука 40:20 Универзитет Сингидунум
Правни факултет 20:0 Електротехнички фак.
Фак. политичких наука 21:39 Ф.А.С.П.Е.Р.

4. коло

- - Ф.А.С.П.Е.Р.
Електротехнички фак. 0:20 Фак. политичких наука
Универзитет Сингидунум 27:40 Правни факултет
Машински факултет 25:24 Фак. организационих наука

5. коло

Фак. организационих наука - -
Правни факултет 16:45 Машински факултет
Фак. политичких наука 20:0 Универзитет Сингидунум
Ф.А.С.П.Е.Р. 20:0 Електротехнички фак.

6. коло

- - Електротехнички фак.
Универзитет Сингидунум 40:20 Ф.А.С.П.Е.Р.
Машински факултет 56:26 Фак. политичких наука
Фак. организационих наука 33:32 Правни факултет

7. коло

 Правни факултет - -
Фак. политичких наука - Фак. организационих наука
Ф.А.С.П.Е.Р. 30:52 Машински факултет
Електротехнички фак. 0:20 Универзитет Сингидунум

Група Б

1. коло

Фак. спорта и физичског васп. - -
Економски факултет 26:20 Филозофски факултет
Медицински факултет 37:30 Математички факултет
Рударско-геолошки фак. 22:45 Пољопривредни факутлет

2. коло

- - Пољопривредни факутлет
Математички факултет 27:36 Рударско-геолошки фак.
Филозофски факултет - Медицински факултет
Фак. спорта и физичског васп. 57:31 Економски факултет

3. коло

Економски факултет - -
Медицински факултет 27:53 Фак. спорта и физичског васп.
Рударско-геолошки фак. 25:19 Филозофски факултет
Пољопривредни факутлет 42:41 Математички факултет

4. коло

- - Математички факултет
Филозофски факултет 19:32 Пољопривредни факутлет
Фак. спорта и физичског васп. 81:29 Рударско-геолошки фак.
Економски факултет 32:25 Медицински факултет

5. коло

Медицински факултет - -
Рударско-геолошки фак. 27:31 Економски факултет
Пољопривредни факутлет 35:53 Фак. спорта и физичског васп.
Математички факултет 27:23 Филозофски факултет

6. коло

- - Филозофски факултет
Фак. спорта и физичског васп. 40:20 Математички факултет
Економски факултет 25:39 Пољопривредни факутлет
Медицински факултет 23:48 Рударско-геолошки фак.

7. коло

Рударско-геолошки фак. - -
Пољопривредни факутлет 41:28 Медицински факултет
Математички факултет 21:50 Економски факултет
Филозофски факултет 21:60 Фак. спорта и физичског васп.

Табела после 5.-6. кола

Група А

1. Машински факултет 6 6 0 236:140 12
2. Правни факултет 6 4 2 169:156 10
3. Факултет организационих наука 5 4 1 150:95 9
4. Ф.А.С.П.Е.Р. 6 2 4 158:181 8(-1)
5. Факултет политичких наука 5 2 3 107:121 7
6. Универзитет Сингидунум 6 2 4 139:158 8(-2)
7. Електротехнички факултет 6 0 6 0:120 0(-6)

Група Б

1. Фак. спорта и физичског васп. 6 6 0 344:143 12
2. Пољопривредни факултет 6 5 1 250:138 11
3. Економски факултет 6 4 2 195:189 10
4. Рударско-геолошки фак. 6 3 3 187:230 9
5. Медицински факултет 5 1 4 140:204 7
6. Математички факултет 6 1 5 116:240 7
7. Филозофски факултет 5 0 5 102:170 5

 Утакмице полуфинала

Машински факултет 58:48 Пољопривредни факултет
Факултет организационих наука 52:62 Фак. спорта и физичског васп.

Утакмица за 3.-4. место

Пољопривредни факултет 44:33 Факултет организационих наука

Утакмица финала

Машински факултет 53:67 Фак. спорта и физичског васп.

Коначан пласман:

1. Фак. спорта и физичког васп.
2. Машински факултет
3. Пољопривредни факултет
4. Факултет организационих наука
5.-6. Правни факултет
5.-6. Економски факултет
7.-8. Факултет политичких наука
7.-8. Рударско-геолошки фак.
9.-10. Ф.А.С.П.Е.Р.
9.-10. Медицински факултет
11.-12. Математички факултет
11.-12. Универзитет Сингидунум
12.-13. Електротехнички факултет
12.-13. Филозофски факултет

Штампа Ел. пошта