grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2015/2016

Првенство студената Београду у кошарци за школску 2015/2016. годину

Прва лига - студенти

Група А

1. Факултет организационих наука
2. Универзитет Сингидунум
3. Правни факултет
4. Медицински факултет
5. Факултет политичких наука
6. Технолошко-металуршки факултет
7. Факултет ветеринарске медицине

Група Б

1. Пољопривредни факултет
2. Фак. спорта и физичког васпитања
3. Машински факултет
4. Грађевински факултет
5. Економски факултет
6. Електротехнички факултет
7. Математички факултет

Група А

1. коло

Фак. организационих наука - -
Универзитет Сингидунум 56:50 Фак. ветеринарске медицине
Правни факултет 42:59 Технолошко-металуршки фак.
Медицински факултет 32:41 Фак. политичких наука

2. коло

- - Фак. политичких наука
Технолошко-металуршки фак. 34:43 Медицински факултет
Фак. ветеринарске медицине 37:42 Правни факултет
Фак. организационих наука 38:33 Универзитет Сингидунум

3. коло

Универзитет Сингидунум - -
Правни факултет 47:55 Фак. организационих наука
Медицински факултет 37:38 Фак. ветеринарске медицине
Фак. политичких наука 43:29 Технолошко-металуршки фак.

4. коло

- - Технолошко-металуршки фак.
Фак. ветеринарске медицине 39:55 Фак. политичких наука
Фак. организационих наука 50:43 Медицински факултет
Универзитет Сингидунум 36:31 Правни факултет

5. коло

Правни факултет - -
Медицински факултет 40:48 Универзитет Сингидунум
Фак. политичких наука 50:46 Фак. организационих наука
Технолошко-металуршки фак. 60:49 Фак. ветеринарске медицине

6. коло

- - Фак. ветеринарске медицине
Фак. организационих наука 57:58 Технолошко-металуршки фак.
Универзитет Сингидунум 79:46 Фак. политичких наука
Правни факултет 35:49 Медицински факултет

7. коло

Медицински факултет - -
Фак. политичких наука 58:46 Правни факултет
Технолошко-металуршки фак. 58:45 Универзитет Сингидунум
Фак. ветеринарске медицине 29:50 Фак. организационих наука

Група Б

1. коло

Пољопривредни фак. - -
Фак. спорта и физичког васп. 65:82 Математички фак.
Машински факултет 43:26 Електротехнички фак.
Грађевински факултет 37:18 Економски факултет

2. коло

- - Економски факултет
Електротехнички фак. 38:49 Грађевински факултет
Математички фак. 42:56 Машински факултет
Пољопривредни фак. 49:45 Фак. спорта и физичког васп.

3. коло

Фак. спорта и физичког васп. - -
Машински факултет 39:45 Пољопривредни фак.
Грађевински факултет 32:37 Математички фак.
Економски факултет 29:31 Електротехнички фак.

4. коло

- - Електротехнички фак.
Математички фак. 62:47 Економски факултет
Пољопривредни фак. 65:69 Грађевински факултет
Фак. спорта и физичког васп. 44:38 Машински факултет

5. коло

Машински факултет - -
Грађевински факултет 39:44 Фак. спорта и физичког васп.
Економски факултет 50:61 Пољопривредни фак.
Електротехнички фак. 32:27 Математички фак.

6. коло

- - Математички фак.
Пољопривредни фак. 42:41 Електротехнички фак.
Фак. спорта и физичког васп. 63:46 Економски факултет
Машински факултет 51:43 Грађевински факултет

7. коло

Грађевински факултет - -
Економски факултет 62:70 Машински факултет
Електротехнички фак. 39:49 Фак. спорта и физичког васп.
Математички фак. 24:42 Пољопривредни фак.

Табела после 6. кола

Група А

1. Факултет политичких наука 6 5 1 293:271 11
2. Технолошко-металуршки фак. 6 4 2 298:279 10
3. Фак. организационих наука 6 4 2 296:260 10
4. Универзитет Сингидунум 6 4 2 297:263 10
5. Медицински факултет 6 2 4 244:246 8
6. Правни факултет 6 1 5 243:294 7
7. Фак. ветеринарске медицине 6 1 5 242:300 7

 Група Б

1. Пољопривредни факултет 6 5 1 304:268 11
2. Фак. спорта и физичког васп. 6 4 2 310:293 10
3. Машински факултет 6 4 2 297:262 10
4. Грађевински факултет 6 3 3 269:253 9
5. Математички факултет 6 3 3 274:274 9
6. Електротехнички факултет 6 2 4 207:239 8
7. Економски факултет 6 0 6 252:324 6

Утакмице полуфинала

Фак. спорта и физичког васп. 52:40 Факултет политичких наука
Технолошко-металуршки фак. 68:76 Пољопривредни факултет

Утакмица за 3.-4. место

Факултет политичких наука 40:58 Технолошко-металуршки фак.

Утакмица финала

Пољопривредни факултет 63:69 Фак. спорта и физичког васп.

Коначан пласман:

1. Фак. спорта и физичког васп.
2. Пољопривредни факултет
3. Технолошко-металуршки фак.
4. Факултет политичких наука
5.-6. Машински факултет
5.-6. Фак. организационих наука
7.-8. Универзитет Сингидунум
7.-8. Грађевински факултет
9.-10. Математички факултет
9.-10. Медицински факултет
11.-12. Правни факултет
11.-12. Електротехнички факултет
12.-13. Економски факултет
12.-13. Фак. ветеринарске медицине

Штампа Ел. пошта

</