grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2014/2015

ДРУГА ЛИГА

Првенство студената Београду у кошарци за школску 2014/2015. годину


Група А

1. Архитектонски факултет
2. Математички факултет
3. Саобраћајни факултет
4. Висока железничка школа
5. Географски факултет
6. Криминалистичко-полицијска академија
7. Рударско-геолошки факултет

Група Б

1. Технолошко-металуршки факултет
2. Правни факултет - Универзитет Унион
3. Београдска политехника
4. Висока инжењерска школа
5. Факултет безбедности
6. Факултет ветеринарске медицине
7. Православно богословски факултет

Група В

1. Шумарски факултет
2. Студентски дом "Слободан Пенезић"
3. Висока школа за И.Т.С.
4. Биолошки факултет
5. Филолошки факултет
6. Висока туристичка школа

Група Г

1. Електротехнички факултет
2. Универзитет Метрополитан
3. Висока школа електротехнике и рач.
4. Висока школа за И.К.Т.
5. Ф.Е.Ф.А.
6. Фармацеутски факултет

 

Група А

1. коло

Архитектонски факултет - -
Математички факултет 27:42 Рударско-геолошки факултет
Саобраћајни факултет 37:40 Криминалистичко-полицијска ака.
Висока железничка школа 31:38 Географски факултет

2. коло

- - Географски факултет
Криминалистичко-полицијска ака. 52:47 Висока железничка школа
Рударско-геолошки факултет 33:38 Саобраћајни факултет
Архитектонски факултет 22:34 Математички факултет

3. коло

Математички факултет - -
Саобраћајни факултет 33:35 Архитектонски факултет
Висока железничка школа 39:34 Рударско-геолошки факултет
Географски факултет 35:45 Криминалистичко-полицијска ака.

4. коло

- - Криминалистичко-полицијска ака.
Рударско-геолошки факултет 33:27 Географски факултет
Архитектонски факултет 45:36 Висока железничка школа
Математички факултет 25:20 Саобраћајни факултет

5. коло

Саобраћајни факултет - -
Висока железничка школа 25:32 Математички факултет
Географски факултет 27:22 Архитектонски факултет
Криминалистичко-полицијска ака. 45:48 Рударско-геолошки факултет

6. коло

- - Рударско-геолошки факултет
Архитектонски факултет 21:31 Криминалистичко-полицијска ака.
Математички факултет 33:30 Географски факултет
Саобраћајни факултет - Висока железничка школа

7. коло

Висока железничка школа - -
Географски факултет 33:47 Саобраћајни факултет
Криминалистичко-полицијска ака. 32:30 Математички факултет
Рударско-геолошки факултет 29:35 Архитектонски факултет

Група Б

1. коло

Технолошко-металуршки фак. - -
Правни фак. - Унив. Унион 46:23 Православно богословски фак.
Београдска политехника 42:56 Фак. ветеринарске медицине
Висока инжењерска школа 27:57 Факултет безбедности

2. коло

- - Факултет безбедности
Фак. ветеринарске медицине 58:23 Висока инжењерска школа
Православно богословски фак. 34:37 Београдска политехника
Технолошко-металуршки фак. 58:35 Правни фак. - Унив. Унион

3. коло

Правни фак. - Унив. Унион - -
Београдска политехника 28:46 Технолошко-металуршки фак.
Висока инжењерска школа 35:60 Православно богословски фак.
Факултет безбедности 25:48 Фак. ветеринарске медицине

4. коло

- - Фак. ветеринарске медицине
Православно богословски фак. 25:33 Факултет безбедности
Технолошко-металуршки фак. 72:29 Висока инжењерска школа
Правни фак. - Унив. Унион 30:24 Београдска политехника

5. коло

Београдска политехника - -
Висока инжењерска школа 27:47 Правни фак. - Унив. Унион
Факултет безбедности 39:46 Технолошко-металуршки фак.
Фак. ветеринарске медицине 46:35 Православно богословски фак.

6. коло

- - Православно богословски фак.
Технолошко-металуршки фак. 49:31 Фак. ветеринарске медицине
Правни фак. - Унив. Унион 28:36 Факултет безбедности
Београдска политехника 33:18 Висока инжењерска школа

7. коло

Висока инжењерска школа - -
Факултет безбедности 48:41 Београдска политехника
Фак. ветеринарске медицине 34:35 Правни фак. - Унив. Унион
Православно богословски фак. 16:30 Технолошко-металуршки фак.

Група В

1. коло

Шумарски факултет 39:42 Висока туристичка школа
С.Д. "Слободан Пенезић" 49:43 Филолошки факултет
Висока школа за И.Т.С. 38:21 Биолошки факултет

2. коло

Висока туристичка школа 47:54 Биолошки факултет
Филолошки факултет 34:26 Висока школа за И.Т.С.
Шумарски факултет 48:50 С.Д. "Слободан Пенезић"

3. коло

С.Д. "Слободан Пенезић" 33:28 Висока туристичка школа
Висока школа за И.Т.С. 55:41 Шумарски факултет
Биолошки факултет 51:26 Филолошки факултет

4. коло

Висока туристичка школа 37:30 Филолошки факултет
Шумарски факултет 37:43 Биолошки факултет
С.Д. "Слободан Пенезић" 38:30 Висока школа за И.Т.С.

5. коло

Висока школа за И.Т.С. 27:42 Висока туристичка школа
Биолошки факултет 42:30 С.Д. "Слободан Пенезић"
Филолошки факултет - Шумарски факултет

Група Г

1. коло

Електротехнички факултет 29:26 Фармацеутски факултет
Универзитет Метрополитан 0:20 Ф.Е.Ф.А.
Ви. шк. електротехнике и рач. 29:34 Висока школа за И.К.Т.

2. коло

Фармацеутски факултет 31:41 Висока школа за И.К.Т.
Ф.Е.Ф.А. 39:49 Ви. шк. електротехнике и рач.
Универзитет Метрополитан 0:20 Електротехнички факултет

3. коло

Универзитет Метрополитан 36:44 Фармацеутски факултет
Ви. шк. електротехнике и рач. 22:28 Електротехнички факултет
Висока школа за И.К.Т. 43:35 Ф.Е.Ф.А.

4. коло

Фармацеутски факултет 20:0 Ф.Е.Ф.А.
Електротехнички факултет 26:32 Висока школа за И.К.Т.
Универзитет Метрополитан 29:65 Ви. шк. електротехнике и рач.

5. коло

Ви. шк. електротехнике и рач. 49:21 Фармацеутски факултет
Висока школа за И.К.Т. 20:0 Универзитет Метрополитан
Ф.Е.Ф.А. 42:49 Електротехнички факултет

  Табела после 6. кола

Група А

1. Криминалистичко-полицијска академија 6 5 1 245:218 11
2. Математички факултет 6 4 2 181:171 10
3. Архитектонски факултет 6 3 3 180:190 9
4. Рударско-геолошки факултет 6 3 3 219:211 9
5. Географски факултет 6 3 3 190:211 9
6. Саобраћајни факултет 5 1 4 195:166 6
7. Висока железничка школа 5 1 4 142:176 6(-1)
8. - - - - - -

Група Б

1. Технолошко-металуршки факултет 6 6 0 301:172 12
2. Факултет ветеринарске медицине 6 4 2 273:207 10
3. Факултет безбедности 6 4 2 238:215 10
4. Правни факултет - Универзитет Унион 6 4 2 221:202 10
5. Београдска политехника 6 2 4 205:226 8
6. Православно богословски факултет 6 1 5 193:231 7
7. Висока инжењерска школа 6 0 6 159:327 6
8. - - - - - -

Група В

1. Биолошки факултет 5 4 1 211:178 9
2. Студентски дом "Слободан Пенезић" 5 4 1 200:187 9
3. Висока туристичка школа 5 3 2 196:183 8
4. Висока школа за И.Т.С. 5 2 3 174:176 7
5. Филолошки факултет 4 1 3 129:171 5
6. Шумарски факултет 4 0 4 165:190 4

Група Г

1. Висока школа за И.К.Т. 5 5 0 170:121 10
2. Електротехнички факултет 5 4 1 152:122 9
3. Висока школа електротехнике и рач. 5 3 2 214:146 8
4. Фармацеутски факултет 5 2 3 142:155 7
5. Ф.Е.Ф.А. 5 1 4 130:161 6(-1)
6. Универзитет Метрополитан 5 0 5 65:169 5(-2)

Утакмице четвртине финала

Висока школа за И.К.Т. 35:43 Математички факултет
Крим.-полицијска академија 48:47 Фак. ветеринарске медицине
Технолошко-металуршки фак. 45:34 С.Д. "Слободан Пенезић"
Биолошки факултет 29:31 Електротехнички факултет

Утакмице за пласман екипа од 5. до 8. места

Висока школа за И.К.Т. 26:44 Фак. ветеринарске медицине
С.Д. "Слободан Пенезић" 20:00 Биолошки факултет

Утакмица за пласман екипа за 7.-8. место

Висока школа за И.К.Т. 60:40 Биолошки факултет

Утакмица за пласман екипа за 5.-6. место

Фак. ветеринарске медицине 60:56 С.Д. "Слободан Пенезић"

Коначан пласман:

1.-4. Математички факултет
1.-4. Криминалистичко-полицијска академија
1.-4. Технолошко-металуршки факултет
1.-4. Електротехнички факултет
5. Факултет ветеринарске медицине
6. Студентски дом "Слободан Пенезић"
7. Висока школа И.К.Т.
8. Биолошки факултет
9.-12. Архитектонски факултет
9.-12. Факултет безбедности
9.-12. Висока туристичка школа
9.-12. Висока школа електротехнике и рачунарства
13.-16. Рударско-геолошки факултет
13.-16. Правни факултет Универзитета Унион
13.-16. Висока школа за информационе технологије
13.-16. Фармацеутски факултет
17.-21. Географски факултет
17.-21. Београдска политехника
17.-21. Филолошки факултет
17.-21. Факултет за економију, финансије и администрацију
22.-26. Саобраћајни факултет
22.-26. Православно богословски факултет
22.-26. Шумарски факултет
22.-26. Висока инжењерска школа "Техникум Таурунум"
27.-28. Универзитет Метрополитан
27.-28. Висока железничка школа


Штампа Ел. пошта