grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2014/2015

Првенство студенткиња Београду у кошарци за школску 2014/2015. годину

Прва лига - студенткиње

Група А

1. Универзитет Сингидунум
2. Фак. организационих наука
3. Фак. спорта и физичког васпитања
4. Математички факултет
5. Економски факултет
6. Филозофски факултет

Група Б

1. Машински факултет
2. Правни факултет
3. Фак. политичких наука
4. Грађевински факултет
5. Ф.А.С.П.Е.Р.
6. Медицински факултет
7. Електротехнички фак.
8. -

 

Група А

1. коло

Универзитет Сингидунум 40:21 Филозофски факултет
Фак. организационих наука 20:0 Економски факултет
Фак. спорта и физич. васп. 20:0 Математички факултет

2. коло

Филозофски факултет 20:24 Математички факултет
Економски факултет 23:36 Фак. спорта и физич. васп.
Универзитет Сингидунум 29:34 Фак. организационих наука

3. коло

Фак. организационих наука 49:21 Филозофски факултет
Фак. спорта и физич. васп. 39:42 Универзитет Сингидунум
Математички факултет 32:35 Економски факултет

4. коло

Филозофски факултет 20:28 Економски факултет
Универзитет Сингидунум 26:12 Математички факултет
Фак. организационих наука 22:34 Фак. спорта и физич. васп.

5. коло

Фак. спорта и физич. васп. 20:0 Филозофски факултет
Математички факултет 7:49 Фак. организационих наука
Економски факултет 24:49 Универзитет Сингидунум

Група Б

1. коло

Машински факултет - -
Правни факултет 20:0 Електротехнички факултет
Фак. политичких наука 08:32 Медицински факултет
Грађевински факултет 19:29 Ф.А.С.П.Е.Р.

2. коло

- - Ф.А.С.П.Е.Р.
Медицински факултет 25:8 Грађевински факултет
Електротехнички факултет 0:20 Фак. политичких наука
Машински факултет 26:25 Правни факултет

3. коло

Правни факултет - -
Фак. политичких наука 21:35 Машински факултет
Грађевински факултет 22:28 Електротехнички факултет
Ф.А.С.П.Е.Р. 10:34 Медицински факултет

4. коло

- - Медицински факултет
Електротехнички факултет 13:26 Ф.А.С.П.Е.Р.
Машински факултет 37:8 Грађевински факултет
Правни факултет 30:29 Фак. политичких наука

5. коло

Фак. политичких наука - -
Грађевински факултет 8:37
Правни факултет
Ф.А.С.П.Е.Р. 24:27 Машински факултет
Медицински факултет 34:23 Електротехнички факултет

6. коло

- - Електротехнички факултет
Машински факултет 35:31 Медицински факултет
Правни факултет 34:16 Ф.А.С.П.Е.Р.
Фак. политичких наука 29:19 Грађевински факултет

7. коло

Грађевински факултет - -
Ф.А.С.П.Е.Р. 20:18 Фак. политичких наука
Медицински факултет 19:11 Правни факултет
Електротехнички факултет 13:23 Машински факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Фак. спорта и физичког васпитања 5 4 1 149:87 9
2. Универзитет Сингидунум 5 4 1 186:130 9
3. Фак. организационих наука 5 4 1 174:91 9
4. Економски факултет 5 2 3 110:157 7(-1)
5. Математички факултет
5 1 4 75:150 6(-1)
6. Филозофски факултет 5 0 5 82:161 5(-1)

Група Б

1. Машински факултет 6 6 0 183:120 12
2. Медицински факултет 6
5 1 175:95 11
3. Правни факултет 6 4 2 157:98 10
4. Ф.А.С.П.Е.Р. 6 3 3 125:112 9
5. Факултет политичких наука 6 2 4 125:136 8
6. Грађевински факултет
6 0 6 84:185 6
7. Електротехнички факултет 6 1 5 77:145 7(-2)

Утакмице полуфинала

Фак. спорта и физичког васпитања 44:31 Медицински факултет
Машински факултет 40:41 Универзитет Сингидунум

Утакмица за 3.-4. место

Машински факултет 33:37 Медицински факултет

Утакмица финала

Фак. спорта и физичког васпитања 34:31 Универзитет Сингидунум

Коначан пласман:

1. Фак. спорта и физичког васпитања
2. Универзитет Сингидунум
3. Медицински факултет
4. Машински факултет
5.-6. Фак. организационих наука
5.-6. Правни факултет
7.-8. Економски факултет
7.-8. Ф.А.С.П.Е.Р.
9.-10. Математички факултет
9.-10. Факултет политичких наука
11.-12. Филозофски факултет
11.-12. Грађевински факултет
13. Електротехнички факултет


Штампа Ел. пошта