grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2013/2014

УНИВЕРЗИТЕТ СИНГИДУНУМ НАЈБОЉИ У ПРВОЈ ЛИГИ

Првенство студенткиња Београду у кошарци за школску 2013/2014. годину

Прва лига - студенткиње

Група А

Грађевински факултет
Филозофски факултет
Електротехнички факултет
Факултет организационих наука
Правни факултет

Група Б

Математички факултет
Медицински факултет
Факултет политичких наука
Универзитет Сингидунум
Економски факултет

Група В

Факултет за спец. едук. и рехабилитацију
Учитељски факултет
Факултет безбедности
Машински факултет
Факултет спорта и физичког васпитања

 

Група А

1. коло

Грађевински факултет - -
Филозофски факултет 17:22 Правни факултет
Електротехнички факултет 06:51 Факултет организационих наука

2. коло

- - Факултет организационих наука
Правни факултет 41:11 Електротехнички факултет
Грађевински факултет 24:19 Филозофски факултет

3. коло

Филозофски факултет - -
Електротехнички факултет 17:34 Грађевински факултет
Факултет организационих наука 31:24 Правни факултет

4. коло

- - Правни факултет
Грађевински факултет 16:39 Факултет организационих наука
Филозофски факултет 20:0 Електротехнички факултет

5. коло

Електротехнички факултет - -
Факултет организационих наука 20:0 Филозофски факултет
Правни факултет 31:18 Грађевински факултет

Група Б

1. коло

Математички факултет - -
Медицински факултет 0:20 Економски факултет
Факултет политичких наука 18:42 Универзитет Сингидунум

2. коло

- - Универзитет Сингидунум
Економски факултет 30:17 Факултет политичких наука
Математички факултет 14:26 Медицински факултет

3. коло

Медицински факултет - -
Факултет политичких наука 20:19 Математички факултет
Универзитет Сингидунум 36:32 Економски факултет

4. коло

- - Економски факултет
Математички факултет 13:27 Универзитет Сингидунум
Медицински факултет 37:18 Факултет политичких наука

5. коло

Факултет политичких наука - -
Универзитет Сингидунум 0:20 Медицински факултет
Економски факултет 26:12 Математички факултет

Група В

1. коло

ФАСПЕР - -
Учитељски факултет 17:47 Факултет спорта и физичког васп.
Факултет безбедности 25:44 Машински факултет

2. коло

- - Машински факултет
Факултет спорта и физичког васп. 20:0 Факултет безбедности
ФАСПЕР 24:19 Учитељски факултет

3. коло

Учитељски факултет - -
Факултет безбедности 06:27 ФАСПЕР
Машински факултет 38:19 Факултет спорта и физичког васп.

4. коло

- - Факултет спорта и физичког васп.
ФАСПЕР 20:41 Машински факултет
Учитељски факултет 20:0 Факултет безбедности

5. коло

Факултет безбедности - -
Машински факултет 41:19 Учитељски факултет
Факултет спорта и физичког васп. 31:27 ФАСПЕР

Табела после 5. кола

Група А

1. Факултет организационих наука 4 4 0 141:46 8
2. Правни факултет 4 3 1 118:79 7
3. Грађевински факултет 4 2 2 92:106 6
4. Филозофски факултет 4 1 3 56:66 4 (-1)
5.
Електротехнички факултет 4 0 4 34:146 4

Група Б

1. Економски факултет 4 3 1 108:65 7
2. Медицински факултет 4 3 1 83:52 6 (-1)
3. Универзитет Сингидунум 4 3 1 105:83 6 (-1)
4. Факултет политичких наука 4 1 3 73:128 5
5. Математички факултет 4 1 3 58:99 5

Група В

1. Машински факултет 4 4 0 162:83 8
2. Факултет спорта и физичког васпитања 4 3 1 97:82 7
3. ФАСПЕР 4 2 2 98:97 6
4. Учитељски факултет 4 1 3 75:122 5
5. Факултет безбедности 4 0 4 31:111 2 (-2)

Утакмице четвртфинала

Машински факултет 37:19 Факултет политичких наука
Економски факултет 23:28 Правни факултет
Фак. спорта и физичког васп. 37:45 Универзитет Сингидунум
Факултет организационих наука 44:33 Медицински факултет

Утакмице полуфинала

Универзитет Сингидунум 43:11 Правни факултет
Факултет организационих наука 32:40 Машински факултет

Утакмица за 3.-4. место

Факултет организационих наука 42:21 Правни факултет

Утакмица финала

Универзитет Сингидунум 45:37 Машински факултет

Штампа Ел. пошта