grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2013/2014

ФАКУЛТЕТ ОРГАНИЗАЦИОНИХ НАУКА НАЈБОЉА ЕКИПА У КОШАРЦИ

Првенство студената Београду у кошарци за школску 2013/2014. годину

Прва лига - студенти

Група А

Шумарски факултет
Пољопривредни факултет
Факултет организационих наука
Архитектонски факултет
Грађевински факултет
Филозофски факултет
С.Д. "Карабурма"

Група Б

Правни факултет
Стоматолошки факултет
Факултет политичких наука
Економски факултет
Факултет спорта и физичког васпитања
Медицински факултет
Универзитет Сингидунум


Група А

1. коло

Шумарски факултет - -
Пољопривредни факултет 65:49 С.Д. "Карабурма"
Факултет организационих наука 59:26 Филозофски факултет
Архитектонски факултет 30:53 Грађевински факултет

2. коло

- - Грађевински факултет
Филозофски факултет 35:34
Архитектонски факултет
С.Д. "Карабурма" 33:48 Факултет организационих наука
Шумарски факултет 38:56 Пољопривредни факултет

3. коло

Пољопривредни факултет - -
Факултет организационих наука 35:21 Шумарски факултет
Архитектонски факултет 36:48 С.Д. "Карабурма"
Грађевински факултет 43:27 Филозофски факултет

4. коло

- - Филозофски факултет
С.Д. "Карабурма" 47:39 Грађевински факултет
Шумарски факултет 36:25 Архитектонски факултет
Пољопривредни факултет 44:53
Факултет организационих наука

5. коло

Факултет организационих наука - -
Архитектонски факултет 68:60 Пољопривредни факултет
Грађевински факултет 47:36 Шумарски факултет
Филозофски факултет 39:50 С.Д. "Карабурма"

6. коло

- - С.Д. "Карабурма"
Шумарски факултет 30:55 Филозофски факултет
Пољопривредни факултет 62:52 Грађевински факултет
Факултет организационих наука 51:33 Архитектонски факултет

7. коло

Архитектонски факултет - -
Грађевински факултет 21:58 Факултет организационих наука
Филозофски факултет 33:58 Пољопривредни факултет
С.Д. "Карабурма" 57:41 Шумарски факултет

Група Б

1. коло

Правни факултет - -
Стоматолошки факултет 20:0
Универзитет Сингидунум
Факултет политичких наука 36:28 Медицински факултет
Економски факултет 39:46 Факултет спорта и физичког васп.

2. коло

- - Факултет спорта и физичког васп.
Медицински факултет 31:28 Економски факултет
Универзитет Сингидунум 0:20 Факултет политичких наука
Правни факултет 40:37 Стоматолошки факултет

3. коло

Стоматолошки факултет - -
Факултет политичких наука 50:31 Правни факултет
Економски факултет 20:0 Универзитет Сингидунум
Факултет спорта и физичког васп. 39:37 Медицински факултет

4. коло

- - Медицински факултет
Универзитет Сингидунум 0:20 Факултет спорта и физичког васп.
Правни факултет 29:38 Економски факултет
Стоматолошки факултет 39:60 Факултет политичких наука

5. коло

Факултет политичких наука - -
Економски факултет 39:32 Стоматолошки факултет
Факултет спорта и физичког васп. 46:38 Правни факултет
Медицински факултет 20:0 Универзитет Сингидунум

6. коло

- - Универзитет Сингидунум
Правни факултет 28:44 Медицински факултет
Стоматолошки факултет 64:47 Факултет спорта и физичког васп.
Факултет политичких наука 31:50 Економски факултет

7. коло

Економски факултет - -
Факултет спорта и физичког васп. 57:52 Факултет политичких наука
Медицински факултет 33:44 Стоматолошки факултет
Универзитет Сингидунум 0:20 Правни факултет

Табела после 6. кола

Група А

1. Факултет организационих наука 6 6 0 304:178 12
2. Пољопривредни факултет 6 4 2 345:293 10
3. С.Д. "Карабурма" 6 4 2 284:268 10
4. Грађевински факултет 6 3 3 255:260 9
5. Филозофски факултет 6 2 4 215:269 8
6. Шумарски факултет 6 1 5 202:265 7
7. Архитектонски факултет 6 1 5 216:283 7

Група Б

1. Факултет спорта и физичког васпитања 6 5 1 255:230 11
2. Економски факултет 6 4 2 214:169 10
3. Факултет политичких наука 6 4 2 259:205 10
4. Стоматолошки факултет 6 3 3 236:219 9
5. Медицински факултет 6 3 3 193:175 9
6. Правни факултет 6 2 4 186:215 8
7. Универзитет Сингидунум 6 0 6 0:120 0(-6)

Утакмица за 3.-4. место

Фак. спорта и физичког васп. 50:32 Економски факултет

Утакмица финала
Факултет организационих наука 75:61 Пољопривредни факултет

Штампа Ел. пошта