grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2010/2011

ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студенткиња Београду у кошарци за школску 2010/2011. годину

Прва лига - студенткиње

1. Економски факултет
2. Фармацеутски факултет
3. Факултет спорта и физичког васпитања
4. Грађевински факултет


Група А

Фармацеутски факултет
Архитектонски факултет
Правни факултет
Факултет безбедности
Математички факултет
Машински факултет

Група Б

Факултет спорта и физ. васп.
Београдска пословна школа
Факултет политичких наука
Стоматолошки факултет
Факултет организационих наука
Саобраћајни факултет

Група В

Економски факултет
Електротехнички факултет
Медицински факултет
Грађевински факултет
Пољопривредни факултет
-


Група А

1. коло

Фармацеутски факултет 58:30 Машински факултет
Архитектонски факултет 20:40 Математички факултет
Правни факултет 38:41 Факултет безбедности

2. коло

Машински факултет 45:24 Факултет безбедности
Математички факултет 26:34 Правни факултет
Фармацеутски факултет 43:30 Архитектонски факултет

3. коло

Архитектонски факултет 39:30 Машински факултет
Правни факултет 25:52 Фармацеутски факултет
Факултет безбедности 31:34 Математички факултет

4. коло

Машински факултет 37:53 Математички факултет
Фармацеутски факултет 52:30 Факултет безбедности
Архитектонски факултет 54:40 Правни факултет

5. коло

Правни факултет 46:30 Машински факултет
Факултет безбедности 34:36 Архитектонски факултет
Математички факултет 25:50 Фармацеутски факултет

Група Б

1. коло

Факултет спорта и физ. васп. 65:30 Саобраћајни факултет
Београдска пословна школа 59:53 Факултет организационих наука
Факултет политичких наука 45:29 Стоматолошки факултет

2. коло

Саобраћајни факултет 44:45 Стоматолошки факултет
Факултет организационих наука 48:40 Факултет политичких наука
Факултет спорта и физ. васп. 0:20 Београдска пословна школа

3. коло

Београдска пословна школа 20:0 Саобраћајни факултет
Факултет политичких наука 20:45 Факултет спорта и физ. васп.
Стоматолошки факултет 30:37 Факултет организационих наука

4. коло

Саобраћајни факултет 30:51 Факултет организационих наука
Факултет спорта и физ. васп. 50:34 Стоматолошки факултет
Београдска пословна школа 38:34 Факултет политичких наука

5. коло

Факултет политичких наука 56:40 Саобраћајни факултет
Стоматолошки факултет 33:53 Београдска пословна школа
Факултет организационих наука 22:37 Факултет спорта и физ. васп.

Група В

1. коло

Економски факултет - -
Електротехнички факултет 30:39 Пољопривредни факултет
Медицински факултет 19:30 Грађевински факултет

2. коло

- - Грађевински факултет
Пољопривредни факултет 43:39 Медицински факултет
Економски факултет 56:17 Електротехнички факултет

3. коло

Електротехнички факултет - -
Медицински факултет 40:39 Економски факултет
Грађевински факултет 41:33 Пољопривредни факултет

4. коло

- - Пољопривредни факултет
Економски факултет 20:36 Грађевински факултет
Електротехнички факултет 22:44 Медицински факултет

5. коло

Медицински факултет - -
Грађевински факултет 44:37 Електротехнички факултет
Пољопривредни факултет 26:38 Економски факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Фармацеутски факултет 5 5 0 255:140 10
2. Математички факултет 5 3 2 178:172 8
3. Архитектонски факултет 5 3 2 179:187 8
4. Правни факултет 5 2 3 183:203 7
5. Машински факултет 5 1 4 172:220 6
6. Факултет безбедности 5 1 4 160:205 6

Група Б

1. Београдска пословна школа 5 5 0 190:120 10
2. Факултет спорта и физ. васп. 5 4 1 197:126 8
3. Факултет организационих наука 5 3 2 211:196 8
4. Факултет политичких наука 5 2 3 195:200 7
5. Стоматолошки факултет 5 1 4 171:229 6
6. Саобраћајни факултет 5 0 5 144:237 4

 Група В

1. Грађевински факултет 4 4 0 151:109 8
2. Економски факултет 4 2 2 153:119 6
3. Медицински факултет 4 2 2 142:134 6
4. Пољопривредни факултет 4 2 2 141:148 6
5. Електротехнички факултет 4 0 4 106:183 4

Завршни део такмичења

Четвртина финала

Београдска пословна школа 41:57 Економски факултет
Факултет спорта и физ. васп. 54:27 Математички факултет
Грађевински факултет 51:42 Факултет организационих наука
Фармацеутски факултет 46:38 Архитектонски факултет

Полуфинале

Економски факултет 42:38 Факултет спорта и физ. васп.
Грађевински факултет 41:53 Фармацеутски факултет

Утакмица за 3.-4. место

Факултет спорта и физ. васп. 44:32 Грађевински факултет

Финале

Економски факултет 46:39 Фармацеутски факултет

Коначан пласман:

1. Економски факултет
2. Фармацеутски факултет
3. Факултет спорта и физ. васп.
4. Грађевински факултет
5. Београдска пословна школа
6. Архитектонски факултет
7. Математички факултет
8. Факултет организационих наука
9.-11. Правни факултет
9.-11. Факултет политичких наука
9.-11. Медицински факултет
12.-14. Машински факултет
12.-14. Стоматолошки факултет
12.-14. Пољопривредни факултет
15.-17. Факултет безбедности
15.-17. Саобраћајни факултет
15.-17. Електротехнички факултет

Штампа Ел. пошта

<